5 אגמים מרהיבים באיטליה

במים יש משהו מיוחד במינו, תרפויטי וקסום.. המים גורמים לנוף להיות מדהים. באיטליה קיימים מספר אגמים מדהימים ביופים, המשפרים את הנוף באזור וכמובן משמשים יעד תיירותי אטרקטיבי במיוחד. מצפון ועד דרום תוכלו לבקר באגמים קסומים ובכתבה זו נציין 5 אגמים כאלו.

אגם קומו:

אגם קומו הוא אגם מאד מפורסם בצפונה של איטליה, ממש על הגבול עם שוויץ. זהו האגם השני בעומקו באירופה וניתן לבצע בו ספורט ימי מכל סוג. סביב האגם יש מספר כפרים כמו ורנה וטרמזו. מימיו הכחולים והעמוקים של האגם העומדים בניגוד לפסגות הרי האלפים הסובבות אותו יוצרים יחדיו נוף עוצר נשימה ומקום בו בהחלט תרצו לבלות מספר ימים. לאורך החוף יש בתי מלון יוקרתיים, חלקן עם בריכות שחייה הצופות לאגם.

אגם רסיה:

אגם זה נראה כלקוח מתוך ציור. אגם ייחודי זה מצוי באזור טירול, לא רחוק ממעבר הגבול לאוסטריה ולשוויץ. זהו אגם מלאכותי שיצירתו החלה ב 1940 כדי לייצר חשמל למספר כפרים בסביבתו. במרכז האגם מצוי קצה הגג של כנסיה מהמאה ה 14 וכאשר האג קפוא ניתן להגיע אליה ברגל. האגדה מספרת שבחורף ניתן עדיין לשמוע את דנדון פעמוני הכנסייה….

אגם סאוריס:

אגם נוסף, סיפור נוסף… האגם הירקרק והיפהפה מציע נוף ששום דבר לא ישווה לו. גם זה אגם מלאכותי המציע לגונה מרהיבה ביופייה עם צבעים בוהקים וחזקים. כאשר מגיעים לכפר הסמוך לאגם האגם יבלוט בנוף המקומי ביופיו הקסום.

אגם בולסנה:

אגם זה מצוי במרכז איטליה, באזור לאציו. זהו האגם הוולקני הגדול ביותר באזור. לכל אגם יש את הסוד שלו, הקבור תחת המים הכחולים. במקרה זה בעומק האגם קיימים שרידים של כפר מתקופת הברזל – כפר זה מהווה יעד אטרקטיבי לצוללנים ולמחפשי הרפתקאות. הכפר התת מימי הוא אטרקציה גדולה אולם גם סביבו קיימים כפרים קטנים ומדהימים הראויים לביקור מהנה!

אגם קלדונאצו:

האגם האחרון המדהים אף הוא ביופיו  והוא נמצא במחוז טרנטינו. זהו האגם החם ביותר בדרום אירופה וניתן לרחוץ בו בחודשים יוני עד ספטמבר, כאשר טמפרטורת המים נעה בין 20 ל 24 מעלות. האגם מפורסם בספורט הימי שבו: שחייה, שייט בסירות קאנו, גלישת רוח ועוד. סביב האגם יש 4 מועדוני שייט. בנוסף, ניתן לצפות באגם, בעיקר בשעות אחר הצריים בזנים נדירים של ציפורים המגיעות לנוח באגם לעת ערב…

התקשרו עכשיו
[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם