אודותינו

רימון טיולים – איתך לאורך כל הדרך…..כבר יותר מ-50 שנה!!!

for English click here –  About us
טיול מאורגן בלתי נשכח בחו"ל הוא טיול המאפשר לכם לחוות, להתרגש, לטעום ולגלות את כל מה שיש למקום להציע, מבלי לבזבז זמן מיותר על התמצאות והתארגנות. ברימון טיולים תמצאו טיולים מאורגנים וטיולי משפחות למגוון יעדים, שתוכננו במיוחד כדי להעניק לכם את החוויה המושלמת. 
רימון טיולים, הנמנית על החברות המובילות בישראל בתחום הטיולים המאורגנים, מעמידה לרשותכם ותק וניסיון של 50 שנה !!! בתכנון ובהדרכה של טיולים בכל רחבי הגלובוס. לחברה היכרות מעמיקה עם מבחר רחב של יעדים, בהם המזרח הרחוק, אירופה, ארצות הברית דרום אמריקה ועוד.

המסלולים, האטרקציות ומקומות הלינה בכל הטיולים נבחרים בקפידה רבה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, על מנת להבטיח שהות מהנה מבלי לבזבז זמן יקר על נסיעות. מחשבה רבה מוקדשת למציאת האיזון הנכון בין ביקור באתרים מגוונים, בילוי ומנוחה. בטיולי המשפחות מושם דגש על כך שהאטרקציות, התפריט במסעדות ואופי ההדרכה יתאימו לילדים בגילאים שונים.

גולת הכותרת של טיולינו היא צוות המדריכים הוותיק והמנוסה, שמלווה אותנו כבר שנים ארוכות. למדריכים של רימון טיולים היכרות והבנה מעמיקה של ההיסטוריה והמנהגים בכל יעד, אשר הופכים כל טיול למסע מרתק בין תרבויות.
 

הניסיון הרב והמקצועיות של מדריכי החברה מאפשרים לנו להמשיך ולהתחדש, ולשלב במסלולי הטיול שלנו אתרים עדכניים וייחודיים.

מחפשים טיול עצמאי שיכלול את מקומות הלינה, פתרונות התחבורה והאתרים הטובים ביותר? המומחים של רימון טיולים יסייעו לכם בהרכבת מסלולי טיול המותאמים במיוחד לנוסע העצמאי. 

החברה מתמחה גם בארגון  טיולי תמריץ לחברות וטיולים לקבוצות סגורות ברמה הגבוהה ביותר, המותאמים לרצונות ולצרכים המיוחדים של כל קבוצה.

רוצים ליהנות מטיול מאורגן שיאפשר לכם לטעום, לבלות, לחלוק וליצור חוויות מרגשות? ברימון טיולים מחכה לכם הטיול שתמיד חלמתם עליו.
 
מדריכי רימון טיולים

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם