שדות הקרח בקנדה

שדות הקרח בקנדה

דרך שדות הקרח בקנדה מקשרת בין אגם לואיז לג'ספר במחוז אלברטה והיא אחת הדרכים היפות ביותר בעולם! אורכה של דרך שדות הקרח הוא 232 ק"מ והיא משתרעת בנתיב דו מסלולי החוצה את היבשת ואת הרי הרוקי הירוקים עם הפסגות המושלגות לעיתים, דרך שדות של קרח קנדי המורכב מאגמים שקפאו בשל הקור העז ומקרחונים ודרך עמקים מדהימים.

פארק שדות הקרח, הידוע גם בשמו של הכביש – כביש 93 צפון, מציע נוף יוצא דופן של אגמים בצבע טורקיז, מפלים שוצפים, קרחונים רבי רושם ועתיקים ואת שדות הקרח של קולומביה המצויים באמצעה של הדרך היפה. זהו שטח עצום בגודלו המורכב מקרחונים וצבוע כולו בלבן של שלג ובתכול של אגמים קפואים ושל הקרחונים והוא מדהים ביופיו.

בעלי חיים רבים ניתן לפגוש לאורך הדרך כמו כבשים, איילים, דובים שחורים. לעיתים נדירות ניתן לפגוש גם בדובי גריזלי אולם הנוף הוא פראי ביותר ולעמים ניתן לראות גורי דובים המסתתרים בחיקה של אמם – ממש בצד הדרך וזה אינו מחזה נדיר במיוחד.

דרך שדות הקרח מעניקה לנוסעים בה חוויה שהיא הרבה מעבר לנסיעה עצמה. הנסיעה הישירה תארך כ – 3 שעות אולם זה ממש פשע לנסוע ברציפות ולא לעצור לאורך הדרך כדי לחזות בנופים המרהיבים אשר מולם עומדים פעורי פה ונפעמים. מיותר לציין כי ביקור בהרי הרוקי הקנדיים לא יהיה שלם ללא נסיעה בדרך שדות הקרח ושדות הקרח עצמם בקולומביה.

בין אם זהו ביקורכם הראשון בקנדה או בין אם כבר ביקרתם באזור מספר פעמים – יש כל כך הרבה סיורים מדהימים בסביבה ואפשרויות לטיולים אליהם ניתן לצאת, כך שהנסיעה לא תהיה משעממת לרגע.

דוגמאות לנקודות בהן ניתן לעצור או לצאת לטייל הן: נקודת התצפית לעבר אגם הרברט אשר מעליו מתנשאת פסגת BOW או נקודת התצפית על הר CROWFOOT, הפארק הלאומי ג'ספר, עלייה לקרחונים (בזהירות רבה כמובן ורק היכן שמותר), אגמי ווטרפול ומפלי סנוופטה – כל אלה הם רק חלק מכל מה שניתן לראות בדרך הקסומה הזו.

מעוניינים לבקר בשדות הקרח וביעדים נוספים בקנדה? הטיולים המאורגנים לקנדה של רימון מציעים מגוון אפשרויות ואטרקציות לטיולים. לפרטים נוספים בקרו בעמוד: טיולים מאורגנים לקנדה

[phone-number]
cal

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם