לטייל בתוך גלויה
12
11
ME |
סקוטלנד ואירלנד
 • ארוחות בוקר + 6 א. ערב ארוחות בוקר + 6 א. ערב

לטייל בתוך גלויה – טיול מאורגן לסקוטלנד ואירלנד

פלקירק, אדינבורו, ה"היילנדס"- הרמה הסקוטית, חבל האגמים: לוך נס, לוך לומונד, עמק גלן קו בלפסט, סוללת הענק, לונדונדרי, קונמרה, גלוואי, צוקי מוהר, טבעת קרי, קינסייל, קוב, עמק גלנדאלוך, דבלין

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב – אדינבורו, פלקירק

  נמריא מנתב"ג בטיסה דרך פרנקפורט/ציריך לאדינבורו, בירת סקוטלנד. עם הנחיתה, נבקר בסאות' קווינספרי ונראה את שלושת הגשרים ביניהם גשר פורת' האייקוני שהוקם בשנת 1889 וגשר המיתרים החדש שנבנה לאחרונה. נמשיך ונבקר בשני אתרים מפתיעים בעיירה פלקירק, המציגים את החיבור של סקוטלנד למורשת הטכנולוגית והתעשייתית, וכן לשורשים הקלטיים. ארוחת ערב ולינה באזור.

   

 • 2

  אדינבורו

  נצא לסיור באדינבורו ונתרשם מסגנון הבנייה המודרני של העיר החדשה לעומת סגנון ימי הביניים המאפיין את האזור העתיק. נבקר בטירה המרשימה, נצעד ב"רויאל מייל"-  רחוב עתיק תלול ומרוצף באבן, המחבר את הטירה אל ארמון הולירוד, בו התגוררה מרי, מלכת סקוטלנד. נמשיך לרחוב פרינסס, החוצץ בין העיר העתיקה לחדשה. נטייל בגני פרינסס סטריט ונתרשם מהמבנים בסגנון נאו קלאסי, ביניהם גם הגלריה לאמנות, המציגה שלל יצירות מופת.

  בערב-  נהנה מסיור באזור כפרי מפתיע בלב העיר שהיה למרכז תעשיית הנייר, שצמחה באדינבורו במאה ה-18.

   

 • 3

  אזור ה"היילנדס" (הרמה הסקוטית)

  לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמינו צפונה לעבר ה"היילנדס". נחלוף על פני קינרוס, בה חתמה מרי סטיוארט על ויתור המלוכה. נגיע לפיטלוכרי ונבקר במזקקת וויסקי ונתרשם מתהליכי ייצור הוויסקי. נמשיך לתצפית הקווינס, נקודת תצפית מרהיבה. ארוחת ערב ולינה באזור ה"היילנדס".

   

   

 • 4

  ה"היילנדס" - אינברנס, חבל האגמים, גלזגו

  נפתח את היום בסיור היכרות עם העיר אינברנס, בירת הצפון. ניסע לאורכו של המסתורי באגמי סקוטלנד, לוך נס. נמשיך דרך העיירה הציורית פורט אוגוסטוס למונומנט חיילי הקומנדו הבריטים שהתאמנו לפלישה לאירופה בתקופת מלה"ע ה-2. נגיע לפורט וויליאם, השוכנת למרגלות בן נוויס, ההר הגבוה ביותר בסקוטלנד. נעבור בעמק גלן קו הידוע גם כעמק הדמעות, זכר לטבח הגדול ביותר בהיסטוריה הסקוטית שהתרחש ב-1692, בו נטבחו בני שבט המקדונלד. בדרכנו ניסע לאורכו של לוך לומונד, גדול אגמי סקוטלנד ונעצור לביקור בכפר לוס. בסיום היום נגיע ללינה באזור גלזגו.

   

   

 • 5

  שייט מעבורת לאירלנד - בלפסט (צפון אירלנד)

  הבוקר נצא בנסיעה לקיירנריאן, ממנה נחצה בשייט במעבורת לבלפסט, בירת צפון אירלנד. נערוך סיור בעיר הייחודית בסגנון מבניה הוויקטוריאניים. נראה את בית העירייה, בית האופרה, המספנות הגדולות ומגדל השעון. נגיע אל הרחובות שאנקיל ופולס הידועים, שהיוו את זירת המאבק בין הפרוטסטנטים והקתולים, וגם נחזה בציורי הקיר ובאנדרטאות הרבות המנציחות את המחיר הכבד ששילמו התושבים. ארוחת ערב ולינה באזור.

 • 6

  בלפסט, "סוללת הענקים", לונדונדרי

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ב"סוללת הענקים" במחוז אנטרים- תופעת טבע מרשימה ואתר גיאולוגי ובו כ-40 אלף עמודי בזלת משושים צמודים. האתר הוכרז כמורשת עולם ע"י אונסק"ו. נגיע לעיר החומה לונדונדרי (בפי הפרוטסטנטים), דרי (בפי הקתולים)- השנייה בגודלה בצפון אירלנד והעיר שסימלה יותר מכל את המאבק העקוב מדם. נסייר בעיר העתיקה, במרכז העיר ובשכונות הקתוליות ונראה את ציורי הקיר המנציחים את המאבקים והקורבנות.
  לינה בסליגו/ באלינה.

   

 • 7

  חצי האי קונמרה, מנזר וגני קילמור, גלוואי

  נצא דרומה לכיוון הפארק הלאומי קונמרה, השוכנת על חופה המערבי של אירלנד – אזור בעל נופים פראיים, הרים, מפרצים, נחלים, עיירות קסומות ואגמים. נבקר במנזר ובגני קילמור- ארמון אצולה בסגנון הרנסנס שנבנה במאה ה-19 שהפך למנזר ומשמש כיום בית ספר לבנות. נמשיך לגלוואי, כפר דייגים שצמח והתפתח למרכז תוסס. נטייל בסמטאות העיר העתיקה, בכיכר איירה הצבעונית ונראה מצודת לינץ' וכן את כנסיית סנט ניקולאס, בה עפ"י המסורת נשא קולומבוס תפילה לפני שיצא לדרכו לגילוי יבשת אמריקה. ארוחת ערב ולינה באזור לימריק.

   

   

 • 8

  צוקי מוהר, בונראטי, קילארני

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע בדרך ה"בארן" (הסלע הגדול), שבצפון מערב מחוז קלייר, אחד מנופי הקרסט הגדולים באירופה. נמשיך לביקור בצוקי מוהר, צוקים ייחודיים היורדים כחומה אל הים מגובה של 180 מ'. לאחר תצפיות נוף, נמשיך לביקור בפארק בונראטי – הפארק הפולקלוריסטי בו הזמן עמד מלכת. נבקר בטירה ובבתים האיריים המשוחזרים. בהמשך דרכנו אינסוף גווני ירוק ילוונו בנסיעתנו דרומה. נחלוף על פני כפרים חקלאיים ושטחי מרעה ונסיים את היום במלון באזור טבעת קרי.

   

 • 9

  טבעת קרי

  לפנינו יום טיול בטבעת קרי. המסלול הסובב את חצי האי איוורה, עובר לאורך קו החוף בכבישים פתלתלים, כפרים ציוריים, בנופים מרהיבים, במפרצים החבויים ובשדות ירוקים. נבקר בכפרים קטנים, ביניהם גם בווטרוויל, עיירה שהתחבבה במיוחד על צ'רלי צ'פלין, שנהג לבלות בה את חופשותיו. כמו כן, נבקר בחווה אירית ונצפה במופע של כלבי הבורדר-קולי המאולפים לאיסוף והנחיית הכבשים באזור ההררי. נאכל ארוחת ערב.

  בערב- נצא לסיור היכרות בעיר שזכתה לכינוי "בית היופי", קילארני. 

   

 • 10

  בית מקרוס, קינסייל, קוב, קילקני

  נפתח את היום בביקור בבית מקרוס, בית לורדים לשעבר ונבקר גם בגניו המרהיבים המשתרעים לחוף האגם. נצא דרומה עד הגעתנו לעיירה הציורית קינסייל הממוקמת בפתחו של נהר בנדון. ממנה נמשיך לקוב, נבקר במרכז המורשת האירית ונלמד אודות הרעב הגדול באירלנד שבעקבותיו החלה ההגירה לארה"ב. כמו כן, נשמע את סיפור הטראגי של אניית הטיטאניק שיצאה מנמל קוב הסמוך. עם ההגעה לקילקני נצא לסיור בעיר, לינה באזור.

   

   

 • 11

  עמק גלנדלוך, דבלין

  לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל דבלין. בדרכנו נעבור בעמק גלנדלוך המרשים. עם ההגעה נצא לסיור בעיר בה התרבות המקומית מורגשת בכל פינה בעיר – טירות, ארכיטקטורה, פאבים אירים, מאכלים טיפוסיים ובירה איכותית. נראה את הכיכרות האלגנטיות מתקופת המלך ג'ורג', את  ה"דויל" –  בית הפרלמנט האירי ואת פניקס פארק. נערוך תצפית על קתדרלת סנט פטריק – בה קבור גם ג'ונתן סוויפט, סופר "מסעות גוליבר". נראה את טריניטי קולג', האוניברסיטה החשובה בדבלין. נבקר במבשלת גינס הרשמית ונטעם להנאתנו מבירה טרייה ונסיים ברחוב אוקונול, בו נמצא בית הדואר שהיה מוקד המרד נגד הבריטים בפסחא 1916. נאכל ארוחת ערב.

  בערב-  נצא לסיור היכרות בדבלין

 • 12

  דבלין – תל אביב

  בהתאם לשעת הטיסה, העברה לנמל התעופה וטיסה דרך פרנקפורט/ציריך חזרה ארצה, נחיתה בנתב"ג בשעות הלילה.

לתשומת לבכם:

* מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום ו/או לפני יציאת הטיול.

* הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת היעד.

* באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות ומטען הכוללת כיסוי במקרה של ביטול   או קורונה.

* ייתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות.

* בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר  ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

* בתקופות הפסטיבלים ביולי ואוגוסט תיתכן לינה באזור גלזגו או באזור פרת'.

* בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו  שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק  מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

* מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי המפורסמים באתר הבית של רימון.

 

 

 

 

הערות ומידע כללי

מידע כללי

טיסות בחברת לופטהנזה/סוויס (דרך פרנקפורט/ציריך) ת"א-אדינבורו, דבלין-ת"א

בתי מלון – אכסון בחדרים זוגיים בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה

כלכלה – ארוחות בוקר בסגנון מקומי (סקוטית/אירית) + 6 ארוחות ערב

סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים בהתאם לתוכנית הטיול המפורטת

מדריך ישראלי מצוות המדריכים של רימון

מדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם לנדרש

טיפים לנותני השירות השונים

דמי סבלות בבתי המלון כלולים (מזוודה אחת לאדם)

אוטובוס תיירים נוח וממוזג צמוד לקבוצה

 

 

מה עושה את ההבדל

פלקירק – סיור בעיירה

אדינבורו – ביקור בטירה, סיור ערב

פיטלוכרי – מזקקת וויסקי, תצפית הקווינס

ה"היילנדס" – אזור הרמה הסקוטית

סוללת הענק – תופעת הטבע המרשימה

הפארק הלאומי קונמרה – האחוזה וגני קילמור

גלוואי – עיר הנמל התוססת

צוקי מוהר

קילארני – סיור ערב

טבעת קרי – חווה לאילוף כלבים, הפארק הפולקלוריסטי בונראטי, בית מקרוס

קינסייל – העיירה הציורית שעל נהר הבנדון

קוב – מרכז המורשת האירית וסיפור הטיטניק (מוזיאון ההגירה)

קילקני – סיור בעיר

דבלין – מבשלת גינס, פניקס פארק, סיור ערב

 

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון:

נוסעים ממליצים

נוסעים שטיילו איתנו ממליצים

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם