כפר השלג בלפלנד

ברוכים הבאים לעולם קסום של שלג ושל קרח!

בכל שנה, נבנה בלפלנד כפר שלג מכמויות עצומות של שלג ושל קרח. כפר השלג מדהים ביופיו ובכל שנה הוא משתנה בצורתו, בגודלו ובעיצוב שלו ומרשים את המבקרים בו.

הכפר משתרע על שטח של 20,000 מ"ר ויש בכפר בית מלון, עם חדרים העשויים משלג וסוויטות מרווחות ביותר, מסעדת קרח, בר מקרח וכנסייה מקרח. בכל שנה המלון הוא בנושא מסוים ובשנה האחרונה היה בהשראת הסדרה "משחקי הכס" עם חדרים שעוצבו על ידי פסלים מרוסיה, מפולין, לטביה ואוקראינה. ניתן למצוא את כס הברזל, חרבות, פנים מוכרות מעוצבות בקרח והמראה כולו מדהים.

זוגות יכולים להינשא בכנסיית הקרח, בה כל הריהוט עשוי מקרח.

 

איפה אפשר למצוא את כפר השלג בלפלנד?

כפר השלג בלפלנד נמצא כ 200 ק"מ צפונית לחוג הארקטי וממוקם בחלק המערבי של לפלנד הפינית. ניתן לסייר בו ברכב או ברכב שלג מיוחד.

זהו יעד קסום ומיוחד במינו. ניתן לבלות לילה חמים במלון הקרח, לסעוד ארוחה מפוארת וטעימה במסעדת הקרח המדהימה או פשוט לבקר ולשוטט במסדרונות הקרח השונים ואף לחזות בפסלים המעוצבים בשלג ובקרח.

 

כך נבנה אחד מפלאי לפלנד – כפר השלג בלפלנד

תחילת הבנייה של כפר השלג היא כאשר הטמפרטורות צונחות אל מתחת לאפס, בדרך כלל בסוף אוקטובר או בתחילת חודש נובמבר. אנשי הבנייה, מתמחים בשימוש בשלג ובקרח כחומרי בנייה, מפתחים כל העת כלים וציוד חדש לבנייה הייחודית ותמיד מוצאים דרכים יצירתיות וחדשניות להבאת האמנות לגבהים חדשים.

 

לא סתם מלון – סוויטות עשויות מקרח בכפר השלג בלפלנד

לינה, ארוחה וביקור בכפר השלג הם חוויה מהנה במיוחד, כאשר לובשים ביגוד מתאים, כיוון שהטמפרטורות תהיינה בין 2- ל 5-, ללא קשר למזג האוויר בחוץ.

בכפר השלג יש בכל שנה 30 חדרים העשויים מקרח. בנוסף לחדרים יש גם סוויטות כפי שציינו לעיל, וכל אחת מהן מעוצבת באופן שונה ובנושא מסוים.

ביקור מהנה!

 

למסלול טיול מאורגן ללפלנד לחץ כאן.

 
[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם