שייט על נהר הריין למי זה מתאים ?

שייט בנהר הריין – חלום שמתגשם! בכל אחד ממגוון הקרוזים הקיימים על נהר הריין תחוו חוויה קסומה ומהנה, תבקרו בפניני תרבות במרכז אירופה, באמנות, באוכל איכותי ובאתרים היסטוריים לאורך הדרך. טיול מהנה לחובבי הרומנטיקה, התרבות והאמנות בדרך ייחודית ומזווית אחרת – זו שבאה מהנהר.

בשייט על נהר הריין תחוו חוויה רומנטית מאד שתיגע בנשמתכם על ידי היופי הרב שתראו סביבכם. בתים יפים מקושטים באדניות פרחים צבעוניות, תעלות קטנות ומצד שני נהר עצום בו שטות אניות עצומות המעבירות סחורות ומטען ממקום למקום ומשמש עורק תחבורה מרכזי באירופה. כנסיות גותיות ומימי הביניים על גדות הנהר ומסביב לו, כרמים וגבעות תלולות וירוקות.

בשייט על נהר הריין תפגשו את גרמניה בצד אחר ואת צרפת מהצד השני. תגלו את אלזס, חבל הארץ בו יש שילוב מסורות צרפתיות וגרמניות. שהעניקו לחבל ארץ זה אוכל משובח, מסורת עתיקה של ייצור יין עוד מימי רומי העתיקה. תצפו בטירות קסומות, תבקרו בערים היסטוריות כולל העיר שטרסבורג ההיסטורית, תשוטו לאורך עיירות קסומות בדרך היין שבאלזס כמו קולמר וריקייאוויר ותטעמו יינות מעולים.

מה שבטוח – אתם תיהנו בשייט כזה המתאים יותר למבוגרים ופחות למשפחות עם ילדים.

רומנטיקנים שאוהבים נופים והיסטוריה ימצאו עניין רב בטירות העתיקות, בקתדרלות המפוארות ובאוכל המגוון והטעים.
חווית שייט נהרות אינה דומה לכל חוויה אחרת שחוויתם! זוהי חופשה ייחודית ומגוונת ביותר החושפת אתכם לזווית מבט שונה ומיוחדת ומאפשרת לכם לטייל בנוחות מקסימלית בזמן שהנוף הקסום מתחלף לנגד עיניכם.

הנופים הקסומים והפסטורליים, עיירות קטנות מאד וגדולות יותר, כפרים ציוריים על גדות הנהר, מפגש עם תושבי המקום וכל זאת בבית מלון השט על פני הנהר, עם כל התנאים להנאה מושלמת: חדרים ממוזגים, שירותים צמודים, צוות מדהים שיתן שירות מכל הלב ואוכל טעים!
שייט על נהר הריין יוביל אתכם לאורכם של קילומטרים רבים וממנו תביטו ביערות הסובבים, בפסגות ההרים המזדקרות, בטירות העתיקות, בכרמים ובמטעים, בבעלי חיים וגם באנשים.

שייט נהרות בגרמניה הוא סוג של חופשה מיוחדת במינה! העצירות והירידה לכפרים ולערים, המנוחה בזמן שהנוף מולכם מתחלף, השקט והרוגע וכמובן הזווית הייחודית שמאפשרת לכם מפגש תרבותי מעניין עם בני המקום ועם השטים בנהרות בגרמניה. זוהי חוויה של טבע, נופים קסומים, היסטוריה של מבצרים וטירות עתיקות. אומנות ותרבות הכוללים את הביקורים בעיירות ובכפרים  המדהימים מימי הביניים שלאורך המסלול. בל נשכח את היינות הטובים והאוכל המשובח שמצפה לנו לאורכו של נתיב השייט. מומלץ ביותר!

[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם