ממלכת המאיה וקוסטה ריקה
18
16
GMC |
מכסיקו, גואטמלה, קוסטה ריקה

ממלכת המאיה וקוסטה ריקה

טיול מקיף וגדוש בביקורים למכסיקו, גואטמלה וקוסטה ריקה

חצי פנסיון + 2 ארוחות נוספות…
מגוון ביקורים ופעילויות…
מוזיאונים, מקדשים ופירמידות… שייט ומפלי מים…
כפרים ושווקים ססגוניים… טיקאל – האתר הארכיאולוגי…
צ'יצ'יקאסטננגו – השוק המפורסם…קנופי (אומגות) וטרזן סווינג…
"טיול צמרות" על הגשרים התלויים…סיור לצפייה בתנינים… שייט מיוחד במנואל אנטוניו…
עד 10 תשלומים שקליים ללא ריבית וללא הצמדה…

מכסיקו סיטי, טוקסטלה גוטיירס, סאן חואן צ'מולה, סאן קריסטובל, פאלנקה, טיקאל, אנטיגואה, אגם אטיטלן, צ'יצ'יקאסטננגו, סאן חוזה, לנדס אין לאב, ארנל, מונטה ורדה, חאקו, מנואל אנטוניו

רימון מציעה טיול מקיף וגדוש בביקורים למכסיקו, גואטמלה וקוסטה ריקה!!!

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב – מכסיקו סיטי

  ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים למכסיקו סיטי. נחיתה, העברה למלון וארוחת ערב.
 • 2

  מכסיקו סיטי

  נצא ליום סיור באתרים ובאטרקציות החשובות במכסיקו סיטי. נתחיל במרכז ההיסטורי ונבקר בכיכר סוקאלו, הכיכר המרכזית המחברת בין הקתדראלה לארמון הנשיאות על ציורי הקיר (מוראלים) של הצייר המפורסם דייגו ריברה וחורבות טמפלו מאיור, שהינה מכסיקו סיטי העתיקה- בירת הממלכה האצטקית בת 2000 שנה. נבקר במוזיאון דולורס אולמדו, שם נראה את ציוריהם של דייגו ריברה ופרידה קאלו. נמשיך לקויואקאן, אחד האזורים הקולוניאליים שהשתמרו יפה ונבקר בשוק האמנים. בהמשך נבקר בגנים הצפים סוצ'ימילקו, מודל לפריסת העיר בתקופה האצטקית. נראה את להקות המריאצ'יס החבושים בכובעי סומבררו המנגנים מתוך סירות קטנות ונשוט באחת הסירות (טראחינראס) בין הגנים הפורחים. חזרה למלון וארוחת ערב.
 • 3

  מכסיקו סיטי, טאוטיוואקן

  לאחר ארוחת הבוקר נבקר בכיכר שלשת התרבויות ובבזיליקה ע"ש הבתולה מגואדלופ, אחד המקומות הקדושים לעולם הקאתולי. נמשיך לסיור בעיר האלים – טאוטיוואקן. נטייל ב"שדרות המתים", נבקר ב"פירמידת השמש", ב"פירמידות הירח" ונצפה במקדש של האל קצאלקווטאל ("נחש הנוצות"), בו נערכו טקסי הקרבת קרבנות לאלים הקדמוניים. חזרה למלון וארוחת ערב.
 • 4

  מכסיקו סיטי, טוקסטלה גוטיירס

  נתחיל את היום בביקור במוזיאון האנתרופולוגי, בו נמצאות יצירות מופת כמו אבן השמש המפורסמת, לוח השנה האצטקי, שרידי פירמידות ועוד. נמשיך לנמל התעופה ונטוס לטוקסטלה גוטיירס. נערוך סיור היכרות ונגיע למלון ללינה וארוחת ערב.
 • 5

  קניון סומידרו, סאן חואן צ'מולה, זינאקנטן, סאן קריסטובל

  נקדיש את היום לחבל הצ'יאפס, ארצם של בני המאיה שתרבותם עדיין ניכרת בטקסים, בלבוש ובאוכל. ניסע לקניון סומידרו, תופעה גיאולוגית מיוחדת בו אפיק נהר הגריחלווה, בו אף נערוך שייט חווייתי, מתפתל בין קירות תלולים בגובה של כ- 1,000 מ'. נמשיך לביקור בסאן חואן צ'מולה, עיר המאיה הגדולה בצ'יאפס ומפורסמת בשל הטקסים המאפיינים את חייהם בעיר לנוכח האמונה המעורבת של המאיה והקאתוליות של התושבים. נבקר גם בזינאקנטן,בו התושבים בולטים בתלבושתם הוורודה והסגולה. נסיים את היום בסאן קריסטובל דה לאס קאסאס. ארוחת ערב.
 • 6

  אגווה אזול, פאלנקה

  ניסע לביקור במפלי אגווה אזול ("מים כחולים"), פנינת נוף נהדרת בה מספר מפלים של נהר הטוליחה. נמשיךלפאלנקה ונבקר באתר שרידי עיר המאיה,המהווה את אחד האתרים החשובים של תרבות המאיה בזכות הגילויים ההיסטוריים ויופיו. נבקר במקדש המפורסם בו קבר המלך פקאל, שנודע בכתובות החרותות בארמון ובמקדש הצלב המעוטר בעלים. הגעה למלון בפאלנקה ללינה וארוחת ערב.
 • 7

  שייט בנהר אוסומסינטה, טיקאל

  הבוקר פנינו מועדות לגואטמלה ובשייט בנהר האוסומסינטה נחצה את הגבול. נמשיך בנסיעה דרך האזורים הכפריים של גואטמלה עד הגיענו לפלורס שבמחוז פטן ועם ההגעה נצא לביקור באיים. נסיים במלון באזור וארוחת ערב.
 • 8

  טיקאל, אנטיגואה

  נערוך סיור מודרך באתר המאיה טיקאל, אחד האתרים הארכיאולוגים המרשימים בעולם. מקדשים, חצרות נשף וארמונות. נהנה גם מיער טרופי המהווה אתר קינון למאות ציפורים אקזוטיות ומקום משכן לחיות רבות. בתום הסיור ניסע לנמל התעופה של פלורס ונטוס לגואטמלה סיטי העברה למלון באנטיגואה וארוחת ערב.
 • 9

  אנטיגואה

  יום סיור באנטיגואה, ששימשה כעיר הבירה של כל מדינות מרכז אמריקה, עד שנהרסה ברעידת אדמה. נבקר במרכז התרבות, בחוות קפה ובמוזיאון המוסיקה המסורתית של שבט המאיה –קאסה קוחום. נעלה לתצפית מסרו דה לה קרוז ונחזור למלון ללינה וארוחת ערב.
 • 10

  אגם אטיטלן, סנטיאגו אטיטלן, סאן חואן לה לגונה

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לאגם אטיטלן, המוקף בשלושה הרי געש וב-12 כפרי מאיה-קאצ'יקל ומאיה צוטוהיל. נצא בשייט אל הכפר האינדיאני סנטיאגו דה אטיטלן. נראה את האריגים המיוחדים ואת המגוון הרחב של חפצי אומנות ותגליפי עץ. נבקר גם בסאן חואן לה לגונה, כפר של בני המאיה-צוטוהיל, הידוע במסורות והמנהגים האופייניים ובתלבושות והצבעים המיוחדים לו.
  אחה"צ – נגיע למלון באזור פנאחצ'ל וארוחת ערב.

 • 11

  צ'יצ'יקאסטננגו, גואטמלה סיטי

  נצא לעיירה צ'יצ'י, לביקור בשוק הססגוני והמיוחד שלה, כשבימים ה', א' מתנהל המסחר הער ביותר של ירקות, פירות, פרחים, דגנים, חיות, טקסטיל וחפצי אומנות. נשוטט בשוק הנפלא הנשלט ע"י גווני הבד האדום, נהנה משפע הפירות הטרופיים ומתושבי צ'יצ'י הלבביים ונראה את הבאים ליום השוק, עורכים את טקסיהם הפרטיים. נמשיך לבית הקברות האופייני לתרבות המקומית, שהפך לאתר תיירות לנוכח צבעוניותם של הקברים. נבקר בכנסיית סנטו תומאס המפורסמת בתפילות לאלוהי המאיה הקדמוניים והפולחנים המסורתיים המתקיימים בה על ידי בני שבט הקיצ'ה. נמשיך לפסקואל אבאך, המזבח עם פסל האל הנקרא על שמו ומהווה אתר פולחני היסטורי מהחשובים במסורת המאיה.
  אחה"צ – ניסע למלון בגואטמלה סיטי וארוחת ערב.

 • 12

  סאן חוזה, לנדס אין לאב

  נצא בטיסת בוקר מוקדמת מגואטמלה סיטי לסאן חוזה בקוסטה ריקה. עם ההגעה ניסע עיר האמנים סארצ'י, שנודעה בהיותה מקור של אחד הסמלים הידועים בקוסטה ריקה,
  ה- Carreta – עגלת השוורים המסורתית. נסיים את היום בלנדס אין לאב, שבלב יער העננים. ארוחת ערב.

 • 13

  קנופי (אומגות), ארנל

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לקנופי (אומגות) בין צמרות העצים, מהן נשקף נוף נפלא של היער. 8 כבלים, 12 פלטפורמות, 2 גשרים תלויים וטרזן סווינג, סה"כ-845 מ' (למי שאינו מעוניין באומגות, יוכל לרדת עם הרכבל לנקודת ההתחלה. לא יינתן זיכוי כספי). נמשיך לאזור ארנל, השוכנת בסמוך לגבול עם ניקרגואה. הר הגעש ארנל מהווה את האתר התיירותי המרכזי. הגשמים הטרופיים מותירים את האדמה לחה וירוקה והעמקים מלאים בצמחייה טבעית, נהרות גדושי מים, לגונות, חיות בר ופארקים לאומיים. בדרכנו נעצור בעץ האיגואנות, שהתפרסם באיגואנות הרבות החיות עליו. נסייר במרכז השייך לשבט המלאקו ונלמד על התרופות המסורתיות וצמחי המרפא כמו גם על המסורות הקדומות. נצפה במופע ריקוד מסורתי ונמשיך למלון בארנל.
  בערב – ארוחת ערב ורחצה במעיינות החמים.

 • 14

  מונטה וורדה

  ניסע לאזור סנטה אלנה ומונטה וורדה. עם ההגעה נערוך סיור מודרך בבריכת הצפרדעים, נצפה בתצוגת צפרדעים ונלמד אודות סוגי החיות הייחודיות לאזור הטרופי של קוסטה ריקה. יותר 30 מיני צפרדעים, ביניהם מיוחדים במינם כמו צפרדע "החץ המורעל" הצבעונית, קרפד הים הענק וצפרדע העץ אדומת העין. בהמשך נחזה בתהליך המרתק של הכנת ה"גוארו" – משקה חריף המופק מקני סוכר ובמו ידינו נכין ונטעם את משקה הדולסה המקומי, המופק גם הוא ממיצוי קני הסוכר. נסיים את היום במעיינות חמים ובארוחה של מנת ירקות מסורתית. הגעה למלון בארנל וארוחת ערב.
 • 15

  הגשרים התלויים, תנינים בטארקולס, חאקו

  נצא למסלול הליכה בן כ-2.5 ק"מ בתוך היער, במהלכו נמצא  6 גשרים שונים המרכיבים את מערכת הגשרים של הפארק. אורכם נע בין 66-236 מ' וגובהם 100-150 מ'. נמשיך לכיוון חאקו, אחד המקומות התוססים בקוסטה ריקה ובו מגוון רחב של מסעדות וחיי לילה. בדרך נעצור בטארקולס, לסיור צפייה בתנינים ובמהלכו נצפה בנפלאות הטבע של קוסטה ריקה – צמחייה עשירה, בעלי חיים, מפגש מקרוב עם תנינים מסוגים שונים, ציפורים ושאר אוכלוסיית יער המנגרובים. לינה וארוחת ערב בחאקו.

 • 16

  מנואל אנטוניו

  נתחיל את היום בשייט בספינת מפרש (קטמרן) לאורך החופים והאיים היפהפיים של פארק מנואל אנטוניו. השייט ייקחנו במימיו הצלולים של הים הפתוח לאורך חופיו הציוריים של הפארק ובדרך דולפינים השוחים סמוך לחרטום, לווייתנים, צבי ים, קופים ושפע ציפורים – כל אלו הינם חלק מהנוף. בעת השייט נגלים איים מסתוריים, צוקים וסלעים בצורות ייחודיות המהווים בית לסוגים רבים של ציפורים ועופות מים כמו פליקנים, מגלנים ועוד. לאחר מכן, נערוך סיור בפארק, הכולל חופים יפים, מנגרובים, שרשרת איים ויער טרופי. ארוחת צהריים כלולה.
  אחה"צ – ניסע חזרה לסאן חוזה.
  בערב – ארוחת ערב כולל צפייה בריקודים עממיים.

 • 17

  סאן חוזה – תל אביב

  ביומנו האחרון לטיול ניסע להר הגעש פואז ונצפה בלועו העצום של ההר. לאחר שנתרשם מהאתר בו גייזרים מהגדולים בעולם, נמשיך למפלי לה פאז והגנים המרהיבים, שבשטחם שוכן מצפה הפרפרים הגדול בעולם, שפע יונקי דבש, תצוגת נחשים, קופים, חתולי בר וגני אורכידאות. בהתאם לשעת הטיסה נצא לנמל התעופה לטיסת הלילה דרך יעד ביניים חזרה ארצה.
 • 18

  תל אביב

  נחיתה בנמל התעופה ע"ש בן גוריון.
 • ייתכנו מקרים בהם האכסון יהיה מחוץ לערים הראשיות עקב תערוכות, ירידים וכנסים.
 • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי המתפרסמים בסוף החוברת.
 • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי

הערות ומידע כללי

המחיר כולל

סיורים מודרכים
במכסיקו סיטי, טאוטיווקאן , פאלנקה, טיקאל, אנטיגואה, ארנל, מונטה ורדה ומנואל אנטוניו.

ביקורים וארועים מיוחדים
מכסיקו סיטי – מוזיאון דולורס אולמדו.
טאוטיווקאן – "עיר האלים".
מכסיקו סיטי – המוזיאון האנתרופולוגי.
שייט בקניון סומידרו.
ערי המאיה סאן חואן צ'מולה וזינאקנטן.
מפלי אגווה אזול.
פאלנקה – מקדש הכתובות, הארמון ומקדש הצלב.
טיקאל – האתר הארכיאולוגי.
אנטיגואה – מוזיאון קאסה קוחום.
אגם אטיטלן – סנטיאגו אטיטלן, סאן חואן לה לגונה.
צ'יצ'יקאסטננגו – השוק המפורסם.
סארצ'י – עיר האומנים.
יער העננים – קנופי (אומגות) וטרזן סווינג.
מונטה ורדה – "טיול צמרות" על הגשרים התלויים.
טארקולס – סיור לצפייה בתנינים.
מנואל אנטוניו – שייט מיוחד, כולל ארוחת צהריים.
מנואל אנטוניו – סיור בשמורה.
פואס – הגייזרים בהר הגעש.
לה פאז – ביקור במפלים ובגנים

מידע כללי

בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים משך כל ימי הטיול.
כלכלה – חצי פנסיון + 2 ארוחות נוספות (סה"כ 18 ארוחות עיקריות).
טיפים לנותני השירותים השונים.
דמי סבלות בבתי המלון (מזוודה אחת לאדם).
אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים.
מפגש קבוצה לפני הנסיעה.

חיסונים: למידע כללי ובאחריות הנוסע לבדוק ולעיין באתר משרד הבריאות – www.health.gov.il. כמו כן, ניתן לפנות ללשכת הבריאות המחוזית.
לתשומת לב:
מס מקומי בקוסטה ריקה – כ-35$ שישולמו ישירות ובמזומן בנמל התעופה

מה עושה את ההבדל

חצי פנסיון + 2 ארוחות נוספות
מכסיקו סיטי – מוזיאון דולורס אולמדו
טאוטיווקאן – "עיר האלים"
מכסיקו סיטי – המוזיאון האנתרופולוגי
שייט בקניון סומידרו
טיקאל – האתר הארכיאולוגי
צ'יצ'יקאסטננגו – השוק המפורסם
יער העננים – קנופי (אומגות) וטרזן סווינג
מונטה ורדה – "טיול צמרות" על הגשרים התלויים
טארקולס – סיור לצפייה בתנינים
מנואל אנטוניו – שייט מיוחד, כולל ארוחת צהריים

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון:

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם