פניני דרום אמריקה
13-14
12
BRA |
טיול מאורגן לארגנטינה, צ'ילה, ברזיל
 • מלונות מובחרים מלונות מובחרים
 • חצי פנסיון חצי פנסיון
 • 10 תשלומים 10 תשלומים
 • טיול ייחודי לרימון טיול ייחודי לרימון

פניני דרום אמריקה

פניני דרום אמריקה

בואנוס איירס, קלפטה, שמורת טורס דל פאיינה, מפלי האיגואסו, ריו דה ז'נירו, פטרופוליס

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב – בואנוס איירס

  ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסת איבריה דרך מדריד לבואנוס איירס, בירת ארגנטינה. עם הנחיתה בשעת לילה, העברה למלון.
 • 2

  בואנוס איירס 

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בבואנוס איירס. בשדרות ה-9 ביולי, נראה את האובליסק המפורסם, אחד מסמלי העיר. נמשיך דרך תיאטרון קולון מ-1908, אחד מבתי האופרה הגדולים והיפים בעולם. נגיע לשדרות מאי ונראה את קונפיטורייה "טורטוני" הוותיקה מ-1858 בו צמח מוסד הטנגו. נמשיך לפלאזה דה מאיו – שהתפרסמה בהפגנות האימהות של הנעדרים בימי שלטון הגנרלים. נצפה על הקאסה רוסאדה – משכן נשיאי ארגנטינה ואחד מסמליה הבולטים של העיר. מעל המרפסת הפונה אל הכיכר נאמו הנשיא חואן דומינגו פרון ורעייתו, אווה פרון ושלהבו את ההמונים. חזרה למלון, ארוחת ערב.
 • 3

  בואנוס איירס – קלפטה, קרחון פריטו מורנו, מוזיאון הקרח הפטגוני

  בשעות הבוקר המוקדמות העברה לשדה התעופה של בואנוס איירס וטיסה לקלפטה. עם ההגעה, נצא לאחד משיאי הטיול – הקרחון ה"מתנפץ" פריטו מורנו. חלקים מקרחון פעיל זה מתנפצים כמעט מידי יום אל האגם בקולות פיצוץ עזים. מנקודות תצפית שונות נחזה במראה הייחודי של הקרחון העצום. מעט מזל, וגם אנו נוכל לראות את אחד מגושי הקרח מתנפץ אל המים. נמשיך לביקור במוזיאון הקרח הפטגוני. קולות הטבע של מערות קרח, טיפות מים ורוח הרים מייצרים אווירה מיוחדת במינה. הביקור יאפשר לנו הבנה מעמיקה אודות היווצרות הקרחונים, נסיגתם ותופעות נוספות ומכיל צילומים מדהימים, מודל 3 מימדים גדול של דרום פטגוניה ושל כל הקרחונים באזור. נכנס לבר הקרח. הכוסות, הבר, השולחנות והספות- הכל כאן עשוי קרח. במהלך הביקור נהנה מבר משקאות חופשי. העברה למלון, ארוחת ערב.
 • 4

  קלפטה, שמורת טורס דל פאיינה

  עם בוקר נצא בנסיעה דרך המדבר אל צ'ילה ונבקר באחת משמורות הטבע היפות בעולם, הטורס דל פאיינה– מצבור של נופים געשיים, קרחונים, מגדלי גרניט אדירים המתנשאים לגובה של עד כ-3000 מ', אגמים ומפלי מים, ובתוך כל אלה עדרי בעלי חיים ובהם הגואנקו ממשפחת הלאמה, שועלים, קונדור האנדים, נאנדו- יען דרום אמריקאי, פלמינגו צ'יליאני ובעלי חיים רבים נוספים. נסייר בשמורה, נערוך תצפית מאגם גריי אל קרחון גריי ולקראת ערב נסיים את היום במלון בשמורה. ארוחת ערב.
  *הנסיעה בין קלפטה לשמורת טורס דל פאיינה אורכת כ-6 שעות.
 • 5

  שמורת טורס דל פאיינה, קלפטה

  לאחר ארוחת הבוקר, החל משעות הבוקר המוקדמות נשלים את הסיורים בשמורה. ניסע לעבר אגם פאוייה, נטייל אל מפלי סלטו גרנדה ונצפה אל העמק הצרפתי ואל עמודי הפאיינה. בתום הביקורים נחצה את הגבול לארגנטינה וניסע בחזרה לקלפטה, ארוחת ערב.
 • 6

  קלפטה – שייט בשמורת הקרחונים – בואנוס איירס

  עם בוקר נצא לשייט חווייתי בין גושי קרח ענקיים בצבעי כחול, לבן ואפור. דרך "מיצר השטן" נגיע לתצפית על קרחון אופסלה, הנחשב לגדול ביותר בדרום אמריקה. נמשיך בשייט בתעלת ספגציני ונצפה בקרחון הגבוה ביותר בשמורה – קרחון ספגציני. נאכל ארוחת צהריים מאוחרת, העברה אל שדה התעופה וטיסה לבואנוס איירס. העברה למלון.

 • 7

  בואנוס איירס

  לאחר ארוחת הבוקר נשלים את הסיורים והביקורים בעיר המרשימה. נעבור דרך שכונת פלרמו האופנתית שהפכה בשנים האחרונות למרכז הבוהמי של העיר ונראה את פסלה של אוויטה פרון. נמשיך לשכונת ריקולטה ונבקר בבית הקברות המפואר המהווה את אחד מאבני הדרך בתרבות הארגנטינאית בו קבורים חשובי האומה. נמשיך לשכונת סן טלמו העתיקה ונסיים בלה בוקה, השכונה בה צמח אחד מגדולי הכדורגלנים בעולם – מרדונה. נראה את האצטדיון ונטייל במדרחוב קמיניטו שוקק החיים בלב השכונה הססגונית.
  בערב – יציאה לבילוי ערב פולקלור במועדון טנגו, כולל ארוחת ערב.
 • 8

  בואנוס איירס – מפלי האיגואסו – הצד הברזילאי וסכר איטייפו

  נאכל ארוחת הבוקר ונצא בטיסה אל מפלי האיגואסו, הנחשבים לאחד משבעת פלאי תבל וממוקמים במשולש הגבולות – ארגנטינה, ברזיל ופרגוואי. עם ההגעה, נצא לביקור בסכר איטייפו, המפעל ההנדסי השאפתני ביותר שבוצע באמריקה הדרומית. נסייר במתקן המרשים ובמרכז המבקרים ונמשיך לסיור בצד הברזילאי של המפלים, אשר יכלול תצפיות מדהימות אל מול עוצמת המפלים.
  נצא לבילוי באחת האטרקציות המלהיבות– "מאקוקו ספארי" – סיור ברכבי שטח הכולל גם סיור רגלי בסביבה האקולוגית שבג'ונגל. נתרשם מהקניונים, מחיות בר ומהנוף המדהים של המפלים. שיאו של הספארי –  שייט רטוב ומהנה בסירות זודיאק במעלה הנהר מבעד לקניון מול המפלים. סלעי ענק ונוף ירוק עד ילוו אותנו עד הגעתנו קרוב לאחד מבסיסי המפל. העברה למלון, ארוחת ערב.
 • 9

  מפלי האיגואסו – הצד הארגנטינאי הבוקר נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים.

  נהנה מהליכה על גשרי עץ מסביב למפלים ונעצור בנקודות תצפית רבות ומגוונות. המפל המפורסם ביותר הוא "גרון השטן", שצורתו פרסה ברוחב של 150 מטר ובאורך של 700 מטר.
  בערב – נצא לצפות במופע פולקלור דרום אמריקאי מרהיב, כולל ארוחת ערב עשירה בסגנון בופה.
 • 10

  מפלי האיגואסו – ריו דה ז'נירו

  עם בוקר, העברה לנמל התעופה וטיסה אל ריו דה ז'נירו. עם הנחיתה, נצא לסיור באחת היפות בערי דרום אמריקה (מותנה בשעת הנחיתה). נבקר באזור העתיק של העיר ונראה את בית העירייה, בית האופרה, כנסיית הפירמידה, בית הקפה המפורסם – קולומבו, הבנוי בסגנון מיוחד ואת אצטדיון המרקנה – היכל הכדורגל מהגדולים בעולם. נעפיל ברכבל לפסגתו של "הר הסוכר", ממנו תצפית מרהיבה על העיר ומפרץ גואנאברה. נמשיך לסיור חופים ובהם- איפנמה, לבלון וחוף קופקבנה. ארוחת ערב במסעדה מקומית.
  *טיסה זו אינה ישירה
 • 11

  ריו דה ז'נירו

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בג'יפים. נתחיל בסיור רגלי דרך היער הטרופי טיז'וקה ונמשיך לפסגת הר הקורקובדו, שם ניצב פסלו של ישו הגואל. נתרשם מהפסל גדול הממדים והמנופים עוצרי הנשימה של העיר ושל חופיה הססגוניים. נמשיך אל הפאבלות, שכונות העוני הבנויות בשיפולי העיר ונתרשם מאורח חייהם של התושבים. ארוחת ערב במסעדה מקומית.
 • 12

  ריו דה ז'נירו, פטרופוליס

  נאכל ארוחת בוקר ונצא לסיור בפטרופוליס, הידועה כבירה הקיסרית של ברזיל. נראה את הקתדרלה הגותית ונבקר במוזיאון האיפריאלי וגני ארמון הקריסטל. נאכל ארוחת צהריים במסעדה מקומית ונחזור לריו. לעת ערב נבקר בשוק סאן קריסטובל בו מאכלים אותנטיים, מוסיקה עממית, עבודות יד ומלאכות שונות (בטיולים בהם השוק יהיה סגור, יתבצע סיור ערב חלופי).
 • 13

  ריו דה ז'נירו – תל אביב

  לאחר ארוחת בוקר והתארגנות לקראת טיסתנו חזרה ארצה, ניסע לאחד ממרכזי הקניות המפורסמים של ריו. בהמשך ניסע לנמל התעופה, לטיסת ערב דרך מדריד חזרה ארצה. 
 • 14

  תל אביב

  נחיתה בנתב"ג בשעות הלילה של יום 14.

 • מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום.
 • ייתכנו שינויים בסדר הימים, הביקורים והלינות.
 • הטיסות בתוך ברזיל אינן ישירות.
 • בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה
  מחוץ לעיר ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.
 • בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים
  חלופיים.
 • הביקורים באתרים השונים מותנים בלוחות הזמנים.
 • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי
לוח הטיסות הפנימיות בדרום אמריקה משתנה לעתים ולכן ייתכנו שינויים בסדר הלינות והתכנים. חברת "רימון" תעשה כל מאמץ לבקר, במקרה כזה, בכל האתרים הכלולים במסלול המקורי. הודעה על שינוי כאמור עשויה להימסר למטיילים גם ברגע האחרון, ולעתים גם תוך כדי הטיול.
הנוסעים יוזמנו למפגש היכרות עם מלווה הקבוצה כשבוע לפני יציאת הטיול. הודעה על המיקום והמועד המדויק תועבר במועד מאוחר יותר.

 

הערות ומידע כללי

המחיר כולל

ביקורים ואירועים מיוחדים
בואנוס איירס – סיור עיר מקיף באתריה המרכזיים, בילוי בערב פולקלור במועדון טנגו.
קלפטה  – שייט ותצפית על הקרחונים אופסלה וספגציני ובמפרץ השטן,
פריטו מורנו – ה"קרחון המתנפץ", מוזיאון הקרח הפטגוני ובר הקרח
שמורת טורס דל פאיינה – יום סיור מלא בשמורה
מפלי האיגואסו – ביקור בצד הברזילאי והארגנטינאי של המפלים, מפל גרון השטן, סכר איטייפו, "ספארי מאקוקו"- רכבי שטח+ סיור שטח+ שייט בסירות זודיאק אל המפלים, מופע פולקלור דרום אמריקאי מרהיב.
ריו דה ז'נירו – סיור עיר מקיף באתריה המרכזיים,  רכבל אל "הר הסוכר", יום סיור בג'יפים אל הר הקורקובדו, יער טיז'וקה וסיור פאבלות, סיור חופים, שוק הערב סאן קריסטובל.
פטרופוליס – המוזיאון האימפריאלי, גני ארמון הקריסטל

מידע כללי

טיסות איבריה ת"א-בואנוס איירס, ריו-ת"א (דרך מדריד) וטיסות פנים
בהתאם למסלול הטיול.
בתי מלון –  אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה (בשמורת הפאיינה הלינה בלודג')
כלכלה – חצי פנסיון (מלבד הערב הראשון עקב הגעה מאוחרת, סה"כ 11 ארוחות
עיקריות)
טיפים לנותני השירותים השונים
דמי סבלות בבתי המלון (מזוודה אחת לאדם)
תחבורה- אוטובוס תיור נוח וממוזג
מפגש קבוצה לפני הנסיעה
חיסונים: למידע כללי ובאחריות הנוסע לבדוק ולעיין באתר משרד הבריאות – www.health.gov.il. כמו כן, ניתן לפנות ללשכת הבריאות המחוזית.
חשוב ביותר!!!
עקב סכומם הגבוה של דמי הביטול, מומלץ להצטייד בפוליסת ביטוח
(כבר בעת ההרשמה לטיול) הכוללת ביטוח נגד ביטול.

מה עושה את ההבדל

טיול מלא וגדוש בטיולים וסיורים מבוקר עד ערב (למעט בימים של טיסות)

ללא ימים או חצאי ימים חופשיים וללא סיורי בחירה

יותר ביקורים ואתרים הכלולים במחיר

חצי פנסיון לאורך כל הטיול (למעט הערב הראשון. סה"כ 11 ארוחות עיקריות)

עד 35 מטיילים בקבוצה

בואנוס איירס – בילוי ערב פולקלור במועדון טנגו

קלפטה – שייט ותצפית על הקרחונים אופסלה וספגציני ומפרץ השטן,

פריטו מורנו ה"קרחון המתנפץ", מוזיאון הקרח הפטגוני ובר הקרח

שמורת טורס דל פאיינה – יום סיור מלא בשמורה

מפלי האיגואסו – הצד הברזילאי והארגנטינאי של המפלים, מפל גרון השטן, סכר איטייפו, "ספארי מאקוקו"- רכבי שטח+ סיור שטח+ שייט בסירות זודיאק אל המפלים, מופע פולקלור דרום אמריקאי מרהיב

ריו דה ז'נירו – רכבל אל "הר הסוכר", שוק סאן קריסטובל, יום סיור ג'יפים להר הקורקובדו, יער טיז'וקה וסיור פאבלות.

פטרופוליס – המוזיאון האימפריאלי, גני ארמון הקריסטל

בהדרכת הטובים והמנוסים במדריכי רימון לדרום אמריקה

עד 10 תשלומים שקליים ללא ריבית והצמדה

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון:

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם