טיולי אופניים בהרי הקרפטים

טיול אופניים בהרי הקרפטים הוא חוויה קסומה, בנופים קסומים של טירות, לינה באכסניות מקומיות וכמובן – אוכל נהדר!

כל הכיף הזה קורה באזור טרנסילבניה והרי הקרפטים שברומניה המספקים מפגש בלתי אמצעי עם טבע פראי, עם רכסי הרים מיוערים, עם שטחי דשא ומרעה ירוקים. כל הטיול מתרחש באזור זה ולאורך מספר ימי הטיול מפגיש אותנו עם תרבות שכמעט עברה מהעולם ותושבים לבביים ומכניסי אורחים. בטיול מתגלגל וקסום זה תוכלו לרכוב בהנאה וליהנות מהטבע שסביבכם ומתושבי המקום הלבביים, תרכבו בשבילים צרים, תבקרו בכפרים מסורתיים ותאכלו אוכל טוב! רומניה מציעה לרוכבי האופניים חבל ארץ מדהים ביופיו המפגיש אתכם עם אתגריים פיזיים, נופים, שבילים ומקומיים מסבירי פנים.
עיירת הסקי פוייאנה בראשוב היא אטרקציה תיירותית מרכזית בחודשי החורף ואילו בחודשי הקיץ היא משמשת בדרך כלל נקודת מוצא לטיולי אופניים באזור. יש במקום מגוון עצום של אזורים ושבילים לרכיבה. לפני תחילת הטיול ניתן לטייל באופניים בעיר עצמה ולבקר באטרקציות התיירותיות שבה כמו: כיכר בראשוב, הכנסייה השחורה ובית הכנסת המקומי.
הטיול עצמו נמשך לאורך מספר ימים ורובו בשבילי רכיבה הרריים העוברים ביערות עבותים, כרי מרעה שופעים, ומעברי נחלים זורמים. לא נשכח כמובן את הכפרים בהם הזמן כמו עצר מלכת וגם את הפינוק הקולינארי הכולל מאכלים משובחים, בשרים, קבב רומני, פאפאנש, צ'ורבה, ממליגה ועוד ועוד.  לאורך המסלול תעצרו בפינות קסומות, תפגשו אנשים מקסימים ותצללו אל העבר…
[phone-number]
cal

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם