החומה הגדולה סין, הונג קונג, מקאו
15
13
XFC |
סין, הונג קונג, מקאו

החומה הגדולה לשומרי מסורת

בייג’ין, שנגחאי, שיאן, גוילין, הונג קונג, מקאו

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל -אביב, בייג’ין

  פגישה בנתב"ג  בשעות הערב ונמריא בטיסת אל-על ישירה לבייג'ין. את הלילה נבלה במטוס.

 • 2

  בייג’ין

  עם הנחיתה בבייג'ין נערוך סיור ריקשות בסמטאות העיר ונגיע למלון. ארוחת ערב בבית חב"ד.
  בערב – נצא לסיור ערב בו נראה את כיכר טיאננמן המוארת והמרשימה. ונסייר ובשוק המזון ובמרכז הקניות  הלילי התוסס בוואנגפוג'ינג.

 • 3

  בייג’ין

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באתרי העיר. נתחיל בביקור בכיכר טיאננמן ונמשיך לסיור ב"עיר האסורה" – מרכז השלטון של הקיסרות הסינית בעבר, עיר פנימית מוקפת חומה. נמשיך ונבקר במקדש השמיים מקום התפילה של קיסרי סין בעבר, נבקר בארמון הקיץ, גן קיסרי רחב ידיים כולל שייט קצר באגם. העברה למלון הכנות לשבת תפילה וסעודת שבת.

 • 4

  בייג’ין

  לאחר התפילה וארוחת השבת נצא לסיור רגלי בעיר התוססת. מנחה ומנוחת שבת. ערבית והבדלה.

  בערב- נצא לסיור באזור הוהאי אזור בו מטיילים ומבלים צעירי בייג'ין

 • 5

  בייג’ין, החומה הסינית

  ניסע לביקור בחומה הסינית הגדולה, מפעל בנייה מלפני כ-2000 שנה שנועד להגן על הקיסרות הסינית מפני פולשים מהצפון. בדרכנו חזרה לבייג'ין נחלוף על פני אזור המתקנים האולימפיים אשר שימשו את האולימפיאדה המרשימה שנערכה בבייג'ין ב 2008  בהגיענו חזרה לבייג'ין נבקר בבית חולים לרפואה סינית מסורתית. ארוחת ערב בבית חב"ד.

  בערב- נצא לבילוי מהנה בו נצפה במופע קונג פו מסורתי.

 • 6

  בייג’ין, שנגחאי

  הבוקר מזומנת לנו חוויה, כאשר ניסע ברכבת ה"קליע" ("בולט טריין") מבייג'ין לשנחאי.   בהמשך ניסע לסיור פנורמי בעיר, העברה למלון וארוחת ערב.

  בערב – נצא לסיור לילי בעיר המוארת והמרשימה, כולל שייט בנהר החואנג פו.

 • 7

  שנגחאי

  יום סיור בשנחאי. נבקר בגני יו, אחת מפינות החמד היפות ביותר של העיר. הגנים כוללים פגודות מקסימות, גשרים מעוצבים ומקדשים שביניהם שוחים דגי זהב בתוך אגמים מלאכותיים. נבקר גם במקדש בודהה מאבן ירקן ובבית הכנסת "אוהל משה", כיום מוזיאון לתולדות הקהילה היהודית הגדולה ביותר בעבר במזרח הרחוק. נמשיך לביקור ברובע הצרפתי, נטפס לתצפית פנורמית מרהיבה על מטרופולין ענק זה ממגדל ג'ין מאו, השני בגובהו בסין. נחזור למלון. ארוחת ערב.

  בערב – נצא לבילוי בו נהנה ממופע אקרובטי

 • 8

  שנגחאי - שיאן

  עם בוקר נטוס לשיאן, בירתה העתיקה של סין בתקופת שושלת טאנג ונקודת המוצא של "דרך המשי" המפורסמת. נגיע גם לגדות נהר החואנג פו ולנאנג'ינג לו, אחד מרחובות הקניות העמוסים בעולם, המשתרע מכיכר העם עד הטיילת. נחזור למלון ארוחת ערב במלון מבושלת על בסיס דגים.

  בערב – נצא לבילוי ערב במופע בסגנון שושלת טאנג.

 • 9

  שיאן ואתר לוחמי ה”טרה קוטה”

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לסיור וביקור באתר המדהים של לוחמי ה"טרה קוטה" – צבא של למעלה מ-6,000 חיילי חמר (טרה קוטה) בגודל טבעי, ערוכים לקרב על סוסיהם ועם כלי נשקם. נצפה בסרט מיוחד המתאר את התגליות במקום ונמשיך לביקור במסגד העתיק, אחד הגדולים בסין. נבקר בחצר המסגד ובסמטאות הרובע המוסלמי ובהמשך נבקר גם בפגודת אווז הבר הגדולה ובחומה העתיקה של העיר. ארוחת ערב.

   

 • 10

  גוילין

  עם בוקר, ניסע לנמל התעופה ונטוס לגוילין. הסינים אומרים שזה המקום היפה בעולם. על כן טבעי כי שירים, סיפורים, ציורים וכתובות הנציחו את יופייה במשך דורות. נבקר במערת הנטיפים "חליל הסוף", נבקר במפעל הפנינים ונמשיך למלון. הכנות לשבת, סעודת שבת במלון.

 • 11

  גוילין

  לאחר תפילה וסעודת שבת במלון נצא בלווי מלווה הקבוצה לסיור רגלי באזור.

 • 12

  נהר לי, יאנגשו וסיור כפרים

  נצא לשייט בנהר הלי באזור יאנגשו, המזמן מראה צוקים תלולים, סירות דייגים ואיכרים עמלים ולא נחמיץ ביקור בשוק הפופולרי של יאנגשו. בהמשך נערוך סיור ברכבים חשמליים בכפרים המקומיים, במהלכו נוכל להתרשם מתרבות חיי המקומיים, נראה את סגנון בתיהם כולל הריהוט העתיק והמטבחים וכיצד מעבדים הכפריים את אדמתם. ארוחת ערב במלון ביאנגשו.על בסיס דגים.

  בערב – נהנה מהמופע האורקולי המרהיב IMPRESSION, בתיאטרון הטבעי על רקע ההרים.

 • 13

  גווילין, הונג קונג.

  ניסע ברכבת ה"קליע" ("בולט טריין") מגוילין לשנז'ן. נחצה את המפרץ להונג קונג.  לאחר התארגנות במלון. סיור בסביבות נתן רוד ומשם נצא לארוחת ערב בבית חב"ד המקומי. בערב זמן חופשי בשוק הלילה.

 • 14

  הונג קונג, מקאו, הונג קונג.

  סיור בוקר בהונג קונג. נתחיל ב"פסגת ויקטוריה" ובתצפית פנורמית מרהיבה על גורדי השחקים והנמל. נמשיך למפרץ ריפולס ולכפר הדייגים אברדין, שם נשוט בספינה מיוחדת, ספינת סמפן במקלט הטייפון ונתרשם מצורת חיים יוצאת דופן. לאחר שנבקר גם בסטנלי מרקט, נצא ברחפת למקאו ונערוך סיור שיכלול בין היתר את גבעת "פניה" וממנה תצפית על האזור. נגיע לשרידי מקדש סט. פול, למקדש א-מה ונבקר בכיכר ליאל סנאדו, מרכזה של מקאו במשך מאות שנים המשמשת עד היום כמרכז לאירועים ציבוריים שונים. נמשיך לסיור בבתי המלון "ונציה" ועוד. בתום הסיור נחזור ברחפת להונג קונג. ארוחת ערב בבית חב"ד..

 • 15

  הונג קונג – תל אביב

  בוקר אחרון בהונג קונג לשוטט ול"חרוש" את רחובה הראשי של קאולון – "נתן רואד", על שלל חנויות האופטיקה, האלקטרוניקה, ספורט, גאדג'טים ועוד.

  אחה"צ – ניסע לנמל התעופה לטיסה חזרה ארצה. נחיתה בשעות הלילה המאוחרות בנמל התעופה בן גוריון. תם ונשלם הטיול המיוחד והמהנה בממלכת המזרח.

   

לתשומת לב:
– מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום
– באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות ומטען הכוללת כיסוי במקרה של ביטול או קורונה.

– בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

– בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים.

– מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי המפורסמים בסוף התוכנית.

 חיסונים: למידע כללי ובאחריות הנוסע לבדוק ולעיין באתר משרד הבריאות – www.health.gov.il. כמו כן, ניתן לפנות ללשכת הבריאות המחוזית.

לוח הטיסות הפנימיות בסין משתנה לעתים תכופות. במקרה כזה ייתכנו שינויים במסלול בהתאם. חברת "רימון" תעשה כל מאמץ לבקר, במקרה כזה, בכל האתרים שכלולים במסלול המקורי שהובטחו בטיול. הודעה על שינוי כאמור עשויה להימסר למטיילים גם ברגע האחרון עם ההגעה לסין.

 

 

הערות ומידע כללי

מידע כללי

טיסות אל על ת"א-בייג'ינג, הונג קונג-ת"א.
2 טיסות פנים בסין – שנגחאי-שיאן, שיאן-גוילין.
2 נסיעות ברכבת המהירה ה"בולט".
בתי מלון מדרגה ראשונה ותיירות טובה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים וממוזגים.
כלכלה:
ארוחות בוקר – 13 ארוחות הכוללות מצרכים מותרים ומוגשות בכלים חד פעמיים.
ארוחות עיקריות – 4 ארוחות שבת . 6 ארוחות ערב במסעדות/חב"ד. 3 ארוחות ערב במלון הכוללות מוצרים מותרים ומוגשות בכלים חד פעמיים.
אפשרות להכנת כריכים לצהריים (לחם וממרחים). תחבורה: אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע תכנית הטיול והעברות.
סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים- בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.
מלווה ישראלי: מנוסה ומקצועי שומר מצוות המומחה בארץ היעד.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם לנדרש.
נוסעים יוזמנו למפגש היכרות עם מלווה הקבוצה כשבוע לפני מועד היציאה. פרטים מלאים יעודכנו בסמוך למועד המפגש – עשוי להתקיים בזום.

דרושה אשרת כניסה לסין (לא כלולה).

חיסונים: למידע כללי ובאחריות הנוסע לבדוק ולעיין באתר משרד הבריאות – www.health.gov.il. כמו כן, ניתן לפנות ללשכת הבריאות המחוזית.

לוח הטיסות הפנימיות בסין משתנה לעתים תכופות. במקרה כזה ייתכנו שינויים במסלול בהתאם. חברת "רימון" תעשה כל מאמץ לבקר, במקרה כזה, בכל האתרים שכלולים במסלול המקורי שהובטחו בטיול. הודעה על שינוי כאמור עשויה להימסר למטיילים גם ברגע האחרון עם ההגעה לסין.

מה עושה את ההבדל

בייג'ין – סיור ריקשות.

בייג'ין – סיור ערב, כיכר טיאננמן, שוק האוכל ובמרכז הקניות התוסס בוואנגפוג'ינג.

בייג'ין – העיר האסורה, מקדש השמיים, ארמון הקיץ כולל שייט באגם.

בייג'ין – מופע קונג פו מסורתי.

בייג'ין –  כיכר טיאננמן, העיר האסורה, החומה הסינית, ארמון הקיץ, מקדש השמים.

שנחאי – בילוי ערב במופע אקרובטי.

שנחאי – עלייה לתצפית ממגדל ג'ין מאו.

שנחאי –  אזור גני יו, טיילת"הבונד", רחוב נאנג'ינג, הרובע היהודי.                                                 שיאן – ה"טרה קוטה".

שיאן – פגודת אווז הבר הגדולה.

שיאן – מופע בסגנון שושלת טאנג.

גוילין – מערת הנטיפים –חליל הסוף.

יאנגשו – סיור כפרי ברכבים חשמליים.

יאנגשו – המופע האורקולי –  IMPRESSION.

הונג-קונג – כפר הדייגים אברדין, שייט בסמפן. ויקטוריה פיק.
מקאו –  סיור עיר.

6 יציאות בערבים, כולל 4 בילויי ערב
10 תשלומים שקלים ללא ריבית והצמדה

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון:

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם