דרום איטליה - חתונה סיציליאנית
11
10
KS |
דרום איטליה כולל בזיליקטה ופוליה

חתונה סיציליאנית

נאפולי, פומפיי, סורנטו, דרך אמלפי, מאטרה, אלברובלו, אוסטוני, לצ'ה, קטאניה, טאורמינה, הר הגעש אתנה, סיראקוז, קלטאג'ירונה, פיאצה ארמרינה, אגריג'נטו, טרפאני, אריצ'ה, פאלרמו, מונראלה, שייט לילי, קפרי

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב - נאפולי, פומפיי, סורנטו

  מנמל התעופה ע"ש בן-גוריון נמריא לנאפולי, בירת מחוז קמפניה. לאחר הנחיתה נצא לסיור מודרך בפומפיי, שכוסתה באפר וולקני בהתפרצות הוזוב בשנת 79 לספירה ומהווה דוגמא נפלאה לדרך החיים באותה עת. נראה את התיאטרון העתיק, את הוילות של עשירי העיר, את הקירות המעוטרים, את מבני הציבור וכל זאת על רקע הר הוזוב הניצב מנגד. נמשיך לעיירת הנופש המפורסמת, סורנטו. נבקר בפיאצה טאסו ההומה והתוססת ונסייר בסמטאות הציוריות. ניהנה מהאווירה ומהנוף הנשקף – נוף מפרץ נאפולי והר הגעש וזוב ובערב נגיע למלון באזור נאפולי. ארוחת ערב.
 • 2

  החוף האמלפיטני, מאטרה

  נצא ליום טיול בדרך אמלפי (קוסטיירה אמלפיטנה), הנחשבת לאחת הדרכים היפות בעולם. נעצור לתצפית על פוזיטאנו הציורית, שבתיה בצבעי פסטל נאחזים במדרונות התלולים היורדים אל הים. נמשיך לביקור בעיירה אמלפי, הגדולה מבין עיירות החוף. נתרשם מחזית הדואומו המרשימה, ונשוטט בסמטאות העיירה שהייתה פעם בירת רפובליקה עצמאית ומעצמה ימית.  נמשיך למאטרה שבחבל בזיליקטה, עיר מרתקת ואתר מורשת תרבות עולמית בזכות אזור ה"סאסי" (Sassi), המוגדר ע"י אונסק"ו – "הדוגמא המרשימה והשמורה ביותר של התיישבות שוכני מערות בכל אזור אגן הים התיכון". מדובר במבוך גדול של מערות מגורים ומבנים שונים שנחצבו בסלע החל מתקופות קדומות ועד מאוחרות. המערות עם תוספות המשיכו לשמש למגורים גם בעידן המודרני. עם ההגעה נערוך סיור ב"מבוך", ברחובות מעל הגגות, ונתרשם מ"שכונת המערות", שכונתה "הבושה של איטליה" והפכה לאזור תיירות משגשג. העיר גם נבחרה להיות בירת התרבות של אירופה לשנת 2019. לינה באזור וארוחת ערב.
 • 3

  אלברובלו, אוסטוני, לצ'ה

  ניסע לאלברובלו, בירת בתי הטרולי (Trulli) ומהערים המפורסמות ביותר בחבל פוליה. העיירה הוכרה כאתר מורשת תרבות עולמית בזכות מקבץ מרשים של בתי טרולי שמורים הנמצאים בה. נסייר בין הבתים הלבנים והמשונים המצטופפים ברחובות צרים ונוכל להיכנס לבתי טרולי שהפכו לחנויות, מסעדות ואפילו קתדראלה. נמשיך לביקור באוסטוני, המכונה "העיר הלבנה", עיירה קטנה בלב אזור חקלאי, מוקפת כרמים ומטעי זיתים. נסייר בסמטאות העיר העתיקה המוקפת חומה ונספוג את אווירת דרום איטליה. מכאן נמשיך למלוננו בלצ'ה, המכונה "פירנצה של דרום איטליה" וגם "פירנצה של הבארוק".
 • 4

  לצ'ה, קוסנצה

  נתחיל את היום בסיור בלצ'ה, מהערים היפות באיטליה כולה. נסייר במרכז ההיסטורי, נתרשם מאדריכלות הבארוק התיאטרלית והעשירה, נבקר בכיכר הדואומו, בפיאצה אורונזו ובבזיליקת סנטה קרוצ'ה המפורסמת שהיא גולת הכותרת של הבארוק הלצ'זי. בתום הסיור נצא דרומה דרך טאראנטו לקוסנצה שבמחוז קלבריה, בדרום איטליה. ארוחת ערב.
 • 5

  טאורמינה, קטאניה

  ניסע לקצה הדרומי והתחתון של המגף האיטלקי. נגיע לעיירה וילה סן ג'ובאני, נחצה במעבורת את מיצר מסינה, המפריד בין חצי האי האפניני לאי סיציליה ונתחיל את טיולנו בסיציליה. מכאן נעשה דרכנו לטאורמינה, עיר התיירות הפופולארית. נסייר בעיירה הנעימה, נהנה מהנוף הנשקף ממנה ומזמן חופשי. לקראת ערב נגיע למלון באזור קטאניה וארוחת ערב.
 • 6

  הר הגעש אתנה, סיראקוז

  הבוקר ניסע להר הגעש אתנה, הגבוה והפעיל באירופה ומבין הפעילים בעולם. בדרכנו נתרשם מהתוואי בו זרמה הלבה, מהצמחייה ומהסביבה הגעשית. נעלה באוטובוס לגובה של כ-2,000 מ', נמשיך ברכבל לגובה של 2,500 מ' וברכבי 4X4 (וגם ברגל) נעלה ללוע ההר הקרוב (בכפוף לתנאי מזג האוויר). נסייר באחד הלועות ונתוודע להיסטוריית ההתפרצויות הארוכה של ההר. נרד מההר וניסע לסיראקוז – מעצמה יוונית של העת העתיקה, עיר שהתחרתה עם קרתגו ואתונה ועירו של המדען המהולל ארכימדס. נבקר בפארק הארכיאולוגי, השני בחשיבותו אחרי האקרופוליס באתונה ונתרשם משרידי עברה היווני המפואר של העיר. נבקר בתיאטרון היווני המרשים בו נולדה הקומדיה, במחצבה עתיקה ומסתורית ובמערה עם אקוסטיקה יוצאת דופן, המכונה "אוזנו של דיוניסוס". לסיומו של יום נחזור למלון.

 • 7

  פיאצה ארמרינה, אגריג'נטו

  דרך קלטאג'ירונה, הידועה בעבודות הקרמיקה נעשה דרכנו לפיאצה ארמרינה, השוכנת ב"טבורה של סיציליה". נתוודע למרד העבדים הראשון באימפריה הרומית שפרץ כאן באנה. נבקר בווילה הרומאית, וילה רומנה דל קסאלה, אתר מורשת תרבות עולמית בזכות האוסף הגדול בעולם של פסיפסים רומיים מרהיבים באיכות ובמקוריות האמנותית. באמצעות הפסיפסים נאיר על חיי הרומאים במאה ה-4 לספירה ונגלה שביקיני, חדר כושר, מסקרה ופירסינג הם לא המצאות של העת החדשה. מכאן תיקחנו דרכנו למלוננו באזור אגריג'נטו וארוחת ערב.
 • 8

  טרפאני, אריצ'ה, פאלרמו

  ניסע לכיוון "עיר השייט והמלח" טרפאני, בקצה הדרום מערבי של האי. נתרשם מהמלחות ומתעשיית המלח המפורסמת של האזור בעבר ובהווה. נמשיך ל "עיירת המרציפן" אריצ'ה, השוכנת בגובה 750 מ'. נסייר בסמטאות ובכיכרות העתיקות של העיר הקסומה ונהנה מהנופים הנשקפים ממנה. ניקח את הזמן כדי ליהנות מהעיר ולטעום את המרציפנים המפורסמים. לעת ערב נגיע למלון באזור פאלרמו.
 • 9

  פאלרמו, מונראלה, שייט לילי

  היום יוקדש לעיר פאלרמו, בירת סיציליה וסביבתה. ניסע תחילה לעיירה הסמוכה מונראלה ונבקר בקתדראלה הנורמנית המפוארת ביותר שנבנתה ונחשבת לאחד מפלאי ימי הביניים. נתרשם מהמוזאיקה המוזהבת והמרהיבה ומהסגנון הנורמני המיוחד במינו. נחזור לפאלרמו ונבקר בקברי הקפוצינים לראות תופעה ייחודית של "שלדים חיים". נמשיך לסיור פנורמי בעיר, נעבור ברובע היהודי לשעבר, בכיכר פרטוריה כדי להתרשם ממזרקת הבושה, בכיכר קוואטרו קאנטי המיוחדת ונגיע לפיאצה וורדי בה נצפה בתיאטרו-מאסימו, בית האופרה המפורסם ואחד מסמלי העיר.
  בערב – נעלה על ספינת מעבורת ונצא בשייט לילי לנאפולי (לינה בתאים שינה זוגיים).
 • 10

  קפרי

  נגיע בשעות הבוקר לנאפולי ונפליג ל"אי החלומות" – קפרי. מהמרינה הגדולה ניסע לעיירה אנאקפרי, נערוך תצפיות נוף מהמרפסת ליד וילה סן מיקלה, ביתו של הרופא השבדי שחי במקום וכתב את ספרו האוטוביוגרפי "מגילת סן מיקלה". בהמשך נעפיל ברכבל כסאות לפסגתו של הר השמש (מונטה סולרו), נקודת תצפית על הנוף הייחודי של קפרי. לאחר ארוחת צהריים ניסע לביקור בעיירה קפרי ובגני וילה אוגוסטוס.
  אחה"צ – נשוט חזרה לנאפולי וניסע למלון באזור.

   

   

 • 11

  נאפולי - תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לנמל התעופה של נאפולי ונטוס חזרה ארצה.

 • בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר
  ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.
 • בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו
  שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק
  מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.
 • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי

הערות ומידע כללי

המחיר כולל

סיורים מודרכים
בפומפיי, מאטרה, אתנה, סיראקוז, וילה רומנה דל קסאלה, אגריג'נטו, פאלרמו וקפרי.
סיורי היכרות
בסורנטו, אלברובלו, אוסטוני, לצ'ה וטאורמינה.
ביקורים ואירועים מיוחדים
פומפיי – סיור מודרך.
סורנטו – פיאצה טאסו.
פוזיטאנו – תצפית על העיר.
אמלפי – פיאצה דואומו.
מאטרה – סיור ב"שכונת המערות" סאסי.
אלברובלו – עיר בתי הטרולי.
אוסטוני – ה"עיר הלבנה".
לצ'ה – בזיליקת סנטה קרוצ'ה.
טאורמינה – עיירת הנופש הקסומה.
אתנה –עלייה ברכבל ורכבי 4X4 ללוע הר הגעש.
סיראקוז – הפארק הארכיאולוגי.
פיאצה ארמרינה – וילה רומנה דל קסאלה.
אגריג'נטו – "עמק המקדשים" המרשים.
אריצ'ה – "עיר המרציפן".
מונראלה – הקתדראלה הנורמנית המרשימה.
פאלרמו – קטקומבות הקפוצ'ינים.
שייט לילי מפאלרמו לנאפולי בתאים זוגיים פנימיים.
קפרי – עלייה ברכבל כסאות ל"הר השמש".
קפרי – גני וילה אוגוסטוס.

מידע כללי

טיסות שכר בחברת סנדור ת"א-נאפולי-ת"א.
בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה.
בשייט הלילי מפאלרמו לנאפולי – לינה בתאי שינה זוגיים.
 כלכלה – ארוחות בוקר ועוד 6 ארוחות עיקריות.
 טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים.
 מערכת שמע אישית.

מה עושה את ההבדל

טיול מלא וגדוש בטיולים וסיורים מבוקר עד ערב

ללא ימים או חצאי ימים חופשיים

יותר ביקורים ואתרים הכלולים במחיר

6 ארוחות עיקריות

מערכת שמע אישית

מאטרה – סיור ב"שכונת המערות" סאסי

אתנה – עלייה ברכבל ורכבי 4X4 ללוע הר הגעש

סיראקוז – הפארק הארכיאולוגי

אגריג'נטו – "עמק המקדשים" המרשים

פאלרמו – קטקומבות הקפוצ'ינים

קפרי – עלייה ברכבל כסאות ל"הר השמש"

בהדרכת טובי מדריכי רימון לאיטליה וסיציליה

10 תשלומים שקליים ללא ריבית והצמדה

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון:

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם