צפון הפלופונס יוון
8
7
XGNP |
טיול כוכב

טיול מאורגן ליוון לשומרי מסורת

צפון הפלופונס

טיסות סדירות לאתונה.

טיול כוכב.

חצי פנסיון.

אתונה, קורניתוס, קלבריטה, פאטרס, אולימפיה, מערת האגמים, דיאקופטו.

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב –אתונה, קורינתוס, קלבריטה

  נפגש בנמל התעופה בן גוריון בשעת בוקר ונטוס לאתונה. לאחר הנחיתה ניסע בנופי דרום יוון, נגיע לקורינתוס, המחברת את חצי האי ליבשת. כאן מחכה לנו חווית נסיעה ברכבת עתיקה, קטנה ומקסימה שתיקח אותנו בין ערוצי הנחלים והמנהרות במעלה ההר בין מפלי מים וצוקים מרשימים בדרך לקלבריטה עיר הררית בצפון הפלופונס. הגעה למלון קבלת חדרים התרעננות. סיור הכרות קצר בקלבריטה. ארוחת ערב ולינה

 • 2

  פאטרס

  לאחר התפילה וארוחת הבוקר, נצא לטיול בבירת האי פאטרס הנמצאת בצפון הפולופונס "פטרה" היא העיר השלישית בגודלה ביוון. העיר משופעת במסעדות בתי קפה, טברנות ומרכזי קניות. פטרס היא עיר עם היסטוריה עתיקה ונופים מרהיבים. נסייר סביב כיכר פסילולוניה, שבה עצי דקל, גן שעשועים לילדים וגם אנדרטת זיכרון פטריוטית לגיבורים של יוון. נראה את האתר הבולט ביותר בפטרה -התאטרון הרומי ששוקם ומשמש כתיאטרון פתוח להצגות וקונצרטים בתקופות הקיץ. נראה את הריסות המצודה הונציאנית, שריד משלטונה בעיר, נבקר במוזיאון הארכיאולוגי (במידה ופתוח), ונסייר באזור הנמל שיוצאות ממנו ספינות לקפריסין ואיטליה. בסיומו של יום נשוב לבית המלון. ארוחת ערב ולינה.

 • 3

  קלבריטה

  לאחר התפילה וארוחת הבוקר, נצא לבקר במוזיאון המנציח את השואה של בני המקום. נראה את הצלב הענק המציין את הזוועות שעשו הנאצים בתושבים בדצמבר 1943. לאחר הביקור המרגש נמשיך לבלות ולסייר במרכז העיירה עם מגוון דוכני מזכרות וחנויות אותנטיות שונות. נחזור למלון ונוכל ליהנות מהפינוקים שמלוננו מציע. הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.ה

 • 4

  קלבריטה

  לאחר תפילה וסעודת שבת נצא לסיור רגלי בלווי מלווה הקבוצה באזור המלון.

 • 5

  "אולימפיה" העתיקה

  לאחר התפילה וארוחת הבוקר נצא ליום מלא המוקדש לאתרים ההיסטוריים והארכיאולוגיים של "אולימפיה" העתיקה. מרכז השלום והאולימפיאדות של יוון ההיסטורית. על אתרים אלה מבוססת המיתולוגיה היוונית שהשפעתה ניכרת בכל דבר הקשור לעולם המערבי. נסתובב בין שרידי המבנים וקטעי הארכיאולוגיה וניתן לדמיון לקחת אותנו למחוזות עתיקים. נבקר במוזיאון העתיקות של האתר (במידה ופתוח). בסיומו של יום נשוב לבית המלון. ארוחת ערב ולינה.

 • 6

  פלופונס בטבע - מערת האגמים

  לאחר התפילה וארוחת הבוקר נצא לדרך יפה ומרתקת לאזור האגמים שנמצאים אלפי שנים בתוך מערות הנטיפים של קסתרייה ואתרי הדייג הייחודיים שמאפיינים אותה, נבקר במערת האגמים, שהיא אחת מהאטרקציות טבע המרתקות ביותר ביוון. המערה מדורגת בשלושה שלבים עם 13 אגמים ומעליהם מערת נטיפים מיוחדת. אורך המערה כ-2 ק"מ. הפשרת השלגים מאזור קלבריטה יוצרים מפלי מים מרהיבים הזורמים בתוך המערה, כך מתחלפים להם המים באגמים בתוך המערה מדי שנה ושומרים עליהם רעננים וזכים. לאחר יום מלא חוויות וטבע נחזור למלון. ארוחת ערב ולינה.

 • 7

  פלופונס בחוף ובים - דיאקופטו

  לאחר התפילה וארוחת הבוקר נסייר באזור חופי הפלופונס המרהיבים, מרובי המפרצים, נסייר בעיירה דיאקופטו בעלת המבנים ההיסטוריים שהשתמרו, חוף העיירה הוא אחד היפים לאורך הפלופונס. בתי הקפה והמסעדות שעל החוף השמשיות ומיטות שיזוף בכחול ולבן, בירות מקומיות, אוזו וסירות דייג קטנות. נבלה על חוף הים, נהנה מהאווירה של הנופש ושלווה. בסיומו של יום נשוב לבית המלון. ארוחת ערב ולינה.

 • 8

  אתונה – תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מבית המלון וניסע לעבר אתונה בירת הנצח של יוון. עם הגעה נצא לסיור מודרך באתרים המרכזיים – גבעת לייקבטוס, האקרופוליס, האיצטדיון העתיק והמוזיאון היהודי. נשאיר גם זמן חופשי לטייל ברובע הפלקה הססגוני, אזור הקניות העיקרי של אתונה. לעת ערב ניסע לנמל התעופה הבינלאומי של אתונה ונמריא ארצה.

 • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי
 • יתכנו מקרים בהם האכסון יהיה מחוץ לערים הראשיות עקב תערוכות, ירידים וכנסים.
 • יתכנו שינויים בסדר הביקורים, תאריכי היציאה ובתכני הטיול.

הערות ומידע כללי

המחיר כולל

סיורים מודרכים

פאטרס,קלבריטה,אתונה

 

ביקורים ואירועים מיוחדים

קורינתוס -נסיעה ברכבת עתיקה.

פאטרס – סיור בעיר.

קלבריטה – מוזיאון וסיור בעיירה.

אולימפיה – יוון ההיסטורית.

מערת האגמים – מפל מים.

דיאקופטו – חופי פלופונס.

אתונה – סיור בעיר.

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי/מטען.

הוצאות אישיות שונות.

תשר למדריך הישראלי. 

מידע כללי

טיסות סדירות לאתונה.
בתי מלון – אכסון בתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.
כלכלה – חצי פנסיון מלון כשר.
טיפים לנותני השירותים השונים.
תחבורה -אוטובוס תיירים נוח וממוזג .
מלווה קבוצה שומר מצוות ומנוסה בהדרכת טיולים בארצות היעד.
מפגש קבוצה לפני הנסיעה.

מה עושה את ההבדל

 קורינתוס -נסיעה ברכבת עתיקה.

פאטרס – סיור בעיר.

קלבריטה – מוזיאון וסיור בעיירה.

אולימפיה – יוון ההיסטורית.

מערת האגמים – מפל מים.

דיאקופטו – חופי פלופונס.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון:

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם