הקרנבל בטנריף

בכל שנה, המוני אנשים חווים בטנריף חוויה של חגיגה מקסימה בה הכל מותר ויש להם מחויבות אחת בלבד – לעשות חיים! זה מה שקורה בקרנבל בטנריף.

קצב, צבע, שמחה, יוקרה וחוויה מטורפת – זה מה שמחכה לכם בקרנבל המתקיים מדי שנה בסנטה קרוז שבברזיל. זהו הקרנבל השני בגודלו אחרי זה שבברזיל והוא ה"ברזילאי" ביותר מכל הקרנבלים המתקיימים במדינות הספרדיות השונות. למשך 15 ימים רחובות העיר קמים לתחייה ומתמלאים בהמוני אנשים חוגגים ושמחים  בחגיגה ראוותנית.

אחד האירועים המרכזיים בקרנבל בסנטה קרוז הוא בחירת מלכת הקרנבל והוא מתקיים ביום רביעי של השבוע הראשון בקרנבל. בתחרות נוצצת זו, כל המועמדות צועדות בתהלוכה לאורך 1200 מטרים בכל הבגדים הנוצצים והחגיגיים ובתחפושות הפנטסטיות ביותר, שיכולות לשקול יותר ממאה ק"ג. לאחר שהמלכה נבחרת, מכריזים בתהלוכה נוספת על תחילתו של הקרנבל בו מאות אנשים ועשרות קבוצות מוסיקליות ממלאים את הרחובות למשך שעות רבות בשרשרת צבעונית עוצרת נשימה של שמחה וחגיגה.

בשלושת הימים שלאחר מכן, העיר כולה מלאה במוסיקה ובבילויים ובשמחה כש 3 קבוצות הקרנבל מופיעות. השירים הם מחוכמים ואירוניים ומכניסים לתוכם פוליטיקה מקומית ונושאים נוספים כשבכולם נוגעים בהומור. שיאו של הקרנבל הוא ביום השלישי עם תהלוכת "אל קוסו" אשר מדהימה את כל מי שרואה אותה. רוחו של הקרנבל אשר הסרדין מסמל אותה, מובל לאורך הרחובות כמו בהלוויה ואז מעלים אותו באש. סיומו של הקרנבל הוא חגיגה אמיתית וגדולה בסוף השבוע עם הופעות, ריקודים ומצעדים שונים.

אם אתם מתכננים להגיע לסנטה קרוז שבטנריף בתקופת הקרנבל תאמו את ביקורכם מראש, כולל הזמנת לינה בבית מלון כמובן כיון שבעונת הקרנבל טנריף וסנטה קרוז מלאות במבקרים!

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם