קופנהאגן – דנמרק

קופנהאגן, עיר הבירה של דנמרק אשר בסקנדינביה, היא עיר סקנדינבית תוססת, מודרנית וחדשנית. העיר קיימת בשנים האחרונות אווירה קוסמופוליטית ותחושה של שייכות לעולם כולו עם שלל פעילויות תרבותיות מרחבי העולם כמו גם שפע של אטרקציות מקומיות.זוהי עיר יפה במיוחד המתגאה במספר תחומים מובילים:

התחום הקולינרי:
בעשור האחרון קופנהאגן עברה שינוי מסיבי ביותר והפכה למעצמה קולינרית. בעיר הבירה של דנמרק יש לא פחות מ 15 מסעדות המעוטרות בכוכבי מישלן, יותר מבכל בירה סקנדינבית אחרת. בשנים האחרונות, סו שפים רבים ממגוון מטבחים מרחבי העולם, פרסו כנפיים ופתחו בקופנהאגן מסעדות חדשות, בהן ניתן לסעוד אוכל מודרני במחירים סבירים יחסית. ברחבי העיר יש גל של מסעדות שנפתחו המשתמשות בחומרים אורגניים וטבעיים שמגדלים בגינות ובחוות מקומיות. מומלץ להגיע לעיר רעבים (:

עיצוב דני:
כאשר מגיעים לסטייל, אין עיר סטייליסטית יותר מקופנהאגן. האנשים שומרים על פשטות, אבל עם חוש אסתטי מיוחד ושימת לב לפרטים הקטנים. קופנהאגן ידועה בעיצוב שבה, בריהוט הדני המפורסם ובתאורה הייחודית כמו גם בעודות הקרמיקה והזכוכית המיוחדות. כל זה יחד יצר עיר שפשוט נעים להיות בה ולהסתכל על הנוף העירוני שבה: מקום בו כל הפעילויות והאטרקציות מעוטרות בהנאה ובפלא כלשהו.

איכות חיים:
קופנהאגן היא עיר עם איכות חיים ראויה לשמה וערים אחרות נושאות את עיניהן אליה ולומדות ממנה. העיר היא ביתו של הארכיטקט ג'אן גל – אחד מהמובילים בעולם בתחום התכנון העירוני בר הקיימא והעיר מצויה במקום הראשון באיכות החיים שבה, הרבה גם בזכותו. זוהי אחת הערים הירוקות, הנקיות וברות הקיימא שיש בעולם. מקום בו המיחזור חשוב ביותר, ויש בה נמל נקי.

עושר תרבותי:
מאוצרות הויקינגים, לתקופת הבארוק. המגוון התרבותי בקופנהאגן עשיר ביותר ומציע ארמונות מלכותיים, מוזיאונים עשירים באוצרות רבים וביצירות אמנות, תכשיטי מלוכה, אוצרות מצריים ואמנות איסלאמית ועוד.
הדבר היחיד שעשוי לפגום בהנאה הוא מזג האוויר אבל בתכנון נכון וראוי גם זה לא יהווה בעייה.

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם