צפון איטליה למשפחות

אזור האגמים בצפונה של איטליה הם אזור נהדר לחופשה משפחתית הכוללת בתוכה נופים מרהיבים, פעילויות חוץ רבות ומהנות, חופים נפלאים באגמים השונים, טיילות לבילוי והליכה ושניים מפארקי הנושא הגדולים ביותר באיטליה. בחופשה מהנה שכזו תוכלו ללון באחד מבתי החווה אשר נהוג ללון בהם ולטייל בטיול כוכב בכל האזור. זהו אזור נהדר לבילוי עם ילדים ומשפחה מתקבלת כאן בסבר פנים יפות.

מילנו היא העיר הגדולה בצפון איטליה. יש בה את מוזיאון המדע הטוב ביותר במדינה, טירה יפה ופארק גדול ובנוסף ניתן לעשות ממנה שייט תעלות. זוהי עיר ידידותית מאד לילדים.

באזור אגם מג'ורה תוכלו לטייל בהרים שסביב בטיול רכבלים או פוניקולר, לרכב על אופניים או לטייל ברגל, לעשות פיקניק לאורך האגם או לשוט באגם הנהדר.

באזור אגם קומו ובסביבתו יש מסלולי הליכה רבים המותאמים לכל הגילאים. כמובן שניתן לשחות באגם וכמובן שאגם גארדה, האגם הגדול ביותר בצפון איטליה, יש שפע של פעילויות המתאימות לכל המשפחה ובמיוחד לילדים. יש פה פארקי מים מהנים, מספר אינסופי של פעילויות וריגושים, גלישת רוח, טיולים, רכיבה על אופניים, מסלולי הליכה ברגל ורכיבה על סוסים והנאה גדולה.

צפון איטליה למשפחות

שפע פעילויות משפחתיות באיטליה

אז אם אתם מחפשים חופשה משפחתית וטיול לצפון איטליה עם ילדים מהנה בו לא ישעמם לילדים ותוכלו לבחור ממגוון של פעילויות, אזור האגמים הוא ללא ספר האזור בו אתם צריכים לבחור. מגוון הפארקים, המוזיאונים, הגנים, חופי האגמים, הפעילויות והקניות יגרמו לכל אחד מכם ליהנות ולמצוא את הפעילות המועדפת עליו.

צפון איטליה מהווה "נקודה חמה" של פעילויות המציעה טיפוס הרים, גלישה במפלים ופעילויות מים רבות. מסלולי הליכה רבים בהרים, רכיבה על אופניים ואגמים המציעים פעילויות משפחתיות מהנות במיוחד. גם מילנו וורונה מציעות פארקים גדולים בהם ניתן לבלות עם הילדים.

מוזיאונים רבים באזור מציעים הנחו או שהכניסה לילדים בהם היא חינם – נצלו זאת.

העיירות שסביב האגמים הן עיירות יפות וציוריות ושמשות את תושבי מילאנו וורונה כערי קיט בחודשי הקיץ ובחופשות. ילדים מתקבלים בעיירות אלו בשמחה בטריטוריות השונות. יהיה תמיד משהו בתפריט אשר מתאים לילדים.

נקודה חשובה שאותה יש לבחור בקפידה היא מקום הלינה ממנה תצאו לטיול כוכב. בחרו "מקום טוב באמצע" ותהנו!

 
התקשרו עכשיו
03-5260011

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם