• תל אביב – אקס אן פרובנס, אביניון מנמל התעופה ע"ש בן גוריון נטוס למרסיי. לאחר הנחיתה ניסע לאקס אן פרובנס, בירתו ההיסטורית של חבל פרובנס. נטייל בקור מיראבו - השדרה מהמאה ה-18 ובסמטאות הססגוניות ונמשיך למלון באזור אביניון.
 • אביניון, ארל, לה-בו הבוקר יוקדש לאביניון ונבקר בהיכל האפיפיורים, מקום מגורי האפיפיורים בעת גלותם מרומא במאה ה-14. נמשיך ונסייר ברובע העתיק ונצפה בגשר המפורסם. אחה"צ – ניסע לארל, השוכנת על גדות נהר הרון - עירו של ואן גוך בתקופה שצייר את תמונותיו המפורסמות ביותר. נטייל בעיר העתיקה ולאחר מכן נבקר בעיירה היפה לה-בו, עיירה מימי הביניים השוכנת על מצוק תלול ומשקיפה ממרומי מושבה על כל הסביבה. חזרה למלון.
 • פונט דו גאר, קרקאסון נתחיל את היום בביקור בפונט דו גאר ונראה את מוביל המים הרומי התלת קומתי השמור והמרשים. נמשיך לקרקאסון, עיר עתיקה מוקפת חומות מימי הביניים ששוחזרה בשלמותה במאה ה-19. נטייל בסמטאותיה הציוריות ולקראת ערב נגיע למלון באזור אלבי .
 • אלבי, קאהור, סאן סירק דה לה פופי הבוקר נערוך סיור באלבי, עיר הולדתו של הצייר טולוז לוטרק. נראה את קתדראלת סנט ססיל ונבקר במוזיאון של הצייר טולוז לוטרק שבארמון הארכיבישוף, בו מוצגים ציוריו של האמן. נמשיך לקאהור שעל עמק הלוט. נראה את הגשר העתיק מהמאה ה- 13, נבקר בכפר העתיק סאן סירק דה לה פופי, המשקיף על נהר הלוט ולסיומו של יום נגיע למלון באזור.
 • פש מארל, פדיראק, רוקאמאדור בבוקר נצא לפש מארל, לביקור במערת האדם הקדמון. נראה את הפרסקאות המרשימות ונמשיך לפדיראק, הידועה כ"נקרת השטן". במערה זו, אחת הייחודיות באירופה, השוכנת בעומק של כ-100 מ', נערוך שייט בנהר התת קרקעי. בהמשך נגיע לביקור ברוקאמאדור, עיירה מבוצרת השוכנת על צלע מצוק תלול. בתום הסיור העברה ללינה באזור.
 • סרלט, חבל הדורדון, בורדו נפתח את היום בביקור בשוק המקומי של סרלט הקסומה שבעמק הדורדון. נמשיך דרך כפרים עתיקים, כרמים, חוות ואחוזות בדרכנו לדורדון. נראה את מבצר ביינאק המרשים הצופה על עמק הדורדון. הלאה לכפר לה רוק ג'זיאק, השוכן למרגלות המצוק התלול, שם נערוך שייט ונראה את הטירות המשקיפות לנהר. נמשיך מערבה בדרך נופית המשובצת כרמים לעיירה סנט אמיליון (אתר אונסקו לשימור), המפורסמת ביין האיכותי שלה ולינה באזור בורדו.
 • בורדו, עמק הלואר נתחיל את הבוקר בביקור בבורדו (אתר מורשת). נערוך סיור בעיר היפה, במהלכו נראה את המדרחוב הארוך, את כיכר הז'ירונדינים ואת בית הכנסת הפורטוגזי. נמשיך  צפונה לטור - בירת חבל עמק נהר הלואר, המכונה "הגינה של צרפת". אזור זה מפורסם בטירות האגדתיות הפזורות לאורכו. הטירות הוקמו בעיקר בתקופת הרנסאנס, במאות ה-15 ו-16, בהן פרחו האומנויות באירופה המערבית. נבקר בארמון שמבור, פלא ארכיטקטוני והארמון הגדול בעמק הלואר. המבנה עוצב בסגנון איטלקי בהשפעת ליאונרדו דה וינצ'י, האמן הגאון שאומץ בשנותיו האחרונות ע"י פטרונו, המלך פרנסואה הראשון. לינה באזור טור.
 • גני וילאנדרי, סומור, אנג'ר, ראן ניסע לאורך עמק נהר הלואר לביקור בגני וינלדרי המשוחזרים (ע"פ גנים מהמאה ה- 16). נראה את גן האהבה, גן המטבח ועוד. נמשיך לסומור, שם נבקר באחד מהיקבים המקומיים. נמשיך בנסיעה לאנג'ר ונבקר במצודה ובמוזיאון, שבו שטיח עתיק יומין המספר את סיפור האפוקליפסה - אחרית הימים. המשך הנסיעה לחבל ברטאני, אחד האזורים היפים בצרפת ולינה באזור ראן.
 • מונט סאן מישל, סאן מאלו, דינאן, קאין פנינו מועדות למונט סאן מישל, חצי אי מופלא הבנוי בצורת טירה, שהופך לאי בזמן הגאות. נבקר בכנסיה הדו מפלסית, השוכנת בראש האי ונטייל בסמטאות הצרות והעקלקלות. לאחר מכן  נקדיש את הזמן לגלות את ברטאני היפה והציורית. נגיע לסאן מאלו, שמיקומה ייחודי ואווירת ימי הביניים שוררת בה. נבקר ב"אנטרה-מורוס" ("בין החומות") - העיר העתיקה, נוכל לטייל באספלנאדה שעל חומותיה ולצפות באוקיינוס החובק את העיר וחומותיה. נמשיך לביקור בדינאן - עיר עתיקה וציורית, בה טיילת וחומות עתיקות. לינה באזור קאין.
 • חבל נורמנדי, באייה , קאין יום טיול בחבל נורמנדי, אחד האזורים החשובים ביותר בהיסטוריה של צרפת. פנינו מועדות לבאייה, שם נבקר במוזיאון בו השטיח המפורסם "רקמת מטילדה", המתאר את פלישת ויליאם הכובש לאנגליה ב-1066. נתעניין בפלישה הגדולה של בנות הברית בחופי נורמנדי ב-1944 ונבקר במוזיאון הנחיתה בארומאנש, חזרה למלון.
 • דוביל, רואן, ג'יברני, פריס נמשיך את טיולנו בחבל נורמנדי, שהינו בעל קסם מיוחד הודות לנוף ולארכיטקטורה המאפיינים אותו. נעבור דרך עיירות נופש קטנות ונופים שלווים ונגיע לדוביל, המפורסמת בקזינו שלה וכן בפסטיבל הסרטים המתקיים בה. הלאה לעיירה הקטנה והציורית שבשפך נהר סיין – הונפלר, ממנה הפליג סמואל דה שמפלו כדי לגלות את קוויבק. נגיע לרואן, בירת חבל נורמנדי, עיר אצילית שבימי הביניים הפכה למרכז גדול של לימודי יהדות. נבקר בכיכר השוק העתיקה, בה הועלתה על המוקד ז'אן ד'ארק וכן נבקר בקתדראלה ובכנסיה המודרנית שבלב העיר. נמשיך לגי'ברני ונבקר בביתו של הצייר קלוד מונה, האימפרסיוניסט הידוע ובגנים הצמודים אליו. כמה מציוריו המוכרים של מונה, ביניהם ציורי חבצלות המים המרהיבים שלו, צוירו ממש שם. לעת ערב נגיע לפריס. בערב - במולדת הקברט והקאן-קאן ניתן לצאת (בתשלום) וליהנות מבילוי כולל ארוחת ערב במועדון לילה  שברובע הלטיני.
 • פריס - תל אביב בבוקר סיור מודרך דרך אתריה החשובים של העיר. נראה את כיכר הבסטיליה בה שוכן בית האופרה החדש, קתדראלת הנוטרדאם (שנשרפה ב-2019) והרובע המודרני לה דפנס, בו ה"שער" שנבנה ב- 1989 כדי לתעד 200 שנה למהפכה הגדולה של 1789. נמשיך לגבעת המונמארטר המפורסמת, שם נטייל בפלאס די טרטר ההומה בציירי פורטרטים, קריקטוריסטים, אמני רחוב, ואלפי תיירים הפוקדים את דוכני האמנים, המסעדות ובתי הקפה. בתום הסיור ניסע לנמל התעופה של פריס ונטוס חזרה ארצה, לנמל התעופה ע"ש בן גוריון

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם