קצת על גואטמלה

טיולים מאורגנים לגואטמלה

גואטמלה, יעד נפלא לטיול מאורגן איתנו ברימון טיולים. זוהי אמנם מדינה קטנה אך היא מגוונת ביותר, יפה וצבעונית עם נופים ירוקים מדהימים, הרי געש פעילים ושפע של פלאי טבע מדהימים ביופיים. תרבות המאיה העשירה, גילויים ארכיאולוגים מסקרנים ומעניינים, ג'ונגלים פראיים ונופים קסומים.

השפעותיה של תרבות המאיה מחד ושל הקולוניאליזם הספרדי מאידך, ניכרות מאד במדינה. אנו נוכל לראות את לבוש בני המאיה ולהיחשף לאוכל המיוחד שנשמר במקומות רבים כמו גם לאתרים האריכיאולוגים המשמרים את התרבות הזו.
בירתה של המדינה היא גואטמלה סיטי. תושבי הבירה והמדינה כולה חביבים וחייכנים ומסבירי פנים לתיירים וקל מאד להתחבר אליהם. נבקר כמובן בבירה כמו גם באוצרות הטבע המרהיבים של המדינה, הרי הגעש הפעילים, ממצאים ארכיאולוגים מרתקים כמו פירמידות ענק ומבנים מוזרים אחרים, תרבות מיוחדת ותלבושות מסקרנות, צבעוניות ומיוחדות. כמובן שנבקר גם בשווקים היחודיים של המדינה ובשפע הממכר שיש להם להציע.
בטיול מאורגן עם רימון טיולים תקבלו הדרכה ממדריך הבקי ומיומן באזור ויכול להדריך אתכם באופן מקצועי ביותר. המדריך יותיר לכם את כל הזמן ליהנות ולהפיק את המיטב מזמן הטיול ללא צורך בדאגה, בתכנון ובטרדות הקשורות לכך. בשביל זה אנחנו כאן כדי שכל חששות תכנון הטיול וארגונו יוסרו מכם ותוכלו לבלות בנחת.

למידע נוסף – צור קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם