• תל אביב – דובאי, אבו דאבי ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונטוס לדובאי. עם הנחיתה ניסע לאבו דאבי, בירת איחוד האמירויות - מקום מושבם של מוסדות השלטון והדת ביניהם מסגד שייח זאיד המרהיב, הנחשב לאחד הגדולים בעולם. הגעה למלון וארוחת ערב.
  • אבו דאבי "סבאח אל ח'יר אבו דאבי"! היום נערוך סיור הכרות בעיר ונתרשם מהארכיטקטורה העתידנית והמרשימה של מבני ציבור וממשל. נתחיל את היום בביקור בשוק התמרים המפורסם של העיר, נמשיך לביקור ביצירת הפאר הארכיטקטונית מסגד שייח' זאיד, המשתרע על פני יותר משלושים דונם ויכול להכיל כ-40,000 מתפללים. המסגד בנוי משיש לבן בוהק המעוטר בפסיפסים, אבנים יקרות, ומעמודים אשר כותרתם מצופה זהב. מכאן נמשיך לביקור במוזיאון הלובר, המציג יצירות מושאלות ממוזיאון הלובר בפריז לצד יצירות קבע. נסיים את היום בביקור באי "יאס", בו שוכנת המרינה ופארק השעשועים - עולם הפרארי. נמשיך למופע של אור וצליל (כפוף לימי פעילות), חזרה למלון וארוחת ערב.
  • אבו-דאבי, דובאי את הבוקר נתחיל בביקור ב"קאסר-אל-וואטן" - ארמון הנשיאות של שיח' ח'ליפה בן זאיד ויורש העצר מוחמד בן זאיד, הנחשב לשליט בפועל של איחוד האמירויות. נתרשם מהעיצוב המפואר המשופע בשיש וזהב. לאחר מכן ניסע למפגש ראשון עם העיר העתידנית דובאי, על שלל בנייניה המפוארים. האמירות השנייה בגודלה באיחוד היא מרכז כלכלי, מסחרי ותיירותי גדול. את סיורנו נתחיל בתצפית מרהיבה מדובאי Frame, אשר בפארק זביל - מסגרת תמונה ענקית ומוזהבת שתציג בפנינו את נפלאות העבר ופלאי העתיד, לצד מראה פנורמי מעורר השתהות מגובה של 150 מ'. נמשיך להכרות עם שכונת ג'ומיירה, על בתי המגורים היוקרתיים והארכיטקטורה המתקדמת בעולם. נעצור לצפות במלון Me אשר עוצב על ידי זהא חדיד ואינו כולל אפילו פינה אחת בת 90 מעלות. נגיע למלון להתרעננות. בערב - נצא ליהנות מהמופע האקרובטי הנוצץ "לה פרלה".
  • אמירות שארג'ה, דובאי והכפר הגלובלי לאחר ארוחת הבוקר נצא להכיר את אמירות שארג'ה, השלישית בגודלה באיחוד והיחידה ששוכנת לצד שני חופים: חוף המפרץ הפרסי וחוף מפרץ עומאן. הבירה שארג'ה הוכרזה ע"י אונסק"ו כעיר התרבות והחינוך של אמירויות המפרץ כולן. נתחיל את סיורנו ברובע האוניברסיטה המרשים ונמשיך לאזור העתיק, אשר עבר שיקום ושימור. נראה את מסגד ומבצר אל נור, נבקר במוזיאון לתרבות האסלאם המרשים ונסיים את ביקורנו בשוק אל ארשה המקורה והססגוני. לאחר ארוחת הצהריים נשוב לדובאי נמשיך לביקור באזור העתיק של העיר – בסטקיה. נתרשם מבתי הסוחרים הוותיקים העשויים מצדפים וגיר, נראה את הגלריות המחדשות את סמטאות העיר העתיקה ונכיר סוגי קפה במוזיאון הקפה המקומי. נמשיך לביקור בשוק הטקסטיל הצבעוני, נחצה את הנחל בסירת "אברה" לביקור בשוק התבלינים והזהב המפורסם. נסיים את היום בביקור בכפר הגלובלי - מתחם ענק של קניות, בידור ושעשועים. חזרה למלון .
  • דובאי , ספארי מדברי היום נהנה מפלאי הטכנולוגיה של דובאי אל מול הטבע הפראי של המדבר. נבקר בגבוה בבניני תבל - 828 מטר,163 קומות - מגדל החליפות, או בשמו הערבי בורג' חליפה ונעפיל לתצפית מרהיבה על העיר(קומה 124). נותיר זמן פנוי לחקור את נפלאות קניון דובאי הידוע. אחה"צ - נצא לספארי מדברי ברכבי 4X4. נהגי המדבר נוטים להתגאות בשליטה שלהם בנהיגה בדיונות. נעצור לתצפית שקיעה מדברית, ניסע אל אורחן בלב המדבר שם נהנה מקבלת פנים מסורתית של קפה ערבי, טיול גמלים, ציורי חינה, ארוחת ערב בסגנון ברביקיו ומופע אקזוטי מקומי. נחזור לדובאי ונסיים את היום במופע המזרקות המוארות והמרקדות לצלילי מוזיקה עליזה וסוחפת. חזרה למלון.

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם