10 יעדים נבחרים בטיול לאלסקה

אלסקה היא אמנם אחת ממדינות ארצות הברית, מדברים בה באנגלית, משלמים בדולרים אבל… אלסקה שונה. המישורים הפראיים, הרים מושלגים ופיורדים, קרחונים גורמים לך להרגיש במקום שונה ואחר.

אנו באופקים טיולים מאורגנים, קיבצנו לכם 10 יעדים נבחרים בטיול לאלסקה לבילוי שונה במדינה שונה זו:

 

התנפצות הקרחונים אל תוך האוקיינוס

אם אתם זקוקים לתזכורת על כוחה של אמא אדמה…. צפו בקרחון בגובה של 5 קומות שחלקים גדולים ממנו מתנפצים כל העת לתוך האוקיינוס בעוצמה רבה במהלך הטיול באלסקה.

 

טיסה מעל רכסי ההרים

טיסה מעל "ים" ההרים הגבוהים והקרחונים שיש באלסקה, היא חוויה יוצאת דופן. כאשר אתם יושבים בנוחות במסוק או במטוס חמים, תוכלו לראות את פסגות ההרים ואת צורותיהם השונות של הקרחונים שמעולם רגל אדם לא דרכה עליהם. הפסגה המפורסמת ביותר היא פסגתו של הר מק'ינלי אולם כל הסגות ראויות ומרשימות בטיסה מעליהם.

 

פנים מול פנים עם חיה פראית באלסקה

אין כמו התחושה הראשונית הזו כשמסתכלים בעיניה של חית פרא (ממרחק בטוח כמובן). זוהי יכולה להיות אחת מחוויות השיא. אחת החוויות החזקות ביותר היא צפייה בדובים – ניתן לצפות בדובים ההולכים בחבורות גדולות.

 

נסיעה בכביש מהיר באלסקה

אם אי פעם תעפילו לפסגת הר באלסקה, תיסעו בכביש מהיר או תטיילו בשבילי הליכה בעמק הפתוח, תקבלו את מה שקרוי "אפשקט אלסקה" – התחושה שאלסקה נמשכת לנצח. גם אם נסעתם המון ביום אחד, עדיין יקח עוד המון זמן לראות את כל אלסקה. אפקט אלסקה מורגש מאד כשנוסעים בכביש מהיר שעות ואז רואים איזה מרחק קצר באמת נסעתם.

 

צפייה בנהר קפוא

הנהרות הקפואים באלסקה ייחודיים מאד. אם אתם נמצאים על הנהר או צופים בו מהגדה, כמות המים שימסו בהמשך וישפכו אל הים היא מטורפת וזה מדהים לחשוב על זה. נהר אחד בלבד נראה עצום ועדיין יש עוד 30 אלף נהרות נוספים ברחבי אלסקה וכל אחד מהם קיים אלפי שנים.

 

צפייה בשמש חצות

ימים ארוכים באלסקה מביאים עימם חופש שאף פעם לא חוויתם. הימים הארוכים מביאים לשמש חצות וכל מה שמשתמע מכך – תרגישו שוב כמו ילדים, כאילו אין חוקים בעולם! המראות בהחלט מעוררי השראה ומרשימים מאד.

 

צפייה בלוויתנים במימי האוקיינוס

לוויתן היא חיה מיוחדת במינה, חיה עוצמתית ואינטיליגנטית, כך שאי אפשר לפספס מפגש כה קרוב ללוויתן במימי האוקיינוס לצד התנפצות עוצמתית של קרחונים באלסקה.

 

מפגש עם בן אלסקה

כי כמה פעמים תוכלו לומר שפגשתם איש מקומי באלסקה? אנשי אלסקה הם אנשים פשוטים עם חלומות יוצאי דופן. הם ידידותיים ונותנים אמון באחרים, יותר מכל אמריקאי אחר.

 

צפייה בזוהר הצפוני

הסיכוי הטוב ביותר לראות את הזוהר הצפוני היא בחודשים הקרים יותר, בלילות חורף בהירים בין החודשים ספטמבר עד אפריל. סביב חצות זה הזמן הטוב ביותר לראות את הזוהר התופעה המדהימה הזו.

אחרי שראיתם כל כך הרבה דברים באלסקה בטיול אחד מיני רבים של טיולים מאורגנים לאלסקה – ספרו לנו מה הכי הרשים אתכם?

התקשרו עכשיו
[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם