טיפים לטיול מאורגן בארה"ב

נדמה שבכל מקום בעולם בו נטייל, נפגוש תיירים ישראלים אחרים, אם זה במוזאון בטוקיו או על גליישר באיסלנד. אכן, אין ספק שאנו עם שאוהב לטייל בארצות חדשות, להתרגש מנופים מרהיבים, ללמוד על מנהגים מקומיים, לערוך קניות, לטעום מאכלים חדשים ולהתרשם מתרבויות אחרות. אולי זו הצפיפות בארץ הקטנה שלנו, אולי סקרנות בריאה ואולי טיולים הם פשוט בדם שלנו. ארה"ב תמיד הייתה יעד פופולארי ומציעה הרפתקאות לכל המשפחה, משופינג עד לטראקים בהרים. טיול מאורגן מבטיח שתספיקו לראות את כל מה שחשוב, מבלי להפסיד דבר. אך לפני שאורזים את המזוודה, חשוב לדעת כמה דברים שיעזרו לכם להיערך טוב יותר.

הוצאת ויזה לארה"ב

אם אין ברשותכם ויזה תקפה לארצות הברית, השלב הראשון שעליכם לעבור בעת תכנון טיול מאורגן לארה"ב הוא הוצאת ויזה. כל אזרח ישראלי אשר מעוניין לבקר בארה"ב נדרש להגיש בקשת ויזה לארה"ב.
לשם כך, עליכם להכנס לאתר שגרירות ארה"ב ולמלא את טפסי הבקשה. חשוב לדייק בכל הפרטים, כולל תאריכים בהם ביקרתם בארה"ב בעבר (אם אכן ביקרתם), מטרת הביקור, תעסוקה בארץ ועוד. אם אתם יוצאים בטיול מאורגן, ציינו זאת בטופס – זו הוכחה לכך שיש בידכם מטרה ברורה לביקור ותאריך חזרה מתוכנן. לאחר מילוי הטפסים תתבקשו לשלם אגרת שגרירות (שכרגע עומדת על 160$). לאחר תשלום האגרה תוכלו לקבוע תור לראיון בשגרירות. אפשרות נוספת להגשת הטפסים היא בעזרת חברות המציעות שירותי הוצאת ויזה לארה"ב. חברות אלו מאפשרות מילוי טפסים בעברית ולאחר מכן מתרגמות את הטפסים לשפה האנגלית. חשוב שתמלא את כל הפרטים כראוי עלמנת למנוע עיכובים מיותרים.

הראיון כולל שאלות אישיות בנוגע למטרת ביקורכם, על מעשיכם בישראל וכדומה. העובדה שאתם יוצאים לטיול מאורגן הכולל טיסות, מלונות ושאר פינוקים, מקלה מאוד על תהליך הוצאת הויזה.

בחירת המסלול

לכולנו יש יעדים עליהם אנחנו חולמים, או שבהם היינו מאוד רוצים לבקר. ישנם אנשים החולמים על שייט לאליס איילנד וטיפוס על פסל החירות, על כל מה שהוא מסמן. לצפות בנוף מלמעלה ולהרגיש מעט ממה שהרגישו המהגרים הראשונים, אשר ברחו מאירופה ההרוסה. ויש אלו החולמים על הנופים הפתוחים ותחושת החופש: לראות ולצלם את עציי הסקויה העצומים ביערות הקרירים, או את המדבר מהמערבונים של סרטי שנות השבעים. לכל אלו יש מקום בטיול מאורגן. ניתן לשלב בין כל החלומות בטיול אחד מופלא ולנוע בין האתרים באמצעות חברת הסעות או להתרכז באזור אחד. בחרו לכם מסלול המשקף את החלומות שלכם וצאו לדרך.

 

בחירת המדריך

מדריך מיומן יהפוך את הטיול משיעור היסטוריה משעמם לחוויה בלתי רגילה. מדריכים טובים אוהבים את העבודה שלהם ויידעו לענות על שאלות מעבר לסיור היומי. הם מכירים את המסלול לעומק וירגשו אתכם בסיפורים היסטוריים ואנקדוטות אישיות. בדקו מראש את רשימת המדריכים וקראו עליהם מעט: במה הם מתמחים, מהם המסלולים החביבים עליהם וכדומה. ניתן גם לקרוא מאמרים אשר נכתבו על ידי המדריכים בכדי להתרשם מדרך המחשבה שלהם.

פרטים נוספים

כמעט בכל טיול מאורגן יינתנו לכם שעות סיור חופשי בעיר. למדו מראש על הערים בהן תבקרו, כך תוכלו לתכנן פעילויות בעיר.
בדקו מה יהיה מזג האוויר וארזו בהתאם. זכרו שכמעט תמיד תוכלו למצוא חנות בגדים, במקרה שצריך ועדיף לא להעמיס יותר מדי אלא לשמור מקום למתנות. בדקו עם חברת התעופה מה המקסימום שמותר והשאירו קילוגרמים מיותרים.
בידקו והשוו את מחירי הטיסות על מנת למצוא טיסות זולות. אם ברצונכם לשמור על קשר עם הארץ, בדקו מראש חבילות אינטרנט וטלפון. כך תוכלו גם להעלות תמונות בזמן אמיתי. או לחילופין, אם אתם מעוניינים להתנתק קצת ולהרגיש את החופשה כמו שצריך, כבו את הסלולרי והשאירו אותו בבית, שינוח גם.

למסלולי טיול מאורגן לארצות הברית לחץ כאן

לפרטים נוספים התקשרו –
[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם