אפטלינג הולנד – פארק מהאגדות למשפחות

פארק השעשועים אפטלינג ממוקם בדרומה של הולנד, כ – 100 ק"מ דרומית לאמסטרדם.  ניתן להגיע אליו ברכב או ברכבת (לטילבורג ומשם אוטובוס לפארק).

פארק אפטלינג הוא פארק מהנה לכל הגילאים. הקטנים יהנו מהסחרחרות ומהרכבות הקטנות, הנוער יהנה מהטירה הרדופה ומרכבות ההרים המפחידות ויש גם מספיק פעילויות המתאימות לכל המשפחה.

הפארק פתוח בכל ימות השנה , 365 ימים בשנה. בדרך כלל בין השעות 10:00 עד 18:00 ובחודשי הקיץ עד 20:00 ובימים מסוימים גם עד חצות.  לפעמים חלק מהמתקנים יהיו סגורים לצורך תחזוקה וכמובן שפעילויות החוץ תלויים במזג האוויר.

תוכלו לבחור את היום המועדף עליכם לביקור בלוח השנה באתר שלהם. תוכלו גם להוריד את האפליקציה של אפטלינג שתיתן לכם מידע חשוב על מסלולי ההליכה בפארק, מועדי תחזוקת המתקנים וזמני המתנה למתקנים השונים בעת טיול להולנד.

אפטלינג בחורף

פארק אפטלינג פתוח 365 ימים בשנה אבל חודשי החורף יכולים להיות קשים בהולנד. רוח קרה יכולה להרוס את המצעד. אטרקציות מסוימות תלויות במזג האוויר ולכן חלק מהפארק סגור. אם הגעתם בחורף, תתלבשו היטב ונצלו את מה שיש: שלג מלאכותי, יין חם, אטרקציות ורכבות הלבושות לקראת החורף, החלקה על הקרח ועוד.

ילדים מתחת לגיל 4 אינם משלמים כניסה לפארק, כמו גם פנסיונרים ונכים. ניתן לרכוש כרטיסים און ליין ולקבל 2 יורו הנחה. כמו כן ניתן לרכוש חבילות כניסה שונות. ניתן להכניס אוכל ושתייה לפארק. אם תחליטו לאכול בפארק עצמו המחירים דומים לאלו שבכל הולנד.

פארק אפטלינג הוא פארק שונה. בפארקים רבים ברחבי אירופה יש מלא רכבות הרים המציעות לכם הנאה לאורך כל היום. זה בסדר גמור אולם פארקים מסוג זה לא מתאימים לכל המשפחה. לעומת זאת באפטלינג קונספט ייחודי שמתבסס על סיפורי אגדה וגם רכבות הרים. הפארק ממוקם בתוך יער ויש בו מרחבים ירוקים ועצים. הפארק מחולק לנושאים ולאיזורים שונים אבל כולם מחוברים בקשר של נוסטלגיה וקסם. מתיבות הדואר עד לספסלים – בכולם יש קסם מהאגדות.אנטון פיק הוא הוולט דיסני של אפטלינג. הוא היה צייר הולנדי שחי במאה ה 20. בין השנים 1952 עד 1974 אנטון פיק היה אחראי על עיצובו של פארק אפטלינג והפך אותו לפארק מהאגדות והשאיר מורשת של עולם פלאי הקיים עד היום.

האזורים השונים בפארק הם: אזור הפנטזיה, אזור סיפורי האגדה, יער האגדות הקסום, האזור "יוצא הדופן", אזור הטיולים ובכולם שפע של מתקנים ורכבות המתאימים לכל הגילאים.

ביקור בפארק אפטלינג מבטיח הנאה צרופה לכל המשפחה!

התקשרו עכשיו
[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם