קרנבלים ורנסנס באיטליה
7
6
VCR |
כולל טוסקנה ואומבריה

קרנבלים ורנסנס באיטליה

טיול מאורגן לאיטליה - כולל טוסקנה ואומבריה

איטליה, כולל טוסקנה ואומבריה – 7 ימים
ורונה, ונציה, האי מוראנו, ויארג'יו, פיזה, פירנצה, סן ג'מיניאנו, סיינה, אסיזי, אורבייטו, קסטלי רומני, טיבולי

כולל 3 קרנבלים ססגוניים

 

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב-מילאנו, ורונה וקרנבל הניוקי

  מנתב"ג נמריא בטיסת בוקר למילאנו. ניסע לוורונה ונצא לסיור הכולל את פיאצה ברה, בה נראה את הארנה- האמפיתיאטרון הרומי, את חצר ביתה של יוליה והמרפסת המפורסמת בה המתינה לאהובה רומיאו וכיכר התבלינים.
  אחה"צ-נהנה מהקרנבל המיוחד של ורונה, המשמר מסורת עתיקה בת מאות שנים ומציין את סיומה של המגיפה שפקדה את העיר ב-1660. בתום המגיפה, החלו תושבי ורונה לציין אחת לשנה את סיומה של תקופת הרעב והסבל בחלוקת ניוקי לתושבי העיר. בין האירועים מתקיים מצעד מסיכות ססגוני בהשתתפות תזמורות, וחלוקת ניוקי (בתשלום) בכיכר סן זנו. לעת ערב נגיע למלון באזור ונטו.

   

 • 2

  ונציה - קרנבל המסכות, האי מוראנו

  עם בוקר ניסע לקבוצת איי ונציה ונערוך סיור היכרות בעיר התעלות והגשרים. נצא בשייט לביקור בגטו היהודי העתיק ונמשיך בשייט לביקור באי מוראנו, שם נתרשם מאומנות ניפוח הזכוכית הונציאנית. שייט נוסף יביאנו לכיכר סאן מרקו היפהפייה, בה נראה את הבזיליקה ומגדל הפעמונים, כמו כן, נגיע לגשר ריאלטו המפורסם. לאחר מכן נהנה מהאווירה התוססת והצבעונית של אחד הפסטיבלים החשובים בעולם, באווירה של המוני אדם עטורי מסכות בכל סמטה וכיכר. מרבית האירועים מתרחשים בכיכר סאן מרקו, המהווה את הפלטפורמה לתהלוכות של המסכות היפות ביותר בתלבושות של המאה ה-18, כל זאת בליווי בידור רב. חזרה למלון.

   

 • 3

  ויארג'יו  - קרנבל הבובות

  ניפרד ממחוז ונטו וניסע דרומה אל ויארג'יו. קרנבל הבובות בויארג'יו הינו אחד הקרנבלים הססגוניים באיטליה, בו מובילים אנשי העיר בובות נייר ענקיות. הבובות מייצגות דמויות ציבוריות ופוליטיות ביניהם פוליטיקאים, שחקני ספורט וכוכבי בידור המוצגות בצבעוניות ובצורת קריקטורות. הקרנבל הססגוני מלווה במוסיקה, תזמורות ולהקות רקדנים. העברה למלון באזור טוסקנה.

 • 4

  פירנצה, פיזה

  עם בוקר נצא לסיור בפירנצה, עיר הולדת הרנסאנס ובירת טוסקנה. מיכאלאנג'לו, ליאונרדו דה וינצ'י, בוטיצ'לי, דונאטלו, ג'יוטו, משפחת מדיצ'י ועוד – אלו רק חלק מהאישים והאומנים הדגולים הקשורים לפירנצה ולטוסקנה. נתחיל בתצפית יפהפייה על העיר מכיכר מיכאלאנג'לו. נמשיך לכיכר הדואומו ונתבונן בשערים המזרחיים של כנסיית הטבילה, המציגים תמונות מהתנ"ך ואשר מיכאלאנג'לו העניק להם את השם "שערי גן העדן של גיברטי". נשים פעמינו לכיכר הסיניוריה המהווה מעין מוזיאון פסלים פתוח ונסיים בפונטה וקיו – הגשר העתיק על נהר הארנו.
  נמשיך לביקור בפיזה, נצטלם עם המגדל הנטוי המפורסם ונראה את הדואומו וכנסיית הטבילה (הבפטיסטריום). לעת ערב נחזור למלון.

 • 5

  סאן ג'מיניאנו, סיינה, אומבריה

  נצא לאחת הדרכים המפורסמות בחבל ארץ טוסקנה, דרך הקיאנטי. נגיע לביקור בסן ג'מיניאנו, עיירה בה התחרו ביניהם האצילים מי יבנה מגדל גבוה יותר מעל ביתו. מספר מגדלים נותרו על כנם עד היום הזה והם מהווים תפאורה יוצאת דופן. נמשיך לסיינה, יריבתה ההיסטורית של פירנצה במשך מאות בשנים והעיר השמורה ביותר באיטליה מתקופת ימי הביניים. העיר מפורסמת באוכל, באומנות, באתרים היסטוריים כגון הדואומו, פיאצה דל קאמפו – הלא היא הכיכר המרכזית של העיר ובתחרות הסוסים המפורסמת – ה"פאליו", הנערכת פעמיים בשנה. העברה למלון באזור אומבריה.

 • 6

  אסיזי, אורבייטו, רומא

  הבוקר נשים פעמינו אל חבל אומבריה, כשברקע נשקפים נופיו של אגם טראסימנו, הרביעי בגודלו באיטליה. האגם ידוע בשל הקרב שאירע סביבו בשנת 217 לפנה"ס בו גבר המצביא חניבעל על הרומים. נבקר באסיזי הבנויה ברובה באבן גיר ורדרדה ומשמרת את אווירת ימי הביניים. זוהי עירו של פרנצ'סקוס הקדוש יליד המקום. כאן הצילו כ-300 פליטים יהודים בתקופת מלחמת העולם השניה. נסייר במרכז העתיק ונבקר בבזיליקת סן פרנצ'סקו הבנויה בעצם משתי כנסיות זו על זו ובה פרסקאות של הצייר ג'וטו שנחשב לראשון האמנים שהביאו לפריחת הרנסאנס האיטלקי. הבזיליקה נפגעה ברעידת האדמה בשנת 1997 אך שוקמה. בתום הסיור באסיזי ניסע לאורבייטו, עיר מוקפת חומה השוכנת בראש מצוק וולקני. העיר הצליחה לשמר את צביונה ההיסטורי למעלה מ-2,500. נעלה בפוניקולר אל ראש הצוק. נטייל בסמטאות הצרות של העיר העתיקה ונראה את הקתדרלה המפורסמת בה שורשים אטרוסקים הקודמים לרפובליקה הרומית. נסיים באחד הקניונים באזור רומא לחוויית קניות. העברה למלון ברומא.

  &

 • 7

  קסטלי רומני, טיבולי, רומא - תל אביב

  ניסע אל קסטלי רומני – אזור הררי וולקני במרכזו שני אגמים יפהפיים וסביבם עיירות שוקקות חיים. החל מימי הביניים הפך האזור ליעד מבוקש ע"י אצילי רומא, דבר שהוביל לפיתוחן של 13 עיירות באזור. נבקר בנמי, עיירה רגועה וציורית המפורסמת בתותי הבר הטעימים הגדלים בשטחה.  נמשיך לביקור בקסטל גנדולפו, אחת העיירות המתויירות ביותר במחוז בה שוכן גם מעון הקיץ של האפיפיור. נסיים בביקור בגני טיבולי (וילה ד'אסטה). טיבולי הייתה עיירת הקיט של הקיסרים הרומאים ושל אצילים מתקופת הרנסנס. וילה ד'אסטה הינה יצירת מופת אדריכלית בעלת גנים אלגנטיים, חמש מאות מזרקות מים המעוטרות בדרקונים, אלים, חיות ופסלים מרחבי רומא. במתחם נמצא ארמון המעוטר בציורי קיר.
  העברה לנמל התעופה של רומא, טיסת ערב חזרה לארץ.

  ;

לתשומת לב:

– מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום ו/או לפני יציאת הטיול.

– הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת היעד.

– אירועי הקרנבל הינם בהתאם למידע שנמסר ע"י לשכת התיירות המקומית וקיומם נתון  להחלטת הרשויות המקומיות. הטיול יתקיים גם במידה ואירועי הקרנבל או חלקם יבוטלו.

באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות ומטען הכוללת כיסוי במקרה של ביטול  או קורונה.

– ייתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות.

– בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

– בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק

   מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

– מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי המפורסמים באתר הבית של רימון.

 

 

 

 

 

 

הערות ומידע כללי

מידע כללי

טיסות אל על ת"א-מילאנו, רומא-ת"א

בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה

כלכלה – ארוחות בוקר במהלך כל ימי הטיול

סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים, בהתאם לתוכנית הטיול המפורטת

טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות וטיפ למדריך הישראלי)

תחבורה – אוטובוס תיירים נוח וממוזג

 

מה עושה את ההבדל

ורונה – קרנבל הניוקי

ונציה – שייט בסירה פרטית, סיור רגלי, הגטו היהודי העתיק, קרנבל המסכות

האי מוראנו – שייט לאי וצפייה במלאכת ניפוח הזכוכית הוונציאנית

ויארג'יו – קרנבל הבובות הססגוני

פיזה תצפית על המגדל הנטוי, הדואומו והבפטיסטריום

פירנצה "שערי גן העדן" של גיברטי, כיכר הסיניוריה, פונטה וקיו

סן ג'מיניאנו עיירת המגדלים מימי הביניים בלב טוסקנה

סיינה פיאצה דל קאמפו

אסיזי בזיליקת סן פרנצ'סקו

אורבייטו – עליה בפוניקולר לסיור בעיר

קסטלי רומני – קסטל גנדולפו ונמי הקסומה

טיבולי – הגנים המרהיבים

 

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון:

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם