קצת על נורבגיה

טיול מאורגן לנורבגיה - כשהטבע עולה על כל דמיון

לנורווגיה שילוב איכותי של נופים צפוניים עוצרי נשימה, לצד ערים ועיירות בעלי ייחוד נורדי עשיר ועיר הבירה אוסלו הבולטת מכולן.

למתעניינים בטיולי טבע ונוף, מציעה נורווגיה מגוון עשיר הכולל הרים גבוהים בעלי מדרונות תלולים הכוללים כיפות שלג שלא נמסו בחודשי הקיץ החמים יחסית, אגמים והשתקפות ההרים בתוכם, ותופעות טבע שנוצרו כתוצאה מנסיגת הקרחונים כמו פיורדים מרשימים בראשם הגיירינגר, או עמקים הדומים בצורתם לאות האנגלית u.

נורווגיה מוכרת לא רק בגלל העושר הטבעי והכלכלי שלה (הרבה הודות לגילוי של מחצבי טבע שהפכו אותה לאחת מהכלכלות המבוססות בעולם), אלא גם על רקע העושר התרבותי שצמח מחברה ששורשיה העתיקים מתוארכים עד לשנת 8,000 לפנה"ס. בעת המודרנית הצמיחה נורווגיה כמה מהדמויות הבולטות בשדה התרבותי שזכו להכרה ונוכחות במדינה: גן הפסלים של גוסטב ויגלנד באוסלו, המלחין אדוארד גריג והמחזאי הנריק איבסן אשר יצרו את פר גינט, הצייר אדוארד מונק שצייר את "הצעקה" ואת "מחול החיים" והרבה אחרים.

בטיולים המאורגנים שלנו לנורווגיה נזכה לטעום מהעושר והיופי של המדינה, על נופיה הפראיים ועריה המוקפדות ונרד לסוד הצלחתה להיות אחת המדינות היציבות והמבוססות ביבשת האירופאית.

למידע נוסף – צור קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם