פירנצה עם ילדים – אטרקציות בפירנצה לכל המשפחה

העיר פירנצה היא עיר מרהיבה ויש בה כל כך הרבה מה לראות. יופי הרנסנסי של העיר, יחד עם נהר הארנו החוצה אותה והגבעות המקיפות אותה היא גם יעד שיכול להתאים לבילוי עם ילדים.

ביקור בפירנצה עם ילדים דורש, כמו כל ביקור בעיר גדולה, תכנון והתאמת הטיול לסיור עם הילדים וכך החופשה תהיה בלתי נשכחת ומהנה. פירנצה תשאיר בכם את חותמה ותשאיר זכרונות טובים של אווירה מרגשת וחיה ומראות מלבבים.

נסו לראות פחות דברים אבל בדרך שתמשוך את תשומת ליבם ותגרום להם להתעניין. פירנצה כחלק מיעדים רבים בטיול מאורגן לאיטליה למשפחות, היא יעד חובה לכל אחד המגיע לאיטליה ולטוסקנה. היא מהווה עדות לתקופת הרנסנס, גן עדן של יצירות אמנות לחובבי האמנות, כיכרות יפות וגנים נפלאים אבל…כדי לראות את העיר עם ילדים יש לעשות מספר התאמות ולגרום להם להתעניין בעיר ובאוצרותיה!

אטרקציות מרכזיות למשפחות עם ילדים בפירנצה

לראות את פירנצה מלמעלה

צפייה בעיר מהגובה היא תמיד חוויה מרגשת. בפירנצה, יש הרבה הזדמנויות לעלות לגובה ולחזות בעיר היפה ובגגותיה האדומים והילדים ייהנו בוודאות מהחוויה. ממרומי פיאצלה מיכאלאנג'לו יש את הנוף היפה ביותר של פירנצה. אופציה נוספת היא לעלות את 463 המדרגות של הדואומו כדי לראות נוף מרהיב מלמעלה.

ביקור בגני בובולי עם הילדים

גני בובולי הם נקודה מצוינת לטייל בהם ואפילו לעשות פיקניק קטן. הגנים מצויים מאחורי ארמון פיטי בצידו השני של נהר ארנו החוצה את העיר. זהו אחד הפארקים הגדולים ביותר בפירנצה המותאם לילדים ויש בו אוסף של פסלים שנבנו במאות ה 16 וה 18.

הקרוסלה העתיקה בפיאצה רפובליקה

לאחר שיטוט ברחובות מרכז העיר, המרוצפים באבן, ניתן לעצור בפיאצה רפובליקה, אחד מהמקומות המרכזיים בעיר ולהסתובב סיבוב אחד או יותר בקרוסלה העתיקה הנמצאת בכיכר. המטיילים הצעירים ייהנו מהפסקה קלה ממראות העיר.

עצירה לגלידה טובה בפירנצה עם הילדים

אם אתם מבקרים בפירנצה עם ילדים בעונה החמה, גלידה היא הפסקה מרעננת וטעימה מאד! האם ידעתם שהגלידה הומצאה בפירנצה? מספרים של בונטלנטי, אמן מוכשר ומפורסם מפירנצה, המציא קינוח חדש לדוכס קוסימו דה מדיצ'י. אל תחמיצו את הגלידה הטעימה שיש בעיר!

ביקור במוזיאון

ביקור בפירנצה עם ילדכם, כולל בתוכו תמיד ביקור באחד ממוזאוני העיר. יש מספר מוזיאונים ידידותיים לילדים וזה יכול להיות בילוי נחמד של אחר צהריים או בוקר.
אם אתם מתכננים לבקר בגלריית אופיצי, הזמינו כרטיסים מראש וחפשו תערוכות המיועדות גם לילדים.
יש בפירנצה גם מוזיאון ילדים, ליד האופיצי המחיה את עיר הרנסנס ומראה כיצד בני מדיצ'י חיו ושלטו בעיר. התערוכות במוזיאון ידידותיות לילדים.

הדואומו של פירנצה

להורים רבים, העובדה שיש בעיר הזו כל כך הרבה אוצרות אומנות וארכיטקטורה בכנסיות ובמנזרים השונים, קשה להחליט באילו בניינים לבלות זמן עם הילדים. הדואומו של פירנצה היא מראה מרהיב ומסקרן גם לילדים והוא מומלץ מאד. כמובן שיש להוסיף לביקור את סיפור הבנייה של הקתדרלה ודלתותיה המוזהבות.

כנסיית סן מרקו

כנסיית סן מרקו בפיאצת סן מרקו היא גם מקום נחמד לביקור עם ילדים. הילדים יוכלו לראות ציורי קיר וציורים מרשימים.
לסיכום, כדאי בהחלט להגיע לפירנצה עם ילדים. הם ייהנו מהשיטוט בסימטאות, מהגנים המרהיבים, מהאטרקציות התיירותיות ובמיוחד מהגלידה הטעימה!

באיטליה תוכלו למצוא מגוון יעדים נוספים כגון: חבל פוליה, המכונה "הפירנצה של דרום איטליה" שכלול במסגרת טיול מאורגן לאיטליה וקמפניה.

לטיולים נוספים למשפחות, לשומרי מסורת, טיול כוכב איטלקי ועוד באיטליה ורומא ,בקרו בעמוד הטיולים המאורגנים לאיטליה של רימון.

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם