סרי לנקה

חופים אינסופיים, עתיקות וממצאים ארכיאולוגים, גלישת גלים, פילים, תה מפורסם ואוכל טעים – כל אלה ועוד הופכים את סקי לנקה למדינה שחייבים לבקר בה.

סרי לנקה היא מדינה קטנה יחסית בה המרחקים ממקום למקום קצרים. כך תוכלו לבקר בבוקר בעץ העתיק ביותר בעולם שנשתל על ידי בני אדם ולבהות בתדהמה במאות פילים  הנאספים יחדיו אחר הצהריים. גלו את החוף החביב עליכם, בקרו במקדש בן 2000 שנים, נסו חלק מהמטעמים המגיעים עם אורז וקארי, שוטטו בין המבנים הקולוניאליים בקולומבו עיר הבירה ועוד ועוד.

סרי לנקה היא מדינה עוצרת נשימה ומדהימה, המחירים בה סבירים והיא לאמלאה בתיירים – כדאי מאד לבוא ולגלות אותה!

סרי לנקה מתפתחת במהירות ויותר ויותר תיירים מגיעים לראות את כל הפנינים שבה. ההיסטוריה של סרי לנקה, התרבות שלה ויופיה הטבעי מושכים במיוחד.

בסרי לנקה יש 8 אתרים שהוכרזו על ידי אונסק"ו כאתרי מורשת עולמית! וכל זה במקום קטן כל כך. התרבות של סרי לנקה בת יותר מ 2000 שנים וניתן לגלות אותה על ידי אתרי העתיקות הרבים והמקדשים היפים הפזורים ברחבי המדינה. ברחבי האי תפגשו פילים רבים וניתן לעשות טיולי ספארי בשמורות הטבע ולפגוש נמרים, בופאלו, ציפורים מזנים שונים ועוד.

כאשר תהיו מוכנים לברוח ממזג האוויר הטרופי של חוף הים, תוכלו לעלות לגבעות הירוקות ולטייל בין מטעי תה ויערות גשם עם שפע של מסלולי הליכה לטיילים הרבים.

ויש גם את חופי הים כמובן…חופים לבנים המקיפים את האי כך שלא משנה לאן תלכו והיכן תהיו תמיד תהיו ליד חוף ים חולי מדהים. ניתן לגלוש ולצלול וליהנות מבילוי מהנה ביותר.

מדינה של אי קטן שיש בה כל כך הרבה יופי ומה לראות ולחוות היא פנינה קסומה המומלצת לכל חובב טיולים ונופש!

התקשרו עכשיו
[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם