• תל אביב - ליסבון ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא בטיסה ישירה לליסבון, המערבית בבירות אירופה - בירת פורטוגל. העברה למלון וארוחת ערב.
  • סיור עיר, ביקור בבית החולים לבובות את היום נקדיש לליבה הפועם של פורטוגל עיר הבירה -ליסבון. בבוקר נבקר ברובע בלם הציורי שבו ריכוז גדול של אתרי מורשת. נבקר בכנסיית מנזר ז'רונימוש, הבנויה בסגנון המנואליאני (סמל לתור הזהב של פורטוגל). נצפה על מגדל בלם  הניצב לגדות נהר הטז'ו שהיווה מבצר המגן על הכניסה לעיר. נבקר באנדרטת התגליות אשר מנציחה את סיפור התגליות הימיות של פורטוגל, אשר הפכו אותה לאימפריה במאה ה- 16. נטעם מהעוגות המפורסמות  PASTEIS DE BELEM , אתנחתא מענגת.  נמשיך לאזור צבעוני ותוסס עם המון מסעדות מיוחדות -LX FACTORY . זהו מרכז אומנות לקידום אומנים בתחומי האופנה, ארכיטקטורה, מוסיקה, עיצוב ועוד.. זמן חופשי לארוחת צהריים . משם נמשיך לביקור בבית מרפא לבובות - מוזיאון קטן בו מטפלים, משחזרים ומוכרים בגדי וינטג' של בובות, צעצועים ובתי בובות. עייפים ובטח מרוצים נסיים את היום בארוחת ערב במסעדה מקומית.
  • יום טיול לסינטרה ולעיירות דייגים את יום האישה נחוג בעיירת הנופש המלכותית סינטרה ונבקר בארמון המלכותי הלאומי, שימחיש לנו את הפאר וההדר בו חיו שליטי הממלכה ואציליה. לרגעים נחוש כחיים בתקופה... נמשיך לקאבו דה רוקה, הנקודה המערבית ביותר באירופה ונערוך תצפית על האוקיינוס האטלנטי – כמעט כל העולם פרוש לפנינו. נמשיך לקשקאיש ואשטוריל - עיירות דייגים בעבר, וכיום עיירות נופש. לעת ערב נגיע לליסבון לארוחת ערב.
  • סיור עיר בטוק טוק, שוק פשפשים היום  נסייר בטוק טוק בין הרחובות הצרים של העיר והשכונות הצבעוניות. נראה את פינותיה הציוריות של העיר התוססת. נגיע לשוק הפשפשים של העיר ונטייל בין הדוכנים העמוסים.  משם נמשיך לשוק ריביירה הידוע בשם TIME OUT MARKET . מרכז קולינרי תוסס עם למעלה מ 40 דוכני מזון המציעים מגוון מאכלים פורטוגזים ומנות בינלאומיות. לאחר הפסקת ארוחת הצהריים נגיע למרכז הקניות קולומבו.  חזרה למלון וארוחת ערב.
  • ביקור בעיירה אובידוש, נסיעה לשדה התעופה חזרה ארצה ניסע  לאובידוש, עיירת ימי-ביניים מקסימה וציורית, המוקפת חומה. עיירה זו הוכרזה על ידי אונסק"ו כעיר של ספרות. העיירה ידועה בשל הסמטאות הצבעוניות המדהימות וכן בזכות ההיסטוריה הארוכה שהיא טומנת בחובה. נוכל לקנות את ליקר הדובדבנים המפורסם כדי להביא שי גם למי שנשאר בבית. נחזור לליסבון להשלמת ביקורים, אם יותיר זאת הזמן  ונצא לשדה התעופה לקראת חזרתנו לארץ

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם