• תל אביב - קלגארי ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונטוס דרך טורונטו לקלגארי, בירת הנפט של קנדה ושער הכניסה לשמורות הרי הרוקי הקנדיים המרהיבים. נחיתה בשעות הערב המאוחרות והסעה למלון.
 • קלגארי, באנף עם בוקר נערוך סיור היכרות בקלגארי. נראה את בית העירייה החדש והישן, מגדל התצפית ונטייל במדרחוב המעוטר בפרחים, מרכז העיר ונבקר בגני דבוניאן הססגוניים. בתום הסיור נצא בנסיעה לאורך נהר Bow באזור הפארק הלאומי באנף, הנחשב לפארק הלאומי הראשון של קנדה והמובחר שבהם. נעפיל ב"גונדולה" (רכבל) להר הגופרית, על שם מעיינות מי הגופרית השוכנים לרגליו. ההר מתנשא לגובה של כ-2,500 מ' ומספק תצפיות נוף מרהיבות של 360 מעלות. נראה רכסי ההרים, היערות ובימי ראות טובה ניתן לראות גם את אגם מיננו ונקה והעיירה באנף כמובן. לקראת ערב נגיע למלון באזור באנף.
 • פארק באנף ופארק יוהו לפנינו יום של הטבע במלוא הדרו. נתחיל באגם מורין, אחד האתרים הציוריים ביותר בעולם, המדהים בצבע מימיו על רקע היערות וההרים עם הפסגות המושלגות. נראה את ה"מנהרות הספירליות", דמויות הספרה "8", שנחצבו בתוך ההרים על מנת לאפשר לרכבות להתגבר על הפרשי גובה של 16 מ'. נמשיך ל"גשר הטבעי" - סלע קשתי תחתיו שוצף הנהר ולאגם האזמרגד (אגם אמרלד) הנפלא ובהמשך נערוך סיור רגלי בקניון ג'ונסטון, בו נראה את המפל התחתון . אחה"צ - נבקר באגם לואיז הידוע, שצבעו ירוק בוהק והוא מוקף יערות. על שפת האגם שוכן המלון המפורסם "שאטו לייק לואיז". נבקר במרכז
 • "שדות הקרח", קולומביה אייספילד, ג'אספר/הינטון ניסע צפונה אל "שדות הקרח". בדרך נראה את קרחון קראופוט וערוץ מיסטאיה. נעבור לרכב שטח מיוחד וניסע אל קרחון אטבסקה, שהוא חלק משטח הקרחונים הענק - כ 320 קמ"ר, הקרוי קולומביה אייספילד. נטייל רגלית (בזהירות רבה) על קרחון אטבסקה הגדול והפופולרי. נמשיך לביקור במפלי סנוואפטה ובמפלי אטבסקה ונסיים את היום במלון באזור ג'אספר או באזור הינטון.
 • פארק ג'אספר, קמלופס היום נטייל בפארק ג'אספר, אחד הפארקים הגדולים המקיפים את הרי הרוקי'ס. נבקר באגמים פטריסיה ופירמיד. מכאן נמשיך לביקור בקניון מלין, בו איתני הטבע יצרו עשרות מפלים בגדלים שונים. נערוך מסלול רגלי קצר ונתרשם מהצמחייה העשירה ומצבעי הסלע השונים. נמשיך בנסיעה ונחצה את רכס ההרים בדרך הנקראת "ראש צהוב". נראה את הר רובסון - ההר הגבוה ביותר בהרי הרוקי ונבקר במפלי ספאהטס, בשמורת וולס גריי. נסיים את היום במלון באזור קמלופס, בלב אזור חקלאי שופע מטעים.
 • קניון פרייזר, ונקובר, שמורת גשר קפילנו, רכבל להר גראוס לאחר ארוחת הבוקר פנינו מועדות לונקובר. בדרכנו נעצור בקניון נהר הפרייזר, בנקודה המכונה "שער הגיהינום", שם נרד ברכבל עד לנהר ונתרשם מכמויות המים הגדולות היורדות בשצף קצף. נמשיך דרומה לונקובר, העיר השלישית בגודלה במדינה והמטרופולין הגדול במערב קנדה ועם ההגעה נבקר בשמורת גשר קפילנו ונהלך על גשר החבלים הגדול, התלוי מעל נהר קפילנו. נעלה ברכבל לפסגת הר גראוס, המתנשא לגובה של 1200 מ', ממנו נשקפת תצפית פנורמית מרהיבה על העיר והמפרץ. שייט וחציית המיצרים ב-Seabus, כשנופה המדהים של העיר לנגד עינינו. לינה באזור ונקובר.
 • ונקובר - אנקורג' הסעה לנמל התעופה של ונקובר וטיסה לאנקורג', במדינת אלסקה בארה"ב. נערוך סיור היכרות, כולל ביקור במרכז למורשת הילידים של אלסקה, בו נכיר מקרוב את התרבות והמורשת של תושבי אלסקה. בסיום הסיור נגיע למלון.
 • אנקורג' – סיווארד ותחילת הקרוז לונקובר מאנקורג' ניסע דרומה לנמל הימי בסיווארד, שם נעלה לאנייה המפוארתCelebrity Millennium , שתיקחנו לשייט של 8 ימים/7 לילות לונקובר. את הערב הראשון נוכל להקדיש להיכרות ראשונה עם האנייה וכמובן ארוחת ערב.
 • קרחון הובארד לאחר שייט לילי נגיע בשעות אחה"צ לתצפית תוך הפלגה, לעבר קרחון הובארד, המשתרע לאורך של כ-122 ק"מ, החל מיוקון שבקנדה ומהווה את משטח הקרח הארוך ביותר באלסקה – אכן מראה מרשים מאין כמוהו. נמשיך בשייט וזמן לבילוי והנאה משפע הפעילויות באנייה.
 • ג'ונו, שייט לצפייה בלוויתנים בשעות הבוקר נעגון בג'ונו, בירת אלסקה – הבירה היחידה בארה"ב שאין אליה גישה בדרך יבשתית ושוכנת למרגלות שדה קרחונים ובהם קרחון מנדנהול המרהיב. ג'ונו נחשבת גם לאחד המקומות הטובים לצפות ביונקים הימיים כמו קטלנים ולווייתני מינקי לצד מינים שונים של דולפינים. נערוך שייט לווייתנים מרגש ומסעיר, נצפה ביצורים המרהיבים והעוצמתיים האלה בתפאורה המושלמת שהטבע ברא. בסיום השייט נחזור לעיר ונערוך סיור בו נראה את בתי הפרלמנט של אלסקה, את בניין האוניברסיטה ונתרשם מהבוטיקים והגלריות לאמנות. למעוניינים אפשרות להצטרף לטיסה בהליקופטר מעל הקרחונים או לסיור במטוס הימי. חזרה לאנייה והמשך ההפלגה.
 • סקגוואי וטיול חוף עגינה בשעות הבוקר בסקגוואי, שנודעה בעבר מתקופת הבהלה לזהב. בלוויית מלווה הקבוצה נצא לסיור רגלי בו נראה את המוזיאון המקומי המתעד את תקופת ה"בהלה לזהב" במקום ונערוך תצפיות נוף מהנות. בערב – המשך ההפלגה.
 • אייסי סטרייט פוינט וטיול חוף הבוקר נעגון במיצר הקרח אייסי סטרייט פוינט, מרחב פראי ויפהפה של אלסקה השוכן באי צ'יצ'יגוף המעוטר ביערות גשם אפופי ערפל ואחד המקומות הבודדים בעולם בו חיות הבר עולות במספרם על בני האדם. נערוך סיור רגלי בטבע המהודר, נראה את צמחיית יער הגשם הענפה בצבע ירוק עז לצד חופי המפרץ הכחול, נמשיך ללכת לאורך המפרץ לכפר הונא ששמו בטליניגת " ,XUNNA מוגן מהרוח הצפונית". אחה"צ – נמשיך בהפלגה.
 • קצ'יקאן וטיול חוף הגעה בשעות הבוקר לקצ'יקאן, הידועה כ"עיר הבירה העולמית של הסלמון", אחת העיירות היפות באלסקה ואשר כלכלתה מבוססת על תיירות ודייג. עם העגינה ובלוויית מלווה הקבוצה נצא לביקור בעיירה הציורית שרחובותיה מעוטרים בעמודי טוטם, נטייל ברחוב קריק ונראה את מבני העץ הישנים ובהם ביתה של דולי, ה"מאדאם" של מחפשי הזהב בו נבקר. יינתן זמן חופשי לראות גם את החנויות המיוחדות. בתום הביקור חזרה לאנייה והמשך ההפלגה.
 • שייט במעבר הפנימי יום מהנה של שייט באחד המעברים היפים והמפורסמים בעולם, וזמן ליהנות מאפשרויות הבילוי והפעילויות השונות באנייה.
 • ונקובר עם בוקר נעגון בונקובר ולאחר ארוחת בוקר על סיפון האונייה נצא לסיור מקיף, במהלכו נבקר במרכז העיר ובצ'יינה טאון – שנחשב לשני בגודלו בצפון אמריקה (אחרי סאן פרנציסקו). נמשיך לגסטאון – הרובע העתיק והמרכז ההיסטורי של העיר, שהפך לאזור בילוי עם שפע של בתי קפה, חנויות, וגלריות, כמו גם מבנים משוחזרים מהתקופה הוויקטוריאנית ונראה את הרחוב המרכזי של הרובע הלא הוא רחוב "ווטר". נמשיך לפארק סטנלי, אחד מסמלי העיר. הפארק משתרע על כ- 4,050,000 מ"ר ומהווה ריאה ירוקה גדולה ומטופחת ובו מרחבים ירוקים, פסלים, תצפיות נוף ואפילו חופי רחצה. לא ניפרד מהפארק לפני שנראה את עמודי הטוטם. בהמשך נבקר באי גרנוויל, שהיה בעבר מרכז תעשייתי וכעת מהווה מוקד בילוי אטרקטיבי ובו חנויות, גלריות, מסעדות ושוק מזון צבעוני.
 • ויקטוריה וגני בוצ'ארט נחצה בשייט את מפרץ הורסשו לאי ונקובר (להבדיל מהעיר ונקובר) לויקטוריה, בירת בריטיש קולומביה. שונה ויוצאת דופן בנוף המקומי ומעין מוזיאון פתוח לאנגליה הישנה בקנדה, בה ניכרים תרבות ורוגע בריטיים. אופייה של העיר עוצב במשך 150 שנה ובנייני הפרלמנט ומלון "אמפרס" מעידים על ההיסטוריה הקולוניאלית שלה. נערוך סיור בעיר בו נראה את בנין הפרלמנט ואת המוזיאון המלכותי. נבקר בגני בוצ'ארט, בהם תצוגות פרחים מרשימות. בערב נחזור למלון בונקובר.
 • ונקובר - תל אביב הסעה לנמל התעופה וטיסה דרך טורונטו לתל אביב.

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם