טיולים מאורגנים למרכז אירופה

אצלנו ברימון טיולים קיים מגוון רחב ביותר של טיולים מאורגנים למרכז אירופה. במגוון רחב כל כך, כל אחד ימצא את מקומו: זוגו ויחידים, משפחות עם ילדים וצעירים, חובבי הטבע והאקסטרים, התרבות והאמנות, הערים התוססות והנופים השלווים והקסומים של מדינות מזרח אירופה יקבלו אתכם בברכה בכל טיול שלנו ברימון טיולים.

מרכז אירופה הוא אחד האזורים היפים ביותר ביבשת אירופה. אימפריות גדולות חלקו את האזור הזה לאורך השנים והותירו את חותמן בהיסטוריה המקומית בכל מדינה ומדינה. אזור זה הופשפע רבות על ידי האימפריה הרומית, האוסטרו הונגרית והעותומנית ועוד מעצמות אחרות כמו רוסיה וגרמניה. בשעה שסימני המלחמה הקרה הולכים ומתמעטים במזרחו של אזור זה והאזור כולו הוא יעד תיירותי מוביל לתיירים מכל רחבי העולם המגיעים לספוג את ההיסטוריה, התרבות העשירה, הנופים המרהיבים ומגוון המאכלים והעמים שיש באזור.

הנה למשל מקצת ממה שיש לראות באזור מרכז אירופה:

אוסטריה: מלבד הנופים הקסומים הידועים מ"צלילי המוסיקה" לאוסטריה יש עוד כל כך הרבה  להציע לתיירים – ערים קוסמופוליטיות ושוקקות כמו וינה, עם הקסם הייחודי לה, אזורי סקי מדהימים ומסלולי טיול רבים ברגל או באופניים.

צ'כיה: הרים ועמקים, ערים מקסימות ושובות לב ששרדו שתי מלחמות עולם ותרבות אוכל עשירה שמוכרחים לטעום!

גרמניה: מדינה חזקה עם כלכלה חזקה שתקדם אתכם בברכה ועם היסטוריה לא פשוטה, במיוחד עבורנו,. היא תציע לכם מגוון של מסלולי טיול בטבע ומצד שני ערים תוססות, ארכיטקטורה עשירה ואפילו חופים.

הונגריה: אחת מפנינותיה של אירופה המרכזית.

פולין: מדינה יפה זו עם היסטוריה ארוכת שנים וגם היא מורכבת מאד עבור העם היהודי, החלה להיפתח לתיירים בשנים האחרונות, אשר מוצאים מה מגוון פעילויות.

סלובקיה: מדינה של נופים ופלאי טבע רבים כמו מערות נטיפים ומערות קרח קסומות, כמו גם הרי הטטרה המציעים כל כך הרבה מסלולי טיול מהנים במיוחד לכל הגילאים.

סלובניה: הרבה יותר מרק "לשעבר יוגוסלביה…". המדינה הקטנה הזו מציעה את הים בהאדרעאטי כמו גם את רכס האלפים, השפעות רומאיות, סלביות וגרמניות ואוכלוסיה משכילה המדברת מגוון רב של שפות זרות וקבל את פניכם בחום ובלבביות.

שוויץ: המדינה בה יש 4 שפות רשמיות וזהות אזורית חזקה מאד ביותר מ 12 קנטונים. זוהי המדינה המגוונת ביותר באירופה ומפורסמת כמובן בשוקולד ובגבינה שלה, בדיוק, בבנקים ובטבע המדהים.
ואלו רק חלק מהמדינות…

לסיכום ניתן לומר, שהטיולים המאורגנים שלנו למרכז אירופה יגרמו לכם להנאה רבה, יחשפו אתכם לשפע של נופים ותרבויות ויקלו וכל אחד מכם ימצא בהם עניין.
הצטרפו אלינו לחוויה קסומה של יציאה משגרת החיים, בילוי מהנה ובנוחות מירבית. העניקו לעצמכם חוויה שלא תישכח!

[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם