ארץ הסושי והסאקה
12
11
אוקטובר
XJR |
יפן לשומרי מסורת
 • חצי פנסיון חצי פנסיון
 • ארוחות כשרות ארוחות כשרות
 • 10 תשלומים 10 תשלומים

טיול מאורגן ליפן לשומרי מסורת

יפן לשומרי מסורת בתקופה השלכת - 12 ימים

טוקיו, ניקו, קיוטו, הירושימה, אוסקה, קובה, הקונה

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  יום א' - תל אביב - טוקיו

  פגישה בנתב"ג וטיסה לטוקיו דרך יעד ביניים (החלפת מטוס). את הלילה נבלה במטוס.

 • 2

  יום ב' - טוקיו

  נחיתה בבוקר בבירת יפן טוקיו, שהיא ללא ספק אחת הערים היפות והמרתקות במזרח הרחוק. חרף היותה כרך תוסס, ומודרני עם גורדי שחקים, ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה למסורת.

  נפתח את ביקורינו באחד השווקים המפורסמים בטוקיו שוק צוזיקי שבו נלמד על המזון בו ניזונים היפנים. נמשיך לאזור מגורים מודרני בטוקיו אזור הודיבה. נחזור לטוקיו בשייט על נהר הסומידה, אל מקדש אסאקוסה קאנון (Asakusa Kanon) המוקדש לאלה קאנון – אלת הרחמים הבודהיסטית שבכוחה לרפא מחלות. נבקר בשוק הססגוני שליד המקדש, נסיים את ביקורינו ביום זה ברובע שיבויה  ארוחת ערב, העברה למלון.

 • 3

  יום ג' - טוקיו, הקונה

  הבוקר  נצא לכיוון האקונה. עם ההגעה נצא לשייט באגם אשי שהוא לוע ענק של הר געש קדום. נמשיך לסיור במוזיאון הפתוח בו נמצא בין הפסלים החשובים גם פסלו של יגאל תומרקין "מחווה להרי יפן". נמשיך ונעלה ברכבל לתצפית על אווקודני העמק "הרותח" אזור בעל פעילות גיאותרמית. ביום בהיר נראה את כיפתו של הר פוג'י. (מותנה בתנאי מזג האויר). סימלה הלאומי של יפן והגדול מבין הריה ( 3,776 מ)'. חזרה למלון בטוקיו לארוחת ערב.

 • 4

  יום ד' - קיוטו

  נמשיך היום את סיורינו בעיר הסואנת באחד המקדשים החשובים ביפן המוקדש לרוחות של הקיסר מייג'י ואשתו הקיסרית. ששמו קץ לשלטון הפאודלי ולמעמד השוגון ובכך הוציאו את יפן מהבידוד בו הייתה נתונה שנים רבות. המקדש ממוקם ביער ובו כ- 120 אלף עצים מכ- 365 זנים שונים. בסיום ניסע לאזור הראג'וקו המפורסם ובו שדרת אומוטה סנדו, השאנז אליזה של טוקיו. ניסע לבקר במוזיאון המדע הדיגיטלי "טים לב פלנט", ונזכה לחוויה יוצאת דופן. ארוחת ערב מוקדמת, ונסיעה לשינזוקו רובע חיי הלילה הסואן של טוקיו.

 • 5

  יום ה' - טוקיו, ניקו

  הבוקר נצא לניקו (Nikko), אזור הררי (660 מ') ומיוער הממוקם כ- 150 ק"מ מצפון לטוקיו ובו שוכן המוזילאום של השוגון הנערץ טוקוגאווה, מייסד השושלת שהצליחה לאחד את יפן במשך יותר מ- 250 שנה. לכבודו, בנה נכדו קומפלקס מקדשים מפואר (Toshogu) הנחשב ליפה בכל יפן. היפנים מאמינים כי כל אדם חייב לראות לפחות פעם אחת בחייו את יופייה של ניקו על שמורת הטבע שלה הכוללת בתוכה הרים וולקנים, אגמים, מפלים ואתרים היסטוריים. מכירים את שלוש דמויות הקופים המפורסמים? אלו שאינם שומעים, רואים או מדברים? הם מכאן.
  משם נצא לאגם צ'וזנג'י (Chuzenji) שנוצר ע"י סכר טבעי העשוי לבה. צורתו של האגם היא אובלית והוא ידוע בשל עומקו היוצא-דופן. בתקופת הקיץ המקום פופולרי ביותר כאתר נופש לדייג ושייט יאכטות וסירות. נמשיך למפלי קגון (Kegon), אחד המפלים הגבוהים ביותר ביפן (96 מ') אשר מדרונותיו עשויים קווארץ ולבּה, תוצאת התפרצות הר הגעש ננטאי.  חזרה למלון בטוקיו ארוחת ערב.

 • 6

  יום ו' - טוקיו, קובה

  עם בוקר העברה לרכבת המהירה שינקנסן שתיקח אותנו לקובה. קובה העיר שהייתה שנים רבות מוקד להתיישבות יהודית מסוף המאה ה-19. נערוך סיור פנורמי בעיר ובגן נונוביקי היפיפה . בתום הסיור העברה למלון להתארגנות לקראת שבת. תפילה וסעודת ליל שבת.

 • 7

  יום שבת - קובה

  אחרי התפילה וסעודת שבת נצא לסיור רגלי בעיר עם מלווה הקבוצה. במוצ"ש ניתן לצאת במונית למתחם מוזאיק במתחם הנמל בקובה וחזרה למלון

 • 8

  יום א' - קובה, הימז'י, אוסקה

  עם בוקר נצא בדרכנו אל העיר הימיזי (HIMEJI) בה נמצאת אחת הטירות הכי מפורסמות ביפן / לאחר הביקור בטירה, ניסע דרך גשר אקשאי. ונמשיך לאוסקה. עם ההגעה נתחיל בביקור במבצר אוסקה המצודה הגדולה והעתיקה ביפן. בה ניתן להתרשם מהבנייה היפנית המאסיבית של פעם. נעלה לתצפית על אוסקה  מבנין  אומדה, ונתרשם מהלב המסחרי הפועם בעיר ומעוצמה הכלכלית היפנית. בתום הסיור נחזור לקובה. ארוחת ערב.

 • 9

  יום ב' - קובה, הירושימה

  הבוקר נצא ברכבת המהירה שינקנסן להירושימה. עם ההגעה נצא מהמעגן המקומי באמצעות שייט אל האי מיאג'ימה, אחד האתרים האהובים ביפן. באי זה קיימת הרמוניה בין מקדשים נפלאים, ומיוחדים, בתים עתיקים, שמורות טבע, תופעות של גאות ושפל ואווירה מיוחדת ומיסטית. נסייר באי, נגיע לסיור במקדש היפהפהItsukushima – המקדש הצף שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו. עם סיום הסיור נחזור בשייט אל המעגן המקומי וממנו חזרה להירושימה לסיור במוזיאון השלום ובמתחם פארק השלום. בו היה מרכז הפיצוץ האטומי שהביא לסיום מלחמת העולם ה- 2. בתום הסיור העברה לרכבת המהירה שינקנסן חזרה לקובה. ארוחת ערב.

 • 10

  יום ג' - קובה, קיוטו

  הבוקר ניפרד מקובה ונצא לקיוטו בירת יפן במשך 1000 שנים. עם ההגעה נתחיל את סיורינו בעיר נבקר בטירת ניג'ו (Nijo) עוצרת הנשמה שנבנתה על ידי מייסד שושלת השוגונים טוגאוורה, ושימשה גם כארמון המגורים שלו. היא מוקפת גן נאה שבמרכזו מפל. נעלה למקדש קיומיזו (Kiyomizu) אחד המקדשים המפורסמים ביותר של יפן אשר התווסף לרשימת אתרי המורשת של אונסקו. נבקר בנישיקי השוק המרכזי של קיוטו. ארוחת ערב מוקדמת ונסיים את היום במרכז קהילת בית שלום, קהילת נוצרים יפנים אוהבי ישראל, ונזכה לקבלת פנים מרגשת במיוחד. (מותנה באישור הקהילה).העברה למלון בקיוטו.

 • 11

  יום ד' - קיוטו, טוקיו

  עם בוקר נצא לביקור במקדש המוזהב (Kinkaku-ji) שנבנה במאה ה- 14 והוא בעל 3 קומות ששתי הקומות העליונות מצופות בזהב טהור נבקר במקדש המרשים ובגן הנפלא שלידו. משם לגן הזן המפורסם ריואנג’י (Ryonanji)  שבו היו הסמוראים מְתַרגלים מדיטציה טרם צאתם לקרב ובו נהג לבקר גם סטיב ג’ובס כל אימת שביקר ביפן וחיפש השראה… ניסע להראשימה פרבר של קיוטו המפורסם בזכות יער הבמבוק, המקום משך בזמנו אומנים סופרים ואנשי רוח. נראה  את גשר טוגטסו שהיה נושא ליצירתו של אחד מגדולי הצירים ביפן הוקוסאי. נחזה בטקס תה המתבצע עם גיישה. ארוחת ערב מוקדמת, והעברה לתחנת הרכבת, נסיעה ברכבת המהירה שינקנסן לטוקיו. העברה למלון.

 • 12

  יום ה' - טוקיו -תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם ללוח זמני הטיסות נעזוב את המלון, וניסע לשדה התעופה בטוקיו
  לטיסת חזרה הביתה מטוקיו ליעד הביניים ומשם לתל אביב. הגעה בשעות הבוקר המוקדמות לפנות בוקר של היום ה-13. תם ונשלם לו הטיול!

תאריכי יציאה קרובים

XJR - טיול מאורגן ליפן לשומרי מסורת

יציאה חזרה מדריך סטטוס הערות הורד מסלול הזמן טיול
27/10/2024 07/11/2024 אבי לנקרי
10/11/2024 21/11/2024 אמנון הדר

– מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום ו/או לפני יציאת הטיול.

– הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת היעד.

– באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות, ומטען כולל כיסוי לביטול ולמקרה קורונה.

– ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.

– בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

– בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים  וייתכנו גם ויתורים על חלק מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

– כפוף לתנאים ומידע הכללי המפורסמים באתר האינטרנט.

הערות ומידע כללי

מידע כללי

* טיסות (דרך יעד ביניים) ת"א-טוקיו, טוקיו-ת"א

* בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה.

* כלכלה על בסיס חצי פנסיון כדלהלן:

ארוחות בוקר – ע"ב מוצרים מותרים בכלים חד פעמי

ארוחות ערב – במסעדות חב"ד או במלון ע"ב דגים

* אוטובוס תיירים נוח וממוזג אויר.

* טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות בבתי המלון).

* מפגש קבוצה לפני הנסיעה בזום.

* מערכת שמע אישית.

מלווה קבוצה צמוד לכל אורך הטיול מצוות רימון מסורת.

 

המחיר אינו כולל:

ביטוח רפואי/מטען

הוצאות אישיות שונות

תשר למדריך הישראלי ע"ס 5 דולר ליום

מה עושה את ההבדל

נסיעה ברכבת המהירה מטוקיו לקובה ובחזרה מקיוטו לטוקיו
הקונה – שייט באגם אשי, המוזיאון הפתוח
קיוטו – מקדש קיומיזו, טירת ניג'ו, פביליון הזהב
 אוסקה – טירת אוסקה, תצפית מבניין אומדה סקיי, מבצר הימיזי
נסיעה ברכבת ה"בולט טריין" מקובה להירושימה ובחזרה לקובה
הירושימה ביקור במוזאון השלום , האי מיאג'ימה
טוקיו-הודייבה
מוזיאון המדע הדיגיטלי teamlab planets

בתי מלון

בתי מלון:

*בתי מלון או דומים להם ברמתם וחלוקת לילות של טיולכם:

 

עיר מס לילות שם המלון
טוקיו 4+1 GRAND PRINCE NEW TAKANAWA

https://www.princehotels.com/shintakanawa/

קובה 4 CROWN PLAZA – ANA KOBE

https://www.ihg.com/crowneplaza/hotels/us/en/hyogo/osakb/hoteldetail?cm_mmc=GoogleMaps-_-CP-_-JP-_-OSAKB

קיוטו 1 THE PRINCE KYOTO TAKARAGAIKE HOTEL

https://www.marriott.com/en-us/hotels/ukyak-the-prince-kyoto-takaragaike-autograph-collection/overview/?scid=f2ae0541-1279-4f24-b197-a979c79310b0

*רשימה זו אינה מהווה התחייבות למלון מסוים.

רשימה עדכנית וסופית תימסר לנוסעים לפני מועד היציאה לטיול.

 

כשרות בטיול:

ארוחות ערב בבתי חב"ד.

ארוחות שבת בבית הקהילה בקובה.

ארוחות בוקר מזנון כשר נפרד במלון.

ניתן להכין כריכים לצהריים.

פת ישראל.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון:

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם