• תל אביב – וינה, לינץ ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא לוינה , בירת אוסטריה - עיר הוואלסים השוכנת על גדות נהר הדנובה ובה מאות גנים, עשרות מוזיאונים, ארכיטקטורה מהודרת. וינה היא עירם של מוצרט, בטהובן, היידן, שוברט, ברהמס, שטראוס וגם עירו של פרויד. עם ההגעה נערוך סיור במרכז התיירותי המוקף בשדרות המכונות רינג (טבעת) ונראה את בית האופרה המפורסם, את בית הפרלמנט ובית עיריית וינה המרשים. בתום הסיור ניסע ללינה באזור לינץ, בירת אוסטריה עילית השוכנת על גדות נהר הדנובה. הגעה למלון וארוחת ערב.
  • סן גילגן, שייט לסנט וולפגנג, באד אישל, הלשטאט לפנינו יום טיול ליופיו הטבעי של אזור האגמים – פרחי בר בין יערות, כפרים ועיירות קטנות על גדות מפרצונים של אגמים. ניסע לסן גילגן, כפר יפהפה על גדות האגם כאן נולדה אימו של מוצארט. מסן גילגן נצא בשייט קסום לעיירת הנופש סנט וולפגנג ונטייל בסמטאות הציוריות המקיפות את הכיכר המרכזית. בהמשך נגיע לבאד אישל, שם נהג הקיסר פרנץ יוזף לנפוש עם אשתו סיסי. נראה את בתי המרחץ והמרפא שם בילו אצילי אירופה במאה ה-19 ונטייל ב"קור פארק" הגדול, אשר במרכז העיירה. נמשיך להלשטאט, הנחשבת ל"דובדבן שבקצפת" בין עיירות אזור האגמים. בערב נגיע למלוננו באיזור זלצבורג וארוחת ערב.
  • זלצבורג, מכרות המלח בהלאיין, ארמון הלברון הבוקר נצא ללזלצבורג, בירת מחוז זלצקמרגוט המכונה גם "ארץ מכרות המלח" שהיה המקור הראשון לעושר של חבל הארץ מהיפים ביותר באוסטריה. נתחיל בביקור במכרה המלח ב"האליין" ונתוודע למקור העושר של האיזור. נבקר בזלצבורג המוכרת מהסרט "צלילי המוסיקה" ומהיותה עיר הולדתו של מוצרט. זלצבורג היא עיר ציורית מעוטרת במבנים עתיקים ומפוארים כגון ארמונות, טירות ועוד. נסייר בעיר העתיקה, בסמטאות ובמדרחוב הציורי, בכיכרות הגדולות עם המזרקות המפוסלות. נראה את הקתדראלה ואת המבנים מתקופת הבארוק ונמשיך לביקור בטירת הלברון בה נהנה מצפייה במשחקי המים בגנים המפורסמים. לעת ערב נחזור למלון וארוחת ערב.
  • גרוסגלוקנר, באד גאסטיין כבישיה המרהיבים של טירול יובילו אותנו לגרוסגלוקנר, ההר הגבוה ביותר באוסטריה שפסגתו מתנשאת לגובה של 3,978 מ'. ניסע באחד הכבישים היפים בהרי האלפים, שנסלל ב-1935 בדרך בה עבר נתיב המסחר בין צפון אירופה לדרומה בימי הביניים ולצידנו נופים מרהיבים. נעצור לתצפיות נוף ממתחם "פרנץ יוזף" ונמשיך לביקור בעיירת הנופש "באד גסטיין" המתהדרת במפל ממש במרכז העיירה . לעת ערב נחזור למלון וארוחת ערב.
  • ליכטנשטיינקלאם, הרכבל באוברטאורן לאחר ארוחת הבוקר ניסע לטיול ומסלול הליכה בטבע בקניון ליכטנשטיינקלאם. במקום זה יצר הנהר שפילס דרכו וחרץ בסלעים קניון מרשים בעל קירות גבוהים וזקופים. נמשיך בדרכנו לתצפית יפה אליה נגיע באמצעות הרכבל הגבוה ביותר באיזור - האוברטהורן . חזרה למלון וארוחת ערב.  
  • מפלי קרימל, גרוסגלוקנר יום טיול נפלא אותו נתחיל בביקור במפלי קרימל, הנופלים בשלושה מפלסים מגובה של 380 מטר ונחשבים למפלים הגבוהים ביותר באירופה. בין נופים עוצרי נשימה נעשה דרכנו לקיצבהיל חלוצת הסקי באוסטריה אשר הוכרזה לעיר כבר במאה ה-12. לינה באזור וארוחת ערב.
  • אינסברוק, גשר אירופה, עולם הקריסטלים של סוורובסקי נעשה דרכנו לאינסברוק היפה - בירת חבל טירול, שהייתה בירתם של הקיסר מקסימיליאן והקיסרית מריה תרזה ובה נערכה אולימפיאדת החורף ב-1964. נערוך סיור היכרות ונראה בין היתר את גגון הזהב, ארמון הופבורג והבזיליקה. נמשיך לביקור בגשר אירופה, מהגבוהים ביותר באירופה ואחד מפלאי ההנדסה בעולם. נמשיך לוואטן ונבקר בעולם הקריסטלים של סברוסקי . לא נוותר על ביקור בזיפלד אחד ממוקדי התיור העיקריים בטירול.. חזרה למלון לארוחת ערב.
  • מינכן - תל אביב ניפרד מאוסטריה היפה וניסע לביקור במינכן, בירת בוואריה. נראה את הפארק בו התקיימו המשחקים האולימפיים ב1972 את העולם של BMW, ונבקר בעיר העתיקה. נמשיך לשדה התעופה ונצא בטיסה חזרה לתל אביב.

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם