• תל אביב - בייג'ינג ניפגש בשעות הערב בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא בטיסת לילה של אל על לבייג'ינג.
 • בייג'ינג בייג'ינג הינה עיר של ניגודים. מחד, עיר עתיקה בעלת עדויות רבות להיסטוריה המפוארת של המדינה ומאידך, אחת הערים המתקדמות ביותר בסין. עם הנחיתה, נערוך סיור על גבי ריקשות מסורתיות ברחובותיה הצרים והעתיקים של העיר ונתרשם מאורח החיים הסיני-עירוני. ארוחת ערב בופה. בערב - יציאה לסיור ערב, במהלכו נחלוף על פני כיכר טיאנאנמן ונבקר במדרחוב וואנג פו ג'ין ובשוק האוכל.
 • בייג'ינג נצא לסיור באתרי העיר. נתחיל בביקור בכיכר טיאנאנמן. הכיכר נבנתה עם בניית העיר האסורה ב-1417 בתקופת שושלת מינג ואירחה לאורך ההיסטוריה אירועים חשובים, כמו הכרזת העצמאות הסינית ע"י מאו צה טונג - מנהיגה של הרפובליקה וטקס האשכבה שלו. נמשיך לסיור בעיר האסורה - מרכז השלטון בעבר של 24 קיסרים משושלות המינג והצ'ינג שהכניסה אליה ניתנה רק לבני משפחת המלוכה או לבעלי אישור מיוחד. נמשיך לביקור בארמון הקיץ- גן קיסרי רחב ידיים. נבקר במקדש השמיים - מבנה מרשים בו התקיימו טקסי פולחן של קיסרי סין בעבר. בהמשך לא נחמיץ ביקור באחד השווקים בהם ידועה העיר - שוק המשי או שוק הביגוד והטקסטיל. ארוחת ערב בופה וחזרה למלון.
 • בייג'ינג, פארק "HAPPY VALLEY", מופע "מסכת הזהב" בילוי והנאה לכל המשפחה בפארק השעשועים הגדול בסין - "Happy Valley". מגוון רחב של רכבות הרים מסתחררות, "גלגל אפולו", נפילה חופשית, מפלי מים ועוד. לאחר הבילוי בפארק, נמשיך לבילוי במופע הייחודי אותו אסור להחמיץ - מופע "מסכת הזהב", הכולל ריקודים סיניים, אקרובטיקה, אפקטים מרהיבים ועוד. ארוחת צהריים סינית או ארוחת ערב בופה.
 • בייג'ינג, החומה הגדולה לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בחומה הגדולה, מערכת ביצורים מלפני כ-2,200 שנה שנועדה להגנה על הקיסרות הסינית מפני פלישת אימפריות וצבאות אחרים מהצפון. בדרכנו חזרה לבייג'ינג נחלוף על פני הכפר האולימפי ואצטדיון "קן הציפור", אשר שימש את האולימפיאדה שנערכה בבייג'ינג ב- 2008. בהגיענו נבקר בבית חולים לרפואה סינית מסורתית. ארוחת צהריים סינית או ערב בופה. בערב - נצא לבילוי במופע קונג פו מסורתי.
 • שנגחאי, סיור ערב כולל שייט היום מזומנת לנו חוויה, כאשר ניסע ברכבת ה"בולט" המהירה  מבייג'ינג לשנגחאי. עם ההגעה, נבקר ברובע הצרפתי המשוחזר ובאזור הבידור שין טיאן די. נגיע גם לגדות נהר החואנג פו ולנאנג'ינג לו, אחד מרחובות הקניות העמוסים בעולם, המשתרע מכיכר העם עד הטיילת. ארוחת ערב בופה. בערב - נערוך סיור לילי בעיר המוארת והמרשימה, כולל שייט בנהר החואנג פו.
 • שנגחאי ופארק דיסנילנד פארק דיסנילנד מצפה לנו היום! נבקר בארץ המערב הפרוע ובארץ ההרפתקאות, שם נפגוש את אינדיאנה ג'ונס. נבלה בארץ התגליות ובארץ החלומות, שם נפגוש את דמויותיהם של רובינזון קרוזו ומיקי מאוס, ונצפה בפסטיבל דיסני - התהלוכה המרהיבה של דמויותיו המפורסמות של וולט דיסני. לאחר ארוחת ערב בופה נגיע חזרה למלון.
 • שנגחאי לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור בשנגחאי. נעלה לתצפית פנורמית מרהיבה על מטרופולין ענק זה ממגדל ג'ין מאו, נבקר בגני יו, אחת מפינות החמד היפות ביותר של העיר. הגנים כוללים פגודות מקסימות, גשרים מעוצבים ומקדשים שביניהם שוחים דגי זהב אגמים מלאכותיים. נבקר גם במקדש בודהה מאבן ירקן ובבית הכנסת "אוהל משה", כיום מוזיאון לתולדות הקהילה היהודית הגדולה ביותר בעבר במזרח הרחוק. ארוחת צהריים בופה. בערב - נצא לבילוי בו נהנה ממופע אקרובטי מרשים.
 • שיאן טיסה לשיאן, בירתה העתיקה של סין בתקופת שושלת טאנג ונקודת המוצא של "דרך המשי" המפורסמת. לאחר הנחיתה נערוך סיור במהלכו נבקר ברובע המוסלמי - בין סמטאותיו הצבעוניות, בשוק המקומי ונכנס אל המסגד העתיק הבנוי בסגנון סיני ולחצרו. נאכל ארוחת ערב בופה ונגיע למלון.
 • שיאן לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באתר לוחמי ה"טרה קוטה", אחד האתרים הארכיאולוגים החשובים בעולם- קברו של הקיסר הראשון צ'ין שה חואנג וצבא חיילי הטרקוטה שבמתחם הקבר. מדובר באוסף פסלים מחימר בדמויות לוחמים בגודל אנושי על כלי נשקם וסוסיהם, שנקברו יחד עם הקיסר במאה ה-3 לפני הספירה לשם הגנתו בגלגולו הבא. נסייר במקום ונצפה בסרט המסביר אודות האתר ויצירת הפסלים. נמשיך לביקור בפגודת אווז הבר הגדולה, מקור הבודהיזם בסין ובחומה העתיקה של העיר. בערב - ארוחת ערב בופה ובילוי במופע בסגנון שושלת טאנג.
 • גווילין עם בוקר ניסע לנמל התעופה ונטוס לגווילין. עם ההגעה, נבקר במערת הנטיפים "חליל הסוּף" הצבעונית שנקראת על שם הסוּף שבפתחה. המערה נחשבת ע"י המקומיים כ"ארמון האמנות הטבעית" ואחד האתרים ההיסטוריים המרשימים והייחודים בגווילין, ארוחת ערב בופה. בערב - נצא לשייט צבעוני ב"ארבעת האגמים" ובין תעלות המים, המשלב מופעי פולקלור מוסיקה אתנית ומבט על העיר בזווית אחרת.
 • נהר לי, יאנגשו לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט בנהר הלי באזור יאנגשו, המזמן מראה צוקים תלולים, סירות דייגים ואיכרים עמלים ולא נחמיץ ביקור בשוק הפופולרי של יאנגשו. בהמשך נערוך סיור במיני-וואנים בכפרים המקומיים, במהלכו נוכל להתרשם מאורח חיי המקומיים, נראה את סגנון בתיהם כולל הריהוט העתיק והמטבחים וכיצד מעבדים הכפריים את אדמתם. ארוחת ערב סינית. בערב - ניהנה ממופע אור קולי מרהיב IMPRESSION, בתיאטרון הטבעי על רקע ההרים והנהר. חזרה למלון בגווילין.
 • גווילין - מקאו עם בוקר ניסע ברכבת ה"בולט" המהירה מגווילין לשנז'ן. נחצה בשייט את המפרץ למקאו, חצי אי לחופה הדרומי של סין, שהפכה ל"לאס וגאס" של המזרח הרחוק ונגיע למלון. בערב - סיור ב"סטריפ" של מקאו, כולל ביקור במלון-קזינו ,VENETIAN חוויה וונציאנית מרהיבה.
 • מקאו, הונג קונג ארוחת בוקר ויציאה לסיור במקאו. נגיע לשרידי מקדש סט. פול, למקדש א-מה ונבקר בכיכר ליאל סנאדו, מרכזה של מקאו במשך מאות שנים המשמשת עד היום כמרכז לאירועים ציבוריים שונים. נצא בשייט ברחפת להונג קונג. סיורינו יחל ב"פסגת ויקטוריה" ותצפית פנורמית מרהיבה על גורדי השחקים והנמל. נמשיך למפרץ ריפולס ולכפר הדייגים אברדין, שם נשוט בספינה מיוחדת, ספינת סמפן במקלט הטייפון ונתרשם מצורת חיים יוצאת דופן. העברה למלון. בערב - נטייל ב"NATHAN ROAD" ו"בשוק הגנבים".

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם