קניית סיגרים בקובה

אוהבי הסיגרים הקובניים – שום דבר אינו דומה לקנייה במקור הסיגרים, היכן שאיכות, מבחר וערך הם הטובים ביותר.

כאשר פותחים בהוואנה את דלת הזכוכית של חנות לממכר סיגרים, העיניים נמשכות אל העץ הכהה של הקירות, אזור קופסאות הסיגרים הקטנות והגדולות והבר הקטן, בו עומד המגיש בעניבת פרפר ליד שורה של סוגים שונים של רום משובח ומציע לכם ללגום רום ביחד עם עישון סיגר איכותי.

הארומה של סיגר עשיר עולה באוויר משלל הקופסאות המכילות את שמות הסיגרים המפורסמים בעולם כמו:  קוהיבה, מונטה כריסטו, רומיאו ויוליה… זה הזמן לקנות סיגר!

אם אתם חובבי סיגרים, אתם חייבים לרכוש לפחות פעם בחיים סיגר קובני בהוואנה.

בירתה של קובה שופעת בחנויות איכותיות לממכר סיגרים ובטובות שבהם לא רק שיש מבחר רחב ואיכותי ומוכרים מיומנים, אלא שהחנויות גם מעוצבות בטוב טעם ויש בהם אפילו מקומות ישיבה לשתייה ולעישון. אין ספק שזהו גן עדן לרוכשי הסיגרים!

בקובה ובהוואנה בפרט תוכלו למצוא כל סיגר שעולה על דעתכם.
קיימות גם מהדורות שונות של סיגרים מקומיים/אזוריים שמיוצרים עבור אזורים אחרים בעולם. לעיתים אפילו בהוואנה, קשה להשיג סוגים מסוימים של סיגרים. מחירי הסיגרים בקובה הם מהזולים בעולם ולכן כדאי לכם לקנות. תמיד תהיו קרובים לחנות סיגרים כלשהי ויכול להיות שתהיה חנות כזו גם בבית המלון שלכם.
האווירה בקובה ממש מעודדת אנשים לעשן סיגרים..

מזג האוויר המשווני, שלל מקומות המתירים עישון סיגרים ומשקאות חינם למי שרוכש סיגרים. לכן, גם מי שמעשן מדי פעם סיגר יעשן כאן יותר מהרגיל.

קיימות חנויות בקובה המכינות את הסיגרים בעצמן ויש להן את הייחוד שלהן. כך למשל בחנות "קלאב הוואנה".
סיגרים אלו נקראים "סיגרי הבית" . בכל החנויות הללו קיים כפי שציינו לעיל בר לשתיית רום ולעישון סיגרים בחנות עצמה.

אין ספק שלחובבי הנושא החוויה היא בלתי נשכחת וכמובן שלמקצוענים בתחום! בנוסף, כל החנויות לממכר סיגרים בקובה מוכרות את אותם מוצרים ומוסיפות את סיגרי הבית שלהם ואת היחודיות שלהם ולכל אחת מהחנויות יש את הסטייל שלה.

בקובה קיימים מספר מפעלים לייצור סיגרים והביקור בהם מעניין במיוחד.

הסיגרים נעשים בעבודת יד כמובן וללא התערבות של מכונה ומרתק יהיה לראות את העובדים מייצרים סיגרים מופלאים במהירות רבה וביעילות. במרבית המפעלים אסור לצלם ויש אפשרות לצלם עובד אחד בלבד המציג למבקרים כיצד מייצרים את הסיגר.

להבדיל מהחנויות שציינו לעיל וממפעלי ייצור הסיגרים, קיימת גם מכירה של סיגרים ברחוב בניסיון של רוכלים למכור לתיירים סיגרים.

סיגרים אלו אינם איכותיים ועשויים מטבק שאינו איכותי דיו ולרוב גם אינם מקוריים ויש להיזהר מלרכוש אותם למרות שבדרך כלל הם יהיו זולים יותר מהמחירים בחנויות. אז אם החלטתם לקנות סיגר בקובה – עשו זאת באחת מהחנויות כדי לא לקנות תוצרת שאינה איכותית וגם כדי לא להסתבך עם רשויות המס אשר לעיתים בודקים ביציאה מהמדינה את הקבלות שלכם כדי לראות שקניתם במקום מורשה ולא מרוכלים.

התקשרו עכשיו
[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם