קצת על אוזבקיסטן

טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן

הפלישות השונות השפיעו עמוקות על הצביון של המדינה ועל הפסיפס החברתי והתרבותי שבה, הכולל מאפיינים פרסיים, ערביים, מונגוליים, מוסלמיים ורוסיים. אלו האחרונים סיפחו אותה כחלק מברית המועצות הגדולה ואוזבקיסטן קיבלה שוב את עצמאותה עם נפילת הגוש הקומוניסטי ב-1991.

הטיול במדינה נע בין הזמנים ההיסטוריים השונים והחותמת שאלה השאירו במדינה, עד לעת העכשווית. המבקרים נהנים ממגוון אטרקציות בערים כגון בתי קפה, מסעדות ( יוקרתיות ועממיות), מועדונים, פאבים ולצדם, מבנים ארכיטקטונים, אתרי ספא ושיטוט ברחובות קסומים המשמרים את ההיסטוריה המפוארת של המדינה.

הטיולים המאורגנים שלנו מתאימים לקבוצות ולמשפחות והם כוללים ביקור בכמה מהאטרקציות הבולטות במדינה: העיר הציורית סמרקנד שמציעה שוק אוזבקי טיפוסי, מצפה כוכבים, ואתרי קבורה מפוארים ( מאוזוליאומים) של שושלות האמירים המפורסמים של המדינה. העיר בוכרה על הגנים הסובבים אותה, הרובע היהודי המרשים, ביקור בבריכת במים "לובי חאוז", והתרשמות משפע עבודות יד על בדי משי במרכז לאמנויות וסיור בבירה טשקנט – העיר שנחרבה כליל ברעש  אדמה שפקד אותה בשנת 1966 ושוקמה להפליא,  עם מספר שכיות חמדה ובהן: כיכרות יפות, מוזיאון הקוראן והמוזיאון לאמנות שימושית.

כל מי שחובב היסטוריה עשירה ותרבות אסייתית מרתקת המתנקזת לכדי מקום אחד, עליו לכלול את אוזבקיסטן כיעד מועדף לטיול בלתי נשכח.

למידע נוסף – צור קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם