• תל אביב – סאן פרנציסקו ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונטוס (דרך יעד ביניים) לסאן פרנציסקו. עם הנחיתה נצא לסיור בו נצפה אל האי אלקטרז - בו שוכן בית הכלא הידוע. נראה את רחוב לומבארד - הרחוב המפותל והציורי ונערוך תצפית מ"גבעת התאומות". בתום הסיור ניסע למלון.
 • סאן פרנציסקו, סוסליטו עם בוקר נראה את פארק גולדן גייט, נחצה את גשר שער הזהב ונבקר בסוסליטו, עיירה השוכנת לחוף האוקיינוס השקט ואשר התפרסמה כעיירת אומנים. נחזור לסאן פרנציסקו ונמשיך בסיורנו. נבקר בכיכר יוניון המרכזית והמפורסמת, לב ליבה של סאן פרנציסקו, נבקר ברציף הדייגים הססגוני - "פישרמנס וורף", בו דוכני דייגים ושפע חנויות ולא נחמיץ ביקור בצ'יינה טאון – הרובע הסיני המפורסם והתוסס.
 • מונטריי, דרך "17 המילין" ניסע דרומה לביקור בעיירה מונטריי, שהתפרסמה באומנים הרבים שהתיישבו בה. נמשיך לשמורת הטבע דרך "17 המילין", המתפתלת ליד מצוקי האוקיינוס ונסיים את היום במלון באזור סנטה מריה.
 • סולוונג, סנטה ברברה, לוס אנג'לס בהמשך טיולנו בקליפורניה נגיע לסולוונג, שהוקמה על ידי מתיישבים דנים. לא נחמיץ ביקור בסנטה ברברה, בעלת הצביון הספרדי ונגיע ללוס אנג'לס. עם ההגעה נצא לסיור שיכלול את הוליווד - שם נראה את תיאטרון גרומן שבחזיתו טביעות הידיים של כוכבי הוליווד ואת תיאטרון "קודאק", בו מתקיים מידי שנה טקס חלוקת פרסי האוסקר. נגיע גם לאזור היוקרתי - בוורלי הילס ולא נחמיץ את "שוק האיכרים" הייחודי.
 • יוניברסל סטודיוז, סנטה מוניקה נתחיל את היום בביקור ביוניברסל סטודיוז. נסייר בין האולפנים ואתרי ההסרטה של סרטי הקולנוע ותכניות הטלוויזיה ונראה כיצד מבצעים פעלולים קולנועיים. בהמשך ניסע לביקור בסנטה מוניקה, יעד נופש פופולרי. נטייל במדרחוב ולאורך המזח ולקראת ערב נחזור למלון.
 • קליקו, לאס וגאס דרך ברסטו, עיר במחוז סאן ברנדינו נגיע לביקור בעיירת הרפאים – קליקו, שהייתה בסוף המאה ה-19 עיירת מערב פרוע. לקראת ערב נגיע ללאס וגאס הנוצצת, בירת הבילויים העולמית והעיר הנוצצת "ללא הפסקה". בערב - אפשרות להצטרף (בתשלום) לסיור לילי ולבקר באטרקציות השונות.
 • לאס וגאס, אזור סכר הובר הבוקר נצא לטיול לאזור סכר הובר המרשים שעל אגם מיד. נערוך תצפיות נוף על הסכר ועל האגם. נחזור ללאס וגאס וזה הזמן לבקר באאוטלט ומרכז הקניות האטרקטיבי. אחה"צ - זמן פנוי לטייל בין בתי המלון השונים - "סיזאר פאלאס", "פריס - לאס וגאס" כמיני "עיר האורות" בלב מדינת נבאדה, מלון "ונציה" הייחודי ואחרים. בערב - מומלץ ליהנות מאחד ממופעי הבידור בהם מפורסמת העיר.
 • לאס וגאס יום נוסף בבירת נבאדה וזה זמן להשלמת הביקורים והקניות באופן עצמאי.
 • מפלי ניאגרה ניפרד ממדינת נבאדה ונטוס צפון-מזרחה לבאפלו. עקב הפרשי השעות בין החוף המערבי לחוף המזרחי, ננחת בשעות הערב המאוחרות וניסע למלון במפלי הניאגרה.
 • מפלי הניאגרה, ניאגרה און דה לייק לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בניאגרה און דה לייק, השוכנת על גדות אגם אונטריו. בהמשך נראה את שעון הפרחים ונגיע אל מפלי הניאגרה. נראה את מפלי הפרסה ונערוך שייט מיוחד אל המפלים, כשאנו לבושים במעיל גשם מיוחד ונחוש את עצמתו וכוחו של הטבע המופלא (בטיול פסח, השייט אל המפלים מותנה במזג האוויר). בערב – נצא רגלית לראות את המפלים המוארים והמרשימים.
 • פנסילבניה - שמורת ווטקינס גלן, עולם השוקולד של הרשי נחצה את הגבול מקנדה לארה"ב (לא לארוז הדרכונים במזוודות) וניסע לאזור אגמי האצבעות בפנסילבניה. דרך נופיו המקסימים של עמק הנהר טיוגה נגיע אל ווטקינס גלן, שמורת טבע בה צמחיה טבעית עשירה טובלת במים. נטייל בשמורה ונצפה במפלי המים השוצפים (בטיול פסח, הביקור בשמורה מותנה במזג האוויר). נמשיך לחוויה מתוקה בעולם השוקולד של הרשי, בו נלמד על תהליך ייצור השוקולד האמריקאי המפורסם. לינה באזור.
 • חבל האמיש, וושינגטון נחצה את הגבול לארה"ב וניסע דרומה לחבל האמיש, בו משמרים איכרים ממוצא שווייצרי וגרמני את אורח חייהם מזה מאות שנים. בני הכת חיים ללא מים זורמים, חשמל ומכשירים חשמליים. לאחר שנתרשם מהאזור, נמשיך בדרכנו ולקראת ערב נגיע לוושינגטון - בירת ארה"ב.
 • וושינגטון נצא לסיור בוושינגטון המרשימה. נראה את גבעת הקפיטול ובה בית הנבחרים, את הסנט, את בית המשפט העליון וכמובן את הבית הלבן. לא נוכל להחמיץ את האובליסק לזכרו של ג'ורג' וושינגטון – נשיאה הראשון של ארה"ב, את המוזיאונים והמבנים המונומנטליים של העיר ובהם מצבת הנשיא ג'פרסון כמו גם את אנדרטת וייטנאם, המוקדשת. נמשיך לביקור באנדרטת פרנקלין דלאנו רוזוולט, ונבקר בתחנת הרכבת העתיקה והמרשימה – יוניון. נסיים את הסיור בביקור במוזיאון החלל. בתום הסיור יוכלו המעוניינים להמשיך ולבקר במוזיאונים הרבים בהם משופעת העיר כגון מוזיאון הטבע, מוזיאון השואה ועוד. בערב - נצא לסיור בעיר המוארת, כולל רובע ג'ורג'טאון שעל גדות נהר הפוטומק.
 • פילדלפיה, ניו יורק ניסע לביקור בפילדלפיה, ערש החירות האמריקאית. נראה את "אולם העצמאות", בו נכתבה חוקת ארה"ב, את האנדרטה לזכרו של יוני נתניהו ונמשיך לניו יורק. עם ההגעה נתחיל בסיור במהלכו נראה את המדיסון סקוור גארדן – ביתה של קבוצת הכדורסל המקומית המפורסמת, ה"הניקס". נמשיך ונראה את גורד השחקים מהמפורסמים בעולם – האמפייר סטייט בילדינג, נגיע לטיימס סקוור, נראה את מרכז רוקפלר – מרכז העסקים בלב מנהטן, ניסע לאורך השדרה החמישית המפורסמת, נראה את קתדראלת סנט פטריק - הקתדראלה הנאו-גותית הקאתולית הגדולה ביותר באמריקה הצפונית, את הסנטראל פארק, מרכז לינקולן – המכיל מספר רב של מוסדות תרבות ובהם הספרייה הציבורית של ניו יורק לאמנויות הבימה, תיאטרון לינקולן סנטר, ניו יורק סיטי בלט ועוד. בהמשך נראה את הדקוטה – בניין הדירות היוקרתי המפורסם שבפתחו נרצח ג'ון לנון. לאחר שנראה גם את בניין האו"ם, ניסע למלון. בערב – היכרות רגלית ראשונה בלוויית מלווה הקבוצה.
 • ניו יורק נתחיל את היום בתצפית מ"מגדל החירות". זהו הבניין הגבוה ביותר בחצי הכדור המערבי, שהפך מאז הקמתו לאחד מסמליה החדשים של העיר. נמשיך לגריניץ' ווילג', לסוהו, ל"איטליה הקטנה" ולצ'יינה טאון – הרובע הסיני. הלאה לאזור וול סטריט, נראה את הבורסה המפורסמת של ניו יורק, את גראונד זירו ונצפה אל פסל החירות וגשריה המפורסמים של ניו יורק – גשר ברוקלין וגשר מנהטן. אחה"צ - נוכל להמשיך לטייל רגלית בטיימס סקוור, שדרות ברודווי ועוד. בערב - אפשרות להצטרף לסיור בניו יורק המוארת. בערב - אפשרות להצטרף לסיור בניו יורק המוארת, כולל תצפית על מנהטן מרובע ברוקלין.
 • ניו יורק - תל אביב בוקר נוסף לסיום הקניות. ניסע לנמל התעופה ונמריא בטיסת לילה (דרך יעד ביניים) חזרה ארצה.

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם