• ת"א – ורונה, מפלי ורונה, סירמיונה ניפגש בנתב"ג ונמריא לורונה. עם הנחיתה נצא ליום טיול מלא בין הנופים ועיירות הנופש של אגם גארדה. נבקר במפלי ורונה, תופעת טבע מופלאה של מפלי מים זורמים בשצף בתוך מעבה ההר. בהמשך נגיע לריבה דל גארדה – השוכנת בקצהו הצפוני של האגם, ממנה נצא לשייט באגם גארדה ללימונה, הידועה בעצי הלימונים ולמלצ'זינה, השוכנת למרגלות הר המונטה באלדו. נמשיך אל סירמיונה, עיירת הנופש הציורית והידועה ביותר בדרום אגם גארדה, השוכנת על לשון יבשתית החודרת אל תוך האגם. נראה את המבצר שנבנה לפני מאות שנים ע"י השליטים המקומיים ונטייל בסמטאותיה הציוריות המשופעות בג'לטריות רבות וחנויות אוכל ומזכרות. נסיים את היום במלון באזור ורונה/ויצ'נזה/ברשיה. ארוחת ערב.
  • הרי הדולומיטים יום טיול שייקחנו לאזור הרי הדולומיטים, המשלבים אופי הררי אוסטרי עם יופי וטעם איטלקי. נבקר באגם קארצה - אגם בצבעי טורקיז וכחול עמוק, כפרים ועיירות מטופחות ונקודות תצפית עוצרות נשימה. נעצור לתצפיות וצילומים לאורך הדרך ונשקיף על העמקים והאגמים השוכנים למרגלותיהם. נעפיל למעבר ההרים סלה, השוכן בגובה של 2,250 מ', אחד המעברים היפים והמפורסמים בדולומיטים ונערוך תצפית מהמרפסת הצופה אל האזור המופלא. נמשיך לעיירה הציורית אורטיזיי - עיירה מקסימה וציורית, הגדולה ביותר בעמק ואל גארדנה המוקפת יערות ובנויה על מדרון האלפים של סיוזי. נטייל ברחובותיה המלאים בבתים ציוריים ובמרכזה מדרחוב יפהפה. בערב נחזור למלון. ארוחת צהריים או ערב כלולה.
  • ונציה עם בוקר ניסע לונציה ההיסטורית. בסירה פרטית נשוט אל הגטו היהודי העתיק, שהיה הגטו הראשון באירופה. נראה את בית הכנסת הספרדי, שנוסד ב-1580 על ידי הקהילה היהודית שהגיעה לונציה בעקבות גירוש ספרד החל מסוף המאה ה-15 ומשמש עדיין את הקהילה היהודית. נקבל הסברים על ההיסטוריה המרתקת של המקום ונמשיך בשייט אל הכיכר המפורסמת - פיאצה סאן מרקו, אותה כינה נפוליאון "הטרקלין היפה ביותר באירופה". המראה היפה של הכיכר הופך מושלם כאשר מציפות אותה להקות היונים הנוחתות בחיפוש אחרי גרגירי מזון. נראה את מגדל הפעמונים המתנשא מעל הכיכר, את הבזיליקה ע"ש סאן מרקו, ארמון הדודג'ים וגשר האנחות המפורסם. מכיכר סאן מרקו נטייל רגלית לגשר הריאלטו, לצידו פועל שוק הנושא את אותו השם. את יומנו בונציה ההיסטורית נסיים בשייט נוסף שייקחנו אל האוטובוס שיחזירנו למלון, ארוחת ערב.
  • ורונה, מוזיאון הרכבים ניקוליס, פיזה לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בורונה, הידועה גם כעיר בה התרחש סיפור האהבה המפורסם בין רומיאו ויוליה. באזור העתיק של העיר ארכיטקטורה מרהיבה לצד עיר מודרנית הומת אדם. נערוך סיור רגלי בו נראה את האמפיתיאטרון הרומי, את חצר ביתה והמרפסת של יוליה עת המתינה לאהובה רומיאו. נבקר במוזיאון הרכבים ניקוליס, המציג אוסף מגוון, פאר תוצרת תעשיית הרכב העולמי. נמשיך דרומה אל חבל טוסקנה עד הגיענו לפיזה. נצטלם עם המגדל הנטוי המפורסם ונראה את הדואומו וכנסיית הטבילה (הבפטיסטריום). העברה למלון באזור טוסקנה, ארוחת ערב.
  • ליגוריה - הפארק הלאומי צ'ינקווה טרה צ'ינקווה טרה - "חמש האדמות" באיטלקית, כינוי לחמשת הכפרים השוכנים על קו חוף סלעי ותלול בריביירה האיטלקית, הנמצאים ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו. יומנו יחל בנסיעה חווייתית ברכבת מ-לה ספציה לביקור בחלק מהכפרים המשמרים את האווירה המסורתית של כפרי הדייגים אשר בחבל ליגוריה. נתהלך ברחובות הצרים, בשבילי ההליכה החצובים בין צוקים הסלעיים ונהנה ממראות הבתים הצבעוניים, המפרצונים, סירות הדייג והנופים המפעימים מסביב. נמשיך ברכבת לליבנטו ולעת ערב עמוסי חוויות נחזור למלון. ארוחת ערב.
  • סיינה, סאן ג'מיניאנו נתחיל את היום בביקור בסיינה, יריבתה ההיסטורית של פירנצה במשך מאות שנים והעיר השמורה ביותר באיטליה מתקופת ימי הביניים. העיר מפורסמת באוכל, באומנות, באתרים היסטוריים כגון הדואומו, פיאצה דל קאמפו - הלא היא הכיכר המרכזית של העיר ובתחרות הסוסים המפורסמת - ה"פאליו", הנערכת פעמיים בשנה. נראה את אצטדיון הכדורגל ונכנס לביקור בבזיליקה דומניקו (במידת האפשר). נמשיך לסאן ג'מיניאנו - "מנהטן" של ימי הביניים, עיירה בה התחרו ביניהם האצילים מי יבנה מגדל גבוה יותר מעל ביתו. מספר מגדלים נותרו על כנם עד היום הזה והם מהווים תפאורה יוצאת דופן. ארוחת ערב במסעדה מקומית בשילוב מופע פולקלור.
  • פירנצה, ורונה-ת"א נצא לסיור בוקר מודרך בפירנצה, עיר הולדת הרנסאנס ובירת טוסקנה. מיכאלאנג'לו, ליאונרדו דה וינצ'י, בוטיצ'לי, דונאטלו, ג'יוטו, משפחת המדיצ'י ועוד - אלו רק חלק מהאישים והאומנים הדגולים הקשורים לפירנצה ולטוסקנה. נתחיל בתצפית יפהפייה על העיר מכיכר מיכאלאנג'לו. נמשיך לכיכר הדואומו ונתבונן בשערים המזרחיים של כנסיית הטבילה, המציגים תמונות מהתנ"ך ואשר מיכאלאנג'לו העניק להם את השם "שערי גן העדן של גיברטי". הלאה לכיכר הסיניוריה, המהווה מעין מוזיאון פסלים פתוח ונסיים בפונטה וקיו – הגשר העתיק על נהר הארנו. ניסע צפונה חזרה לנמל התעופה של ורונה, ונצא בטיסת הלילה חזרה ארצה.

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם