סקי בנורבגיה – עיירת הסקי ווס

ווס היא עיירת סקי השוכנת בליבם של הפיורדים בנורבגיה. העיירה נבנתה נבנתה על גדותיו של אגם מקסים ובמרחק קצר מאד מן הפיורדים. מיקומה הנפלא זיכה אותה בפרסום בינלאומי בתור בירת ההרפתקאות והאתגרים של נורבגיה ועיירת סקי בלתי נשכחת בליבם של נופים מרהיבים.
עיירת הסקי ווס מושכת אליה תיירים המגיעים לאזור כדי לראות את פלאי הפיורדים בנורבגיה ונשארים בעיירה כדי לעשות בנג'י, ראפטינג אתגרי, פעילויות אתגריות נוספות וכמובן שגם סקי. מרבית הפעילויות האתגריות מתרחשות על רקע הנוף המדהים של הפיורדים ואין ספק שזוהי חוויה נהדרת.

ווס נחשבת לבירת האדרלנין בנורבגיה אז אם אתם צמאים להרפתקאות ולחוויות אקסטרים בליבו של נוף קסום אתם בהחלט מוזמנים להגיע לווס.
בעיירה יש כ 14 אלף תושבים והיא ממוקמת בין שני פיורדים ויכולה להציע פעילויות לאורכה של השנה.
אין זה מקרה שווס נחשבת לבירת ההרפתקאות של נורבגיה. כבר קרוב ל 200 שנים העיר מארחת תיירים ומבקרים המחפשים הרפתקאות בטבע. לאלו המחפשים אדרנלין, זה ה מקום !

ווס היא שם דבר בעולם הסקי באזור הפיורדים בנורבגיה, עם מסלולים המתאימים לכל המשפחה. בווס קיימים שני מרכזי סקי בהם מסלולים באורך כולל של יותר מ 55 ק"מ וכ 20 מעליות סקי. בחודשי הקיץ, הסתיו והאביב יש בווס פעילויות חוץ רבות כמו שבילי הליכה, רכיבת אופניים, קייקים, גלישה במפלים (קניוניננג) ועוד.

לאזור כולו יש מסורת אוכל ארוכת שנים ואם ברצונכם לאכול אוכל נורווגי מסורתי תוכלו ליהנות ממנו בווס.
מרכז העיירה ממוקם כ 57 מטרים מעל פני הים ואנשים רבים מופתעים למצוא עצמם מוקפים בהרים. יש בווס מגוון אירועים לאורכה של השנה כמו פסטיבל הג'אז.

[phone-number]
cal

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם