טיול מאורגן לפולין – לא מה שחשבתם

טיול מאורגן לפולין – למה כדאי טיול מאורגן גם ליעד כמו פולין

האם פולין היא הפנינה הנסתרת של אירופה? הדימוי של פולין הוא אפרורי משהו אבל בפועל פולין מתגלה כארץ נהדרת לבילוי, לקניות, לנופים מרהיבים ולהנאה גדולה.

יש בפולין קילומטרים רבים של חופי ים חוליים ומקסימים המעטרים את חלקה הצפוני של המדינה, אגמים יפים, גבעות ציוריות ויערות עבותים, מישורים עצומים ופסגות הרים מושלגות לאורך כל השנה. פולין של העשורים האחרונים היא מדינה מתחדשת ושמחה והיא עוברת שינויים רבים ומהירים. למטייל הישראלי יש נקודות נוספות שבגינן ראוי לבקר בפולין כמובן ואין דרך טובה מטיול מאורגן כדי לחוות את פולין מכל הכיוונים – פולין החדשה ופולין ההיסטורית וכל מה שכרוך בהיסטוריה אפורה ועגומה זו.

יש בפולין ערים קטנות שנראות כלקוחות מהאגדות, אתרים היסטורים חשובים, טירות מפוארות, ארמונות ואתרים קדושים.

בטיול מאורגן לפולין נבקר בקראקוב היפה ובורשה העירונית. נצא מהעיר אל המחוזות הכפריים שם תראו את פולין כפי שלא דמיינתם מעולם. אגמים, יערות, נהרות ונחלים, אגמים וגבעות מוריקות ואויר טרי ומאיור פנים!

ראשיתה של פולין עוד באלף הראשון. פולין קיימת כאלף שנים של שינויים ותהפוכות, מלכים וארמונות. מלחמה העולם השניה הותירה טעם רע מאד מפולין והשימוש שעשו הגרמנים בשטחה. כיום יש אנדרטאות ומוזיאונים רבים המנציחים את מה שקרה בפולין לעם היהודי ובכלל. כיהודים, חשוב וראוי לבקר בהם כמובן. מעבר לזיכרונות השואה המצמררים יש בפולין העכשווית התחדשות רבה של המורשת היהודית העשירה וניתן לראות זאת בכל מקום. מרכזים יהודים היסטוריים כמו לודג' ולובלין מקבלים תנופה חדשה ומסלולי מורשת בהם ניתן לעקוב אחר ההיסטוריה האישית שלכם.

בירתה המלכותית הקודמת של פולין היתה בעבר קרקוב היפה שהיתה פנינה ארכיטקטונית לאורך השנים.  קרוב השתמרה יפה מאד לאורך השנים ויש בה סגנונות שונים כמו גותי, רנסנס, בארוק וארט נובו – רואים בה את כל הסגנונות לאורך השנים הוללות טירות עתיקות ויפות וכנסיות רבות.

אם אתם אוהבים אוכל ביתי וטעים – תוכלו לפגוש בו במסגרת הטיול לפולין המאורגן שלנו. האוכל הפולני מתבסס על מרכיבים מקומיים כמו חזיר, כרוב, פטריות ובצל. יש בפולין מטעמים מקומיים בהם הם מתמחים. תרוו נחת גם בתחום המתוקים כמו עוגות קרם, שטרודל תפוחים, פנקייקים, כופתאות ממולאות בפירות וגלידה טעימה. אנחנו נדע לקחת אתכם במסגרת הטיול המאורגן לטעום ממגוון הטעמים הללו.

הטיולים המאורגנים שלנו לפולין יחשפו אתכם לכל הטוב הקיים וישלבו חדש וישן, היסטוריה וזמן מודרני יחדיו. זה כדאי!

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם