10 מקומות שחייבים לראות בארגנטינה

1. האנדים:
רכס האנדים משתרע כמעט על פני כל חלקה המערבי של ארגנטינה. ההרים המדהימים הללו מציעים מגוון של הצעות לביקור ולבילוי כמו – מדבריות גבוהים, אגמים, מסלולי הליכה נפלאים ואת הפסגה הגבוהה ביותר בכל יבשת אמריקה –  Cerro Aconcagua, הקרויה לעתים קרובות "פסגת האמריקות". הנוף המדהים, ערוצי הנחלים, מסלולי ההליכה ושפע פעילויות האקסטרים שיש לאנדים להציע, הופכים את ההרים למקום שחייבים לבקר בו בזמן ביקור בארגנטינה.

 

2. מפלי האיגואסו:
יש מפלים ויש מפלים… ואז יש את מפלי האיגואסו. ביקור במקום מותיר את האדם פעור פה ונדהם, למראה כוחם ורעשם של המים הנופלים במפלים העצומים הללו. מראות הנחרטים בזיכרון לשנים רבות. יתרון נוסף הוא המיקום של המפלים – בגבול ארגנטינה וברזיל, בקצהו של יער גשם. קל מאד להגיע אל המפלים משני צדי הגבול וגם מפרגוואי הקרובה. מרבית המבקרים בוחרים להישאר באחת העיירות: פוז דה איגואסו בצד הברזילאי או פוארטו איגואסו בצד הארגנטינאי.

 

3. בואנוס איירס:
בירת ארגנטינה היא אחת המדינות השמחות בעולם כולו ויש בה אמנות מדהימה, שכונות מרתקות, אוכל מדהים ואוכלוסיה רבת תשוקה הנאמנה למוטו – לעשות חיים כל הזמן! תוכלו ליהנות ממופעי טנגו, לאכול סטייקים מצוינים או לשוטט שעות ברחבי העיר. יש כל כך הרבה מה לראות.

 

אתרים מרכזיים הראויים לביקור בבואנוס איירס הם: אזור הריקולטה, שבו מצוי גם בית הקברות המפורסם ובו קברה של אוויטה; שכונת לה בוקה ושכונת פלרמו. שיטוט ברחובות העיר בעלת הפארקים הרחבים והרחובות הסואנים עם בתים קולוניאליים יפים יספקו לכם חוויה מדהימה ובלתי נשכחת!

 

4. קרחון פריטו מורנו:
אחד מהמראות המדהימים ביותר בעולם כולו ובוודאי בארגנטינה, הוא צפייה בקרחון פריטו מורנו המהווה חלק מפארק הקרח המצוי בדרומה של ארגנטינה. אורכו כ-30 ק"מ, רוחבו 5 ק"מ וגובהו 60 מ' אבל מה שהופך את הקרחון הזה ליוצא דופן הוא התקדמותו הקבועה של הקרחון – 2 ס"מ ביום, הגורמת לחלקים עצומים ממנו ליפול ברעש עצום למים. חווית הצפייה בקרחון המתנפץ היא מרתקת ומרגשת בו זמנית.

 

5. פניסולה ולדז:
אתר המורשת העולמי פניסולה ולדז הוא שמורת הטבע הטובה ביותר בדרום אמריקה. יותר מ-80 אלף מבקרים פוקדים את האזור בכל שנה. גודלה של השמורה הוא כ-3,600 קמ"ר ויותר מ-400 ק"מ של קו חוף. בעלי החיים שרואים בשמורה זו הם באמת יוצאי דופן. פניסולה היא ביתם של אריות ים, פילי ים, פינגווינים וציפורי ים מגוונות ועוד חיות רבות כמובן! אולם האטרקציה הגדולה ביותר הם הלווייתנים השוהים במפרץ ולדז ותיירים מכל העולם באים בתקווה לראותם מקפצים מעל לראשם.

 

6. יין:
סיור בארגנטינה דרך כוס היין יכול לקחת אתכם לטיול ברחבי המדינה ממנדוזה ועד סן חואן. העיירה הקטנה מאיפו, המצויה ליד מנדוזה, רוויה ביקבים, חוות להכנת שמן זית וקל מאד להישאר בה מספר ימים לבילוי קולינרי. בכל המקומות הללו מוצעים סיורים וטעימות. ניתן לשכור אופניים או אופנועים ולערוך סיור בסביבה ובין היקבים כמובן.

 

7. טיירה דל פואגו:
הנקודה הדרומית ביותר בארגנטינה (וצ'ילה) ובדרום אמריקה! האיים המסתוריים המנותקים מהעולם הצפוני הם איים קסומים וראויים לביקור. מבקרים רבים פוקדים את האיים המצויים "בסוף העולם". הנופים במקום קסומים. המישורים הצפוניים של טיירה דל פואגו, היערות וההרים המושלגים, שיט בערוץ ביגל – כולם ראויים לביקור.

 

8. קורדובה:
בשנת 2006 הוכתרה קורדובה בתואר הכבד – בירת התרבות באמריקה. התואר מתאים לעיר כמו כפפה. בעיר קיימות מספר גלריות לאמנות מודרנית, קלאסית ועוד ומצויות במרחק הליכה אחת מהשניה ובמרכז העיר. בעיר צעירים רבים, מעצבים ואמנים ובסופי שבוע יש דוכני מכירה של יצירותיהם. שוק האמנות הזה הוא אחד הטובים במדינה.

 

9. טרק לפסגת ההר באל צ'אלטן:
בבירת הטרקים הקטנה אל צ'אלטן אשר בפטגוניה, המושכת אליה הרפתקנים רבים ומטפסי הרים בשל רכס הפיץ רוי המתנשא מעל העיר. דרכים רבות מובילות אל הפסגה ובינהם קיים מסלול בן 24 ק"מ בשם לומו דל פליג טומבדו. מפסגת ההר ניתן לחזות בנוף פנורמי מרהיב. ביום יפה ניתן לראות את אגם ויידמה, לגונה טורו ועוד.

 

10. ברילוצ'ה:
חנויות השוקולד המדהימות, ארכיטקטורה בסגנון שוויצרי ונוף ציורי של אגמים ופסגות הרים מושלגות, סן קרלוס דה ברילוצ'ה נראית יותר ככפר בשוויץ. ברילוצ'ה היא עיר בפרובינציית ריו נגרו בארגנטינה. היא יפה וציורית ואירופאית ומשמשת כנקודת מוצא לטיולים בסביבה כמו טיפוס הרים וספורט ימי ולהרפתקאות לרוב. זוהי עיר נופש וסקי וגם בירתם של התרמילאים הישראלים.

התקשרו עכשיו
[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם