ספארי בלפלנד ודיג באגם קפוא

אם חשקה נפשכם בספארי חורף מיוחד במינו עם שפע שלפעילויות אקסטרימיות ומעניינות אחרות ועם נופים קסומים ושונים מכל מקום אחר בעולם – אנחנו ממליצים על הגעה ללפלנד.

רוביניימי בלפלנד

העיר המרכזית היא יעד אידאלי למטרת טיול זו – טיול ספארי. התשתית המתוכננת והטובה של העיר, מגוון האפשרויות לטיולי ספארי הופכים את רוביניימי לבחירה פופולארית במיוחד ליחידים ולקבוצות מטיילים.


גולת הכותרת של האטרקציות כוללת ספארי במזחלות שלג באמצעות איילי צפון או כלבי האסקי, מרדף אחר הזוהר הצפוני. בקיץ ניתן ליהנות משייט באחד משני הנהרות שזורמים ליד העיר, ביקור בחוות של איילי הצפון וכמובן ביקור בכפר של סנטה קלאוס – שתמיד יהיה שם בשבילכם!

 

מאז שנת 1982 טיולי הספארי מאד פופולאריים ומופצים על ידי סוכנויות שונות ברחבי העולם. לטיולים אלו מגיעות קבוצות בכל הגדלים וגם יחידים וכולם מקבלים חוויה יחודית ומיוחדת רק להם.

קיים שפע של ריגושים בספארי בלפלנד.

רכיבה על אופנועי שלג למשך שעתיים עד 6 שעות – מתאימה לכולם. כל הטיולים מובלים על ידי מדריכים מנוסים ומיומנים ובעלי ההכשרה הנכונה.

 

החוויה פשוט עוצרת נשימה והרכיבה בנוף הלאפי הייחודי היא חוויה שתיחרט בליבכם לנצח. ניתן גם לשלב רכיבה על אופנועי שלג עם רכיבה מסורתית יותר על מזחלות שלג הרתומות לאיילי צפון או לכלבי האסקי סיבירי. המפגש העוצמתי כל כך עם הטבע ועם השלג מדהים.

 

דייג באגמים קפואים הוא עוד אחת מהפעילויות המתבצעות בזמן ספארי שלג בלפלנד. ניתן לשבור את הקרח ולנסות את מזלכם בדייג בשעה שהמדריך מכין עבורכם ארוחה על האש הפתוחה. ספארי דייג כזה למרחבים הפתוחים ולאגמים הקפואים.

 

ניתן לנסות דייג מסורתי ולאחר מכן לצלות את התוצרים על האש. השקט, המרחבים ונוף יהוו תפאורה מושלמת לארוחה דשנה לאחר דייג מהנה!


אחת החוויות המהנות והזכירות ביותר בספארי בלפלנד הוא הנסיעה לאור ירח במרחבים הלאפים במרדף אחר הזוהר הצפוני. אסור להחמיץ!

 

למסלול טיול מאורגן ללפלנד לחץ כאן.

 
התקשרו עכשיו
[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם