• תל אביב – בריסל, כפר הדייגים, כפר טחנות הרוח ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא לבריסל. עם הנחיתה ניסע צפונה לביקור בוולנדם, כפר הדייגים השוכן על גדות אגם אייסלמייר. נבקר בחווה מקומית ונלמד על יצור הגבינות ההולנדיות וכיצד מייצרים את קבקבי העץ הטיפוסיים. נמשיך לביקור בכפר טחנות הרוח זאנזסחאנס, שהפך לאחד מאתרי התיירות הפופולאריים בהולנד. נתרשם מטחנות הרוח הישנות שהיו לפני 300 שנה (הולנד מפורסמת בזכות תחנות הרוח שלה המסמלות את מאבקה כנגד המים) ונלמד כיצד הן פועלות. לסיומו של יום ניסע למלון באזור אמסטרדם או באזור דן האג.
  • פארק הדולפינריום, חיטהורן נתחיל את היום בבילוי משפחתי בפארק הדולפינריום, גן החיות הימי הגדול באירופה הכולל דולפינים, כרישים, אריות ים, כלבי ים ועוד. בתום הבילוי בפארק ניסע לחיטהורן, עיירת תעלות מים מקסימה, ציורית ועתיקה מימי הביניים. נהנה מאווירת המקום ונשוט בסירות בתעלות המים המהוות את רחובות העיירה. לעת ערב חזור למלון.
  • אמסטרדם יום נפלא לפנינו היום באמסטרדם הקסומה. נתחיל בסיור במהלכו נראה את כיכר הדאם, בה הארמון המלכותי והאנדרטה לזכרם של קרבנות מלחמת העולם השנייה, כמו גם נתרשם מהמדרחוב התוסס. נראה גם את הבית בו הסתתרה אנה פרנק (ללא ביקור) ואת כיכר המוזיאונים, בה מוזיאון ואן גוך והמוזיאון הלאומי. בהמשך מצפה לנו תצפית מעניינת על תעלות העיר וגשריה מ-A'DAM LOOKOUT. בתום הסיור נחזור למלון.
  • פארק אפטלינג יום בילוי בפארק אפטלינג. בתוך עולם של אגדות, פיות, גמדים וענקים נהנה משפע מתקני השעשועים הכוללים רכבות הרים, מתקני שעשועים, שייט אבובים ועוד. נהנה מעולם ההרפתקאות ונתנסה ברכבת ההרים - ה"פיתון", נבקר בממלכת הפיות, בעולם האגדות, בעולם הילדים ועוד. חזרה למלון.
  • מדורודם, בריסל - תל אביב ניסע לביקור במדורודם - אחת האטרקציות המיוחדות המציגה את המקומות היפים ביותר בהולנד - טחנות רוח, ארמונות, נמלי תעופה, מבנים מיוחדים והכול בגודל מיניאטורי. נחזור לבלגיה וניסע לנמל התעופה של בריסל, לטיסת החזרה ארצה

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם