מדריך טיול מאורגן לגאורגיה

גאורגיה – חוויה המשלבת טבע ונופים קסומים

טיול מאורגן לגאורגיה הוא טיול מגוון ומעניין המתאים לכם המבקשים חוויה שונה במקצת מביקור באירופה הקלאסית.


גאורגיה, אשר נודעה בעבר בשם גרוזיה, היא ארץ קטנה וקסומה, אשר הפכה ליעד פופולארי לישראלים האוהבים טיולים בטבע בנופים מרהיבים במיוחד ובאווירה נהדרת.


גאורגיה היא מדינה בה הנופים קסומים ומאד מגוונים והיא מציעה משהו מיוחד לכל אחד המבקר בה: חובבי טבע, חובבי קולינריה, חובבי תרבות וחובבי יהדות עתיקת יומין.


גאורגיה היא מדינה קטנה אולם מגוונת ביותר ולכן תוכלו לבקר בפסגות מושלגות על הרים גבוהים וגם במדבר ובים. זוהי מדינה עם היסטוריה מעניינת ביותר ובטיול כזה תוכלו לחוות את כל גווניה ופניה של המדינה.


טיול מאורגן לגאורגיה - OGE

לגאורגיה מסורת, פולקלור ותרבות עתיקי יומין.

המדינה פרוסה על פני שתי יבשות
– אירופה ואסיה ומצויה לחופו של הים השחור. היא הייתה חלק מברית המועצות עד 1991.
זוהי מדינה קטנה ויפה, המונה כחמישה מליון תושבים וברובה הררית ושופעת משאבים טבעיים.

עיר הבירה היא טיביליסי – זוהי עיר יפה ומהווה מרכז כלכלי ותרבותי.


גאורגיה מתאימה למטיילים רבים ומציעה להם מגוון רחב של אפשרויות הנאה ובילוי: חובבי טבע?

כאן תמצאו את מבוקשכם בטיול על פסגות הרי הקווקז, בנהרות השוצפים, במסלולי ההליכה בינות ההרים, בעמקים המוריקים ובאגמים יפהפיים.

חובבי פנאי ונופש? חופי הים השחור מציעים לכם חווית בילוי תיירותי עם מתקני נופש ותיירות ובתי מלון מפוארים עיר הבירה של גאורגיה- טיביליסי היא עיר מודרנית ויפה, המוקפת בהרים ובנויה על נהר המטקווארי ומתהדרת בשווקים מעניינים ומגוונים, בשורשי תרבות יהודים ובמוקדי בילוי.

תושבי גאורגיה הם מסבירי פנים לתיירים ומארחים למופת!
המטבח הגאורגי העשיר והטעים במיוחד יהווה מקור להנאה עבורכם. גם התרבות הגאורגית העשירה ועתיקת היומין מעניינת במיוחד את התייר במדינה.
בגאורגיה קיימת גם נגיעה יהודית כמובן ותושבי המקום זוכרים לטובה את תושביה היהודים של גאורגיה שגרו במדינה אלפי שנים, עוד מימי חורבן בית ראשון.


מזג האויר בגאורגיה:

מגוון מאד יחסית לגודלה של המדינה. בחלקה המזרחי של המדינה שורר אקלים הנע בין סובטרופי לים תיכוני ובחלקה המערבי, כשרכס הרי הקווקז עומד באמצע, שורר אקלים סובטרופי עם כמויות משקעים גדולות לאורך השנה כולה. בקיץ יורד גשם והחורף מושלג.


בטיול מאורגן לגאורגיה תזכו לראות ולחוות את כל השפע שהמדינה הקטנה והקסומה הזו מציעה: נופים מרהיבים, ערים מודרניות, אזורי נופש ובילוי, אוכל מגוון וטעים ביותר והנאה צרופה.


המדריך בטיול המאורגן ינחה ויסביר על המדינה, ההיסטוריה העשירה שבה, הטבע הקסום והשורשים היהודים הנטועים בה משכבר.[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם