ריו דה ז'נירו

חופי ים מוזהבים, הרים גבוהים, חיי לילה עשירים במוסיקת סמבה וקבוצות כדורגל מעולה – כל אלו ועוד מאפיינים את ריו דה ז'נרו, בירתה של ברזיל.

חופי הים של ריו דה ז'נרו מושכים אליהם תיירים רבים מכל העולם. חוף קופקבנה המפורסם הפך לאחד מסמליה הבולטים של ריו בשנות ה 40 של המאה הקודמת, כאשר כוכבים בינלאומיים הגיעו לבילוי בחופים ומשכו אחריהם את אורות הזרקורים ואנשים רבים.

חוף איפנמה משך אליו את עיקר האנשים ובואם של כוכבי בוסה נובה לבילוי במקום העצים את התהילה והיופי של החוף. עבור תושבי ריו דה ז'נרו, חופי הים הם המקום בו כולם חופשיים והם פתוחים לכולם. בחופי הים יש שלל אפשרויות לבילוי והנאה כמו כדורגל, וולי בול, גלישה, מסעדות רבות ומצעדים של אנשים.

כאשר מביטים על ריו דה ז'נרו מפסגת הקורקובאדו המתנשא מעל העיר רואים את העיר המקסימה הזו המוקפת בהרים מיוערים, בחופי ים נוצצים ובקו חוף הומה ושוקק ובשורה של איים קטנים המצויה מול החוף. היופי הזה מציע גם שפע של פעילויות חוץ שניתן לעשות כמו: שבילי הליכה רבים ביערות הגשם שמסביב לעיר, שהייה בחופים כמובן, טיפוס הרים וצוקים, תצפיות נוף מדהימות, הפלגה בין האיים והגעה להר המלח שמול העיר ועוד היצע נרחב של בילוי עירוני מהנה.

המוסיקה זורמת בדמם ובנשמתם של תושבי ברזיל בכלל ושל ריו דה ז'נרו בפרט. רוק, בוסה נובה, היפ הופ, פאנק – את כולם תמצאו כאן אולם, מעל כולם יש את הסמבה – מוסיקה קצבית ביותר עם השפעות אפריקניות והיא מהווה את ה דנא של ריו. ניתן לשמוע סמבה בכל העיר אבל הנשמה של הסמבה נמצאת בלאפה – אזור אורות אדומים המשמש ביתם של עשרות מועדונים של מוסיקה חיה ומועדוני ריקודים. סמבה היא גם המוסיקה המרכזית בקרנבל השנתי המפורסם של ריו בתחרויות, במסיבות הרחוב ובתהלוכות.

הקרנבל מתקיים בחודש פברואר והוא מוכיח לנו שריו יודעת לחגוג ולשמוח! הקרנבל והכנות הרבות אליו הוא אירוע שאסור להחמיץ! את התהלוכות, את התחרות בין בתי הספר לריקוד, את השמחה ברחובות ועוד ועוד. אבל… יש אירועים רבים נוספים בריו שניתן לחגוג בהם כמו: אחרי משחקי כדורגל מוצלחים, מסיבות סמבה ברחובות העיר, מסיבות פאנק בפאבלות ומסיבות בחוף הים.

לסיכום, ריו היא עיר שמחה ותוססת בהכל תייר ימצא עניין רב ומגוון פעילויות לגוף ולנפש!

התקשרו עכשיו
03-5260011

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם