קרוז לאלסקה מוונקובר

קרוז לאלסקה מוונקובר – היעדים המיוחדים שבדרך

שייט לאלסקה היה תמיד ועודנו דרך פופולארית וחשובה ביותר לצאת לטיול מאורגן באלסקה.

מרבית הקרוזים לאלסקה נערכים בקיץ, אולם יש כאלו המתחילים מוקדם יותר – כבר בחודש מאי. בנוסף להיותו החודש היבש בשנה, חודש מאי הוא חודש אידאלי גם בשל המיעוט היחסי של התיירים, המחירים הנמוכים יחסית והאפשרות לראות טוב יותר את החיים הפראיים באלסקה. בחודש יוני הימים מתארחים ובחודש יולי הטמפרטורות הן הגבוהות ביותר. זהו גם החודש הטוב ביותר לחזות בלוויתנים.

קרוז לאלסקה מוונקובר הוא מהקרוזים פופולאריים ביותר לאלסקה. הקרוז לאלסקה מוצע עם ספינות שונות בגדלים שונים וזמני שייט שונים. כאשר יוצאים מוונקובר, מפליגים דרך בריטיש קולומביה ואלסקה בנופים עוצרי נשימה, בדרך עוברים ליד קרחונים עצומים. ומה תוכלו לראות בדרך?

היעדים שיעשו לכם את הקרוז לאלסקה מוונקובר

ג'ונאו

באזור ג'ונאו תוכלו לראות את קרחון מנדנהול – זהו קרחון עצום באורך 12 מייל וברוחב של חמי מייל.  בנוסף, יש במקום פעילויות אתגריות רבות כמו, רכיבה על מזחלות שלג, צפייה בלוויתנים, מסלולי הליכה רגלית, נוף מדהים, אפשרות לטוס מעל הקרחון ועוד. אחת האטרקציות המרתקות היא האפשרות לעקוב אחר מסלול חייהם של דגי הסלמון מהתפתחותם מדגים קטנטנים ועל לחזרתם כדגים בוגרים החוזרים במעלה הנהר ונגד הזרם… מחזה מרהיב.

סקאגווי

את הביקור בסקאגווי ניתן להתחיל בנסיעה ברכבת ליוקון – נסיעה הלוך חזור ברכבת ליוקון היא חוויה בלתי נשכחת בתוך הנופים הלבנים. בסקאגווי עצמה תהנו גם מפעילויות רבות כמו רכיבה על סוסים, מסלולי הליכה רגלית, ראפטינג ועוד.
פסגתו המושלגת של הר קלונדייק. אם מעפילים לפסגה מובטח לכם נוף חלומי ועוצר נשימה של מפלים, קרחונים ושל כל העמק הנשקף מההר. בתקופת "הבהלה לזהב" רבים הגיעו לאזור זה כדי לחפש זהב ויש עדיין עדויות לכך בסקאגווי.

שחזרו את ההיסטוריה ואת "הבהלה לזהב" ביוקון. בקרו במחנות ותפגשו דמויות מחופשות אשר יראו לכם בשחזור מומחז כיצד התנהלו החיים באותה תקופה במאה ה 19.
במרחק של 15 מייל מסקאגווי בשייט נמצאת עיירה  שידועה בפיורדים הארוכים שלה.
בנוסף, מקום מעניין לבקר בו הוא בית הבושת בסגאגווי שישמש את מחפשי הזהב בתקופת הבהלה לזהב וכיום משמש לבר ומסעדה ובנין היסטורי.

קטשיקן

קטשיקן ידועה כעיר הראשונה באלסקה משום שזו העיר הראשונה בה הוקמה קהילה של מטיילים שהגיעו לחקור את הצפון. העיר ממוקמת על אי והחלה למעשה כעיירת דייג אינדיאנית. השם קטשיקן פירושו: נשר עם כנפיים פתוחות – ביחס מפל שנמצא בסמוך לעיירה.

בראשית המאה ה 20, התפתחה במקום תעשייה של דייג ועץ. גידולן של תעשיות אלו סייעו למקום להפוך לנמל מעבר הרביעי בגודלו באלסקה.
בקטשיקן תיהנו מגן עדן נופי עם פעילויות שלא תמצאו בשום מקום אחר
מבקרים בקטשיקן יכירו את המורשת של המקום הכוללת את האוסף העתיק ביותר של קמעות טוטם בשמורה ענקית. לכל טוטם יש את הסיפור שלו והם נותנים אפשרות להצצה לתרבות של אלסקה.

במקום קיימת גם שמורת יער גשם המשמשת כביתם של נשרים, דובים שחורים, כלבי ים ומגוון גדול של ציפורים.

גם כאן יש פעילויות רבות כמו מסלולי הליכה, קייאקים ועוד ועוד.

באלסקה יש מעברי מים רבים אשר גובה ורוחב המים בהם משתנה. רגע אחד תשוטו במפרץ רחב בין איים ומיד לאחר מכן תשוטו במעבר מים צר עם מצוקים תלולים. אלו הם המעברים הפנימיים המרשמים כל כך שיש באלסקה. הנוף כל הזמן משתנה  מחופים ציוריים לעיירות חוף ידידותיות וכן הלאה…

[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם