"היהלום שבכתר הרוסי" – סנט פטרסבורג

"היהלום שבכתר הרוסי" - סנט פטרסבורג

במסגרת קרוז בים הבלטי תגיעו גם לעיר המרהיבה סנט פטרסבורג.

קרוז בים הבלטי יפגיש אתכם עם המדינות הבלטיות, ליטא, לטביה ובלרוס, עם מדינות סקנדינביה וערים יפות כמו שטוקהולם בשבדיה וקופנהאגן בדנמרק וכמובן שעם רוסיה ועם העיר סנט פטרסבורג המרשימה. זוהי בהחלט אחת הערים היפות בעולם ובמסגרתו של קרוז בים הבלטי לא תפספסו אותה ואת מה שיש לראות בה.

"היהלום שבכתר הרוסי" - סנט פטרסבורגבסנט פטרסבורג ( לשעבר לנינגרד), יש את כל המרכיבים לבילוי בלתי נשכח ולחוויה מרשימה: אמנות, ארכיטקטורה מרהיבה, חיי לילה עשירים ומגוונים, מסורות עתיקות ויוצאות דופן אשר השפיעו על העולם המודרני ועל הספרות, המוסיקה והאומנות החזותית בכל העולם! מהמסתוריות של הלילות הלבנים המפורסמים, לאופרה המרשימה ולמופעי הבלט המרהיבים או ללילות החורף הקסומים, סנט פטרסבורג מקסימה את כולם בכל עונה שתבקרו בה.

סנט פטרסבורג היתה בירתה של רוסיה האימפריאלית בתקופת הצארים. העיר מתפרשת על 42 איים בדלתא של נהר Neva ונבנתה בשנת 1703 על ידי פטר הגדול.  כיום היא מטרופולין תוסס אשר לא מפסיק להדהים את המבקרים בו. יש משהו בעיר הזו שנכנס מתחת לעור. זוהי עיר צבעונית, תוססת, עם היסטוריה רבת שנים הזועקת מכל פינה, עם ארכיטקטורה מרשימה ואמנות עכשווית פופולארית.

לא משנה מה אתם עושים בעיר, שטים בתעלות היפות שבה, מטיילים במוזיאונים הרבים או ברחובותיה ביום או בלילה, לעולם לא תהיו רחוקים מהמים בסנט פטרסבורג ולכן רבים משווים אותה לוונציה ולא בכדי.

בביקור בסנט פטרסבורג במסגרת קרוז בים הבלטי אסור לותר על ביקור בהרמיטאז', מתחם פטרהוף, מצודת פטר ופול, כנסית הדם השפוך, המוזיאון הרוסי וכמובן נהר הנווה החוצה את העיר.

הזמינו עכשיו קרוז בים הבלטי וצאו לחוויה שלא תישכח במהרה ולביקור במקומות מרשימים במיוחד. קיימות מספר אפשרויות לקרוז בים הבלטי אצלנו ברימון באורך שונה ועם ביקור ביעדים המרכזיים כמו שטוקהולם, קופנהאגן, טאלין וכמובן – סנט פטרסבורג.

התקשרו עכשיו
[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם