מדריך טיול מאורגן בצרפת

צרפת מפתה את המבקרים בה בתרבות שיש בה, במבנים ההיסטוריים ובארכיטקטורה המדהימה, בבתי הקפה על מדרכותיה של פריז ושל ערים אחרות, בשווקים הכפריים, בביסטרו ובעוד כל כך הרבה הנאות.

יש בצרפת ציוני דרך היסטוריים רבים כל כך הידועים בעולם כולו ויש פנינים נוספות שעדיין ניתן לגלות בה. הרפרטואר ההיסטורי של צרפת הוא מגוון ומרשים במיוחד וכאן למעשה טמון יופייה של צרפת עם מקומות כמו מגדל אייפל, הריביירה  הצרפתית ועוד ועוד. צרפת היא יעד מספר אחד לביקור תיירים ומבקרים בה 85 מיליון מבקרים בשנה ויש בה עושר רב של מוזיאונים, גלריות, סדנאות אמנים וחוויות תרבותיות.

לאוכל יש חשיבות גדולה מאד בצרפת בחיי היום יום. ארוחת בוקר של קוראסון חם מהבולונג'רי, ארוחת צהריים בביסטרו המקומי, או אולי בשוק. הגסטרונומיה הצרפתית היא הרבה מעבר לאוכל או לאכול בלבד. יש כאן ערך תרבותי גדול מאד המשולב בחייהם של הצרפתים. הקרפים הצרפתים בבריטני או השמפניה ביקבים של שמפיין – האפשרויות הקולינריות בצרפת הן פשוט אינסופיות.

מקצב החיים הצרפתי חודר מתחת לעור וגורם לכולם לרצות לחוות את החיים במדינה זו. לשבת בבוקר בבית קפה פריזאי, לבקר במוזיאון לאמנות הלובר או דה אורסיי, לטייל בגנים של הצייר מונה או לאייל בחופי בריטני. יש בה שילוב של שפה, מוסיקה ומיתולוגיה.

טיול מאורגן בצרפת עם אופקים יחשוף בפניכם את היופי של המדינה, את פנינות התרבות שבה, את מיטב האטרקציות בהן חייבים לבקר ואת ההיסטוריה הבוקעת ומדברת מכל בניין היסטורי, מכל מוזיאון ומכל ארמון. צרפת לא מאכזבת את מבקריה. היא מקום נהדר לביקור ולטיול מאורגן עם מיטב המדריכים ועם מלוא תשומת הלב.

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם