קצת על בלגיה

טיולים מאורגנים לבלגיה

היא מוכרת לרבים בזכות השוקולד הבלגי המפורסם, ובזכות הוופל הבלגי העשיר, אבל גם בזכות בירתה המרשימה – בריסל, על מגוון הפסלים, המבנים הארכיטקטוניים והאווירה המיוחדת שבה.
טיול מאורגן עם חברת רימון. טיול מאורגן לבלגיה כולל בתוכו את כל הערים, האתרים והאטרקציות שאסור לפספס כשמגיעים לבלגיה. כך תוכלו לבקר בפסלו של הילד המשתין בבריסל, או במוזיאון הקומיקס בעיר, תוכלו לגלות את תרבות הפנאי והלילה של לייז', וליהנות מהנופים המרהיבים של חבל הארדנים, על מגוון היערות, הטירות והכפרים שבו.
העיר המרכזית והמפורסמת ביותר בבלגיה היא, כמובן, בריסל – עיר הבירה שלה. מגוון הפעילויות שמציעה העיר למבקרים בה הוא מרשים למדי, והמטיילים יכולים לבקר בשווקי הפרחים והציפורים, לסייר במוזיאונים הרבים הממלאים אותה, לנוח בפארק היובל ולתצפת על קשת הניצחון אדירת הממדים, הניצבת בגאון בשטח הפארק. לכל האתרים הללו ולפינות חמד מתוקות אחרות תוכלו להגיע בקלות ובנינוחות בטיול מאורגן לבלגיה, עם רימון טיולים.
כדאי ומומלץ לבקר בבלגיה ולגלות חוויה אירופאית קסומה במלוא הדרה. טיול מאורגן לבלגיה יאפשר לכם לגלות את כל מה שיש למדינה הקטנה והיפה הזו להציע לכם, ואל תתנו לגודל שלה להטעות אותה – יש הרבה מה לראות !

למידע נוסף – צור קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם