ספארי בקניה
9
8
יולי
KEN
 • ללא סיורי בחירה ללא סיורי בחירה
 • חצי פנסיון חצי פנסיון
 • 10 תשלומים 10 תשלומים

ספארי בקניה

אפריקה הפראית והאקזוטית

חווית ספארי בקניה – 9 ימים

הטיול כולל 3 ימי ספארי + 1 יום ספארי ים + 4 ימי טיול "אל תוך אפריקה"

רימון טיולים מזמינה אתכם למסע אקזוטי וחוויתי הכולל:

ספארי ונופש בקניה.

מסע מרתק אל ארץ הספארי והשמורות, מפגש עם האנשים, הריחות, הטעמים, הצבעים, המוסיקה, התרבות, האוכל והחופים הלבנים. מסע לארץ 42 השבטים שמרכיבים את פסיפס החיים המרתק של קניה. זה לא עוד טיול מונוטוני של שמורות בלבד אלה מגע ישיר ובלתי  אמצעי עם קניה האמיתית. אנשים שעדיין חיים וניזונים מהטבע האין סופי שמסביבם, מפגש עם התרבות של העם הקנייתי שמקבל אותך עם לב ענק וחיוך שלא נגמר.

ביקורים מיוחדים:

"מומבסה מלכת ערי החוף", טיולי ספארי עם לינה בשמורות, שייט ל"איי פונזי" בגבול טנזניה, הכפרים האותנטיים.

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5264817

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב - קניה "ברוכים הבאים לארץ הספארי"

  ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה ישירה (דרך יעד ביניים) למומבסה. עם ההגעה, נפגוש בצוות המקומי שיסייע במעבר הגבולות כולל קבלת אשרת הכניסה, ואיסוף המזוודות. העברה למלון, שם תמתין לכם קבלת פנים חמה אפריקאית, ארוחת צהרים וקבלת הסוויטות. לאחר התארגנות ומנוחה נצא למרכזי הקניות התוססים של מומבסה. בחזרה למלון ניפגש בלובי להדרכה והיערכות שתכין אותנו לימי הטיול המאתגרים שלפנינו. ארוחת ערב במלון.

 • 2

  מומבסה - שבט האקמבה, שוק העיר, והעיר העתיקה.

  מוקד הטיול היום הוא בעיר מומבסה. עיר מהעתיקות ביותר במזרח ובמרכז אפריקה אותה גילו סוחרים ערביים עוד במאה ה-11. מומבסה היוותה תחנת איסוף ומעבר לעבדים שהובאו ממקומות שונים ביבשת והועברו על גבי ספינות עץ ערביות ונמכרו לכל המרבה במחיר בשוק העבדים המפורסם בזנזיבר. נתחיל בביקור בכפר האומנים הקרוי "Akamba Village"  ע"ש שבט "האקמבה" (שהוא אחד מ-42 השבטים החיים בקניה). השבט ידוע בכישרון שלו לאומנות הגילוף ויצירת טופי "הטאם טאם". מכפר האומנים נמשיך בו נראה את תחנת הרכבת הישנה ואת "שיני הפיל" הענקים שנבנו באמצע השדרה, אשר נבנו לקבל את פני הוד מלכותה – הנסיכה אליזבת בביקורה הראשון בקניה. נטייל בגן   "Uhuru kenyata"  שנקרא על שמו של נשיאה הראשון של קניה. נשוטט בין עצי המנגו ונראה את עטלפי הפירות התלויים עליהם. נבקר בשוק הפירות והתבלינים של מומבסה שמתגאה בפירותיו  הטרופיים מנגו, פפאיה ובננות אדומות. נסיים את יומנו בביקור בעיר העתיקה המאופיינת ברחובותיה הצרים, ובתיה העתיקים בעלי מרפסות עץ ייחודיות. נבקר במבצר הישן הנקרא "מצודת ישו", אשר נבנה בתקופת שלטונם של הפורטוגזים. נחזור למלון לארוחת ערב.

  בערב – נצא לבילוי בחיי הלילה העשירים שהעיר מציעה.

   

 • 3

  ספארי - שמורת צ'אבו

  לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נעלה על רכבי הספארי וניסע דרך הכפרים הציוריים של שבט הג'יראמה, בין גידולי הקוקוס, עצי הקשיו, ושדות התירס אשר יובילו אותנו לשמורת צ'אבו – הפארק הלאומי הגדול ביותר בקניה, ואחד הגדולים באפריקה, המאפשר לבעלי חיים לנוע בחופשיות, בינות לשטחים עצומים השזורים ביערות ונופים עוצרי נשימה. נצא למסלול שייקח אותנו בדרך המובילה, ל"גבעות הטייטה", ו"רמת יאטה". נפגוש בהיפופוטמים, אריות, ברדלסים, ועדרי תאו גדולים המשתלשלים על פני המישורים. נגיע למחנה (לודג') לקבלת חדרים ארוחת צהרים ומנוחה.  אחר הצהריים: נעלה שוב על רכבי הספארי להמשך סיור לחלקה השני של השמורה בו נפגוש בבעלי החיים הפראים: אריות, נמרים, תנים, איילות, אימפלות, זברות, ג'ירפות, בפאלו, ולא נפסח על עדר הפילים האדומים, הגדול בכל קניה. בשקיעה, נחזור ללודג' דרך נהר הגלנה שלאורכו שלל ציפורים שיצרו לנו תמונת נוף עוצרת נשימה. ארוחת ערב, ולינה בשמורה.

 • 4

  ספארי שמורת צ'אבו, "טאיטה הילס"

  נשכים קום ונצא ברכבי ספארי בכדי לחוות את הבוקר בספארי. נצפה בחיות המתעוררות לעוד יום של הישרדות בחיפוש אחר אוכל, וננסה "לתפוס" את בעלי החיים הליליים שכמעט ואינם נראים בשעות היום כגון: הצבועים, השועלים, הז'אנרים והנמרים. נחזור למחנה לארוחת בוקר, ולאחריה נעלה על הרכבים לשמורת "טייטה הילס""מקלט חיות הבר של  גבעות  טאיטה" גולת הכותרת של הטיול. ייחודה של השמורה היא שעוברות בה חיות משתי השמורות (צ'אבו מערב וצ'אבו מזרח) ובשטחה הקטן יחסית ניתן לראות ריכוז גדול של חיות. השמורה משמשת כמקלט לחיות וגודרה בכדי למנוע מלחמה מתמדת בין הכפריים לחיות שפגעו בחקלאות, ואף טרפו תושבים . בתגובה היו הכפרים יוצאים למבצעי ציד אכזרי כנקמה. כיום  יותר מ -50 מינים של יונקים גדולים מאכלסים את השמורה. הפארק הוא ביתם של פילים, אריות, אנטילופות מסוגים שונים, צ'יטה, נמרים, תאו, ג'ירפות ועוד…. ארוחת ערב לינה.

 • 5

  "טאיטה הילס", מומבסה

  נצא בשעת בוקר מוקדמת ברכבי הספארי לעומק השמורה לראות את היצורים הליליים שבשעות אלו נוהגים להעביר שיעורי ציד לגוריהם. בשעות בוקר אלו נראה את המפגש בין השמורה שהולכת לישון לשמורה שמתעוררת לעוד יום סוער . נחזור למחנה לארוחת בוקר שלאחריה נמשיך את הסיור בספארי. בסיום הביקור נשים את פעמינו חזרה לעיר החוף מומבסה לבית המלון ארוחת ערב.

 • 6

  Marine Park - ספארי ים

  לאחר ארוחת הבוקר יציאה לפעילות ימית Marine Park ספארי ים. נתחיל בסיור חוף בו נלמד על הגאות והשפל, נתפעל מבעלי החיים הימיים שהשפל מותיר אחריו. הפעילות ימית כוללת שנורקלים, סירות זכוכית, הליכה במים בזמן הגאות והשפל ומפגש עם חיות המים. בערב: נצא לאזורי הבילוי התוססים של העיר.

 • 7

  שייט לאי פונזי (האי הנעלם), אי קינזיני, "חוויה בלתי נשכחת"

  לאחר ארוחת בוקר נצא עם מעבורת לכפר Likoni. עם ההגעה ניסע דרך כפרי שבט בני הדיגו. תוך כדי הנסיעה נלמד על אורח חייהם החקלאי הכולל גידולים של עצי קשיו, דקלי קוקוס, מנגו, קנה סוכר, אורז, ואף התמחותם בדייג. נחצה את חוף דיאני המדורג בין עשרת החופים הטובים בעולם. ניסע לכיוון הגבול עם טנזניה עד לכפר בודו השוכן למפרץ פונזי. נעלה להפלגה בספינת "דאהו" מסורתית. נהנה מאירוח בלווי משקה צ'אי או קפה אפריקאי לצד לביבה אפריקאית טעימה. נשוט בין איי המנגרובים מהם ניתן לראות את דגי המלך ואת ציפורי "הקורמורן" שצוללות לצוד את טרפם. נגיע לאי פונזיכפר גדול עם אוכלוסייה של 1200 תושבים בני 11 משפחות בלבד. נבקר בבית הספר היסודי, נראה את באר המים של הכפר, ונבקר בשוק המקומי. נתארח אצל המקומיים ונלמד על אורח חייהם. נחזור לסירה להמשך שייט ואם יתמזל מזלנו נוכל לצפות בלהקות הדולפינים שמקבלות בניתורים את פני הסירות היוצאות מן האי. המעוניינים יוכלו לשנרקל ולצפות בדגים הייחודיים לאזור. נעצור לביקור בבריכות החמות, ג'קוזי טבעי. נמשיך בשייט לאי קינזיני שם תחכה לנו ארוחת צהרים ברביקיו מפוארת שלאחריה ננוח ונספוג את האווירה הקסומה של המקום. נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.

 • 8

  "אל תוך הכפרים"

  את יומינו האחרון נקדיש לסיור שייקח אותנו אל תוך הכפרים, ונתרשם מחיי המקומיים. נצא בנסיעה דרך מטעים אין סופיים של צמח ה"סיסאל" (האלוורה) לכיוון  הכפרים של שבט הג'ריאמה הגדול מבין תשעת השבטים של קהילת "מיג'יקנדה". עם ההגעה מצפה לנו חוויה מרגשת בה נבקר בבית הספר ליתומים, המתקיים בזכות תרומות וזו הזדמנות בשבילנו לפגוש את הילדים ולהעניק להם מתנות (כגון: עפרונות, ממתקים, בגדים, ספרים עוד…) בסיום ביקור מרגש זה, נצא לסיור בשבילי הכפר לפגוש בתושבים המקומיים ונלמד את אורח חייהם. נבקר בבתי הבוץ המסורתיים, נתכבד מיין הדקלים, ממיץ אגוז הקוקוס הטרי, והפירות השונים אותם הם מגדלים באזורי החוף. בתום הביקור נחזור למלון לארוחת צהרים ולאחריה זמן פנוי בו תוכלו להנות ממסאז'ים, קליעת צמות, השווקים, שחיה בים ועוד…

 • 9

  פארק הלר HALLER PARK – חוויית ספארי במיטבה – טיסה ארצה

  את טיולנו הפראי והקסום נסיים בביקור באחד הפארקים המעניינים והמרשימים של קניה – פארק הלר.

  הפארק מרכז בתוכו את כל חיות אפריקה הפראית בסביבתם הטבעית. נטייל בפארק ונתרשם מבעלי החיים.

  האטרקציה של הפארק היא טקס האכלת בעלי החיים שבפארק: ג'ירפות, היפופוטמים, אריות, זברות, אימפאלות, תנינים ועוד…

  בסיום יום מהנה זה, העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה ארצה דרך יעד ביניים. תם ונשלם המסע התרבותי באפריקה הפראית והאקזוטית.

 • 10

  נחיתה בארץ בשעות הבוקר

  נחיתה בארץ בשעות הבוקר.

תאריכי יציאה קרובים

KEN - ספארי בקניה

יציאה חזרה מדריך סטטוס הערות הורד מסלול הזמן טיול
07/07/2024 15/07/2024 מדריך רימון
14/07/2024 22/07/2024 מדריך רימון
05/08/2024 12/08/2024 טומי שרון
15/08/2024 22/08/2024 אורי דלאל
22/08/2024 29/08/2024 מדריך רימון
02/10/2024 09/10/2024 אורי דלאל
16/10/2024 23/10/2024 אבי לוי
04/11/2024 11/11/2024 מדריך רימון

* מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום ו/או לפני יציאת הטיול.

* הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת היעד.

* באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות ומטען הכוללת כיסוי במקרה של    ביטול או קורונה.

* ייתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות.

* בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר    ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

* בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו    שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק    מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

* מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי המפורסמים באתר הבית של רימון.

* המסלול מתאר את אתרי הביקור. סדר הסיורים והביקורים ניתנים לשינוי תוך ביצוע מלא של

תכנית הטיול המפורטת.

 * מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי

הערות ומידע כללי

מידע כללי

 • טיסות תל אביב – מומבסה -תל אביב (דרך יעד בניים)
 • בתי מלון – לינה בלודג'ים ברמה גבוהה מאוד.
 • נופש במלונות אקזוטיים לחופי האוקיאנוס ההודי.
 • כלכלה – חצי פנסיון
 • סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתוכנית הטיול המפורטת
 • עובדי חברה המקומית דוברי עברית/ אנגלית זמינים לאורך כל ימי הטיול
 • מדריך מקומי דובר אנגלית בהתאם לנדרש
 • טיפים לנותני השירותים השונים
 • דמי סבלות בבתי המלון (מזוודה אחת לאדם)
 • תחבורה צמודה בהתאם לתוכנית הכוללת ג'יפים חדישים עם גג נפתח
 • מפגש קבוצה בזום לפני צאת הטיול.
 • מיועד לקבוצות קטנות ומשפחות.
 • אשרת כניסה לקנייה בעלות של כ- $50 כלולה במחיר

המחיר אינו כולל:
תשר למדריך הישראלי $5 ליום לנוסע
ביטוח רפואי/מטען
הוצאות אישיות שונות

מה עושה את ההבדל

קבלת פנים אפריקאית במלון
סיור מקיף בעיר מומבסה.
*3 ימי ספארי בשמורת צ'אבו ושמורת TAITA HILLS
 *לינה ב- "SALT LICK" מהלודג'ים המפורסמים והיפים בעולם
*שייט לאי פונזי והאי הנעלם שבגבול טנזניה
*סיור אל תוך הכפרים וחווית החיים בקניה
ספארי ימי במרינה פארק 

בתי מלון

*בתי מלון או דומים להם ברמתם וחלוקת לילות של טיולכם:

עיר מס לילות שם המלון
מומבסה 1+4 ROYAL SHAZA SUITES

https://theroyalshazasuites.co.ke/

לודג'

בשמורת צאבו

1 SALT LICK SAFRI LODGE

https://saltlicksafarilodge.com/

לודג'

בשמורת צאבו

1 TAITA HILLS SAFARI LODGE

https://taitahillssafariresort.com/

*רשימה זו אינה מהווה התחייבות למלון מסוים.

רשימה עדכנית וסופית תימסר לנוסעים לפני מועד היציאה לטיול.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון:

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם