אטרקציות במוסקבה

אטרקציות במוסקבהברוכים הבאים למוסקבה!
בכל עונה, בכל שעה – מוסקבה תרגש את המבקרים בה באומנות, היסטוריה ובמלכותיות שבה.

אז מה כדאי לראות במוסקבה היפה​?

קרמלין והכיכר האדומה:
האתר המרכזי של העיר (ואולי של המדינה כולה) הוא הקרמלין והכיכר האדומה בה הוא נמצא המצויים בליבה של מוסקבה והווים את ליבה של מוסקבה מבחינה היסטורית, גיאוגרפית ורוחנית.
בזמן שתסתובבו בכיכר תחושו בכובד ובמשמעותו של המקום – כל מה שתחושו מתחיל כאן, בכיכר האדומה ובקרמלין.

אטרקציות במוסקבה

הכיכר האדומה היא מקום ציבורי בו התבצעו הוצאות להורג, הכתרות ומצעדים צבאיים לרוב מאז שהוקמה במאה ה 15. בכיכר האדומה נמצאים המוזולאום של לנין וקתדרלת סן בזיל.
הקרמלין הוא מקום מושבו של הפרלמנט הרוסי מאז שנת 1156. בסוף המאה ה 15, שופץ המבנה וקיבל את צורתו הנוכחית.

שאריות המשטר הקומוניסטי שהיה ברוסיה מפוזרות על פני העיר כולה. מוניומנטים המציינים גיבורים לשעבר שנפלו בקרבות שונים, מוזיאונים המנתחים ומעבדים את העבר. המוזיאון המתעד את תקופת המלחמה הקרה.
כיום יש בעיר גם מועדונים ובתי קפה המעניקים למבקרים בהם מעט מהחוויה הסובייטית.

אזור ארבט:
ניתן לטייל לפחות חצי יום באזור זה המלא במסעדות, ברים וחנויות.

פארק גורקי:
פארק גורקי קרוי על שם הסופר מקסים גורקי. הנ=פארק משתרע על גדת נהר מוסקבה ויש בו מגוון מסעדות ובתי קפה, קולנוע פתוח לימות הקיץ, ויי פיי חופשי. ניתן גם לשוט בנהק ובימי החורף להחליק על הקרח.

גלריית טריאקוב:
הגלריה מכילה את אוסף יצירות האמנות הרוסי הגדול ביותר עם דגש על מספר אמנים כמו: איליה רפין, מיכאיל ורובל והצייר הנודע אנדריי רובלב. יצירות רבות הן מהמאה ה 20.

אמנות ותרבות:
במוסקבה יש שפע של מופעי אומנות ותרבות כמו אופרה, בלט וריקוד. מה מלהיב יותר מצפייה בבלרינה המתעופפת בניגוד לחוקי הגרביטציה על הבמה של תיאטרון הבולשוי? או לחוש בכוחו של צ'ייקובסקי בהאזנה לאחד הקונצרטים שלו ברחבי העיר? המופעים הקלאסיים שיש במוסקבה הם עדיין בין המופעים הטובים ביותר בעולם! בימים אלו, גם התיאטראות המסורתיים ביותר עוברים תהליכים של חידוש וחדשנות ומחיים את התרבות הרוסית. בין אם אתם אוהבים קלאסי או מעדיפים אמנות מודרנית, עדיין תהנו מאד בבירת האמנות מוסקבה.

ארכיטקטורה:
בכל פינה במוסקבה תחזו בכיפות זהובות צצות מעל גגות הבתים ותשמעו פעמוני כנסיה ובארכיטקטורה אופיינית ומרשימה במיוחד. ברחבי מוסקבה יש כ 600 כנסיות, מרביתן לאחר שיפוץ. יש בה פנינות צבעוניות נסתרות, קתדרלות היסטוריות. בתוך הכנסיות יש יצירות עתיקות במיוחד.

ביקור במוסקבה מזמן אתכם למגוון אטרקציות תרבותיות, אמנותיות, רוחניות  וארכיטקטוניות ויהווה עבורכם בילוי מושלם ובעיקר קסומה ומיוחדת במינה!

[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם