מדריך קטמנדו

מדריך קטמנדו

קטמנדו היא עיר מגוונת והיסטורית עם ארכיטקטורה מיוחדת ועוצרת נשימה, מאות רבות של אתרים בודהיסטים והינדים כמו גם מסעדות רבות, מקומות בילוי ותי מלון נוחים וידידותיים לתיירים. כאשר נכנסים לקטמנדו זה כמו להיכנס לעולם אחר וכל אחד חייב לחוות זאת לפחות פעם אחת במהלך חייו.
קטמנדו היא מדינה בה מסורות עתיקות משתלבות עם טכנולוגיה חדשנית. העבר מקבל את המבקרים בקטמנדו בכל פינה. זוהי העיר הגדולה בנפאל ומהווה את המרכז התרבותי והפוליטי של המדינה.

קטמנדו מדריך

כמו בכל עיר גדולה גם קטמנדו מתרחבת כל העת בעשור האחרון. אבל למרות הפיתוח הרב וההמולה שיש בעיר הגדולה תושבי העיר ידידותיים להפליא.קטמנדו משמרת את ההיסטוריה והמסורות העתיקות שבה על ידי אירועים ופסטיבלים דתיים ועתיקים. הפסטיבלים הללו מדהימים ומושכים אליהם רבים. קטמנדו היא תוצאה של תרבות מגוונת וסגנון חיים יחד עם היסטוריה של אמונות ואמנויות. לכן, היא יותר מסתם עיר ויש מקומות רבים שכדאי שתבקרו בהם בעת ביקורכם בעיר.


שוטטו ברחובותיה המרוצפים של קטמנדו המלאים בחנויות צבעוניות, אוכל רחוב ומקדשים רבים. כדאי מאד לבקר בכיכר דורבאר – המהווה את ליבה של המדינה כולה ובעלת חשיבות תרבותית רבה. המקדשים החשובים ביותר בנפאל מצויים בקטמנדו כמו גם הארכיטקטורה המעניינת ביותר. המקדש המוזהב מומלץ מאד לביקור – זהו מקדש בודהיסטי ומנזר עם היסטוריה שמתחילה במאה ה- 12. מקומות קדושים רבים מעוטרים בפסליו של בודהה, נרות ופרחים טריים. מומלץ גם לבקר בשוק העיר ולחוות את הטעמים, הריחות ולרכוש מספר מזכרות יחודיות. ברגע שהחושים שלכם יהיו מוצפים מעודף גירויים, תוכלו ללכת ולנוח בגן החלומות, המעוצב בסגנון נאו קלאסי.[phone-number]
cal

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם