ערים ונופים ברומניה
10
9
CB |
רומניה מקיף

טיול מאורגן לרומניה

ערים ונופים ברומניה

מעורב רומני: רומניה היא מדינה רחבת ידיים ומגוונת שיש בה לצד ערים שוקקות ואתרים היסטוריים מרתקים גם פארקים, שמורות וטבע פראי. ב-10 הימים החווייתיים שנבלה פה נשלב בין ביקור בערים ובאתרים ההיסטוריים לבין הטבע עוצר הנשימה. נתחיל בבוקרשט בירת המדינה עתירת המונומנטים ובהם בית הפרלמנט שנחשב לאחד הגדולים מסוגו בעולם. מבוקרשט נעבור לאתרים מרתקים דוגמת ארמון פלש המרהיב וטירת בראן שלפי המסורת בעליה היה הרוזן דרקולה האמיתי; נעלה להרי הקרפטים הנהדרים ונבקר בעיירה היפה בראשוב ובמרכזה 'הכנסייה השחורה' המפורסמת; נטייל בסמטאות הצרות של מידאש העתיקה ובטרגו מורש שמשמרת את הניחוח של האימפריה האוסטרו-הונגרית. בדרך, נהנה משכיות הטבע ובין היתר נגיע ל'אגם האדום' ולקניון ביקאז' המרשים; נחווה את חוויית חיי הכפר הרומני כשניסע בעגלות רתומות לסוסים; נבקר במוזיאון הזכוכית הנודע של באיה מארה ולא נפסח על בירת חבל טרנסילבניה, העיר הנהדרת קלוז'.

טיול מלא וגדוש בסיורים וביקורים מבוקר עד ערב,

ללא ימים או חצאי ימים חופשיים וללא סיורי בחירה

יותר ביקורים ואתרים הכלולים במחיר

חצי פנסיון

בוקרשט, פלש, בראן, פויאנה בראשוב, בראשוב, סיגישוארה, מדיאש, טרגו מורש, פיאטרה נימץ, טרפשטי, סוצ'אבה, וורונץ, קמפולונג, באיה מארה, סיגט, ספנצה , קלוז', טורדה, אלבה יוליה, סיביו

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב – בוקרשט

  נמריא בטיסת לבוקרשט, בירת רומניה. נחיתה בשעות הבוקר המוקדמות והעברה למלון לארוחת בוקר (כולל קבלת חדרים בשעות הבוקר המוקדמות). לאחר מנוחה, התארגנות וארוחת בוקר, נצא לסיור בו נראה את פארק הרסטראו ואת שער הניצחון משנת 1919. נראה את בית הממשלה והארמון המלכותי ששימש בעבר את משפחת המלוכה מולו ניצב פסל המלך קארול וספריית האוניברסיטה המרכזית. נחלוף על בית הכנסת הכוראלי ונבקר בארמון צ'אושסקו – בית הפרלמנט, המבנה המרשים והשני בגודלו בעולם במספר החדרים שבו. לעת ערב נחזור למלון וארוחת ערב.

 • 2

  פלש, בראן, פויאנה בראשוב

  ניסע דרך עיירת הקיט סינאיה שבעמק הפראחובה לביקור בארמון פלש – אחד היפים באירופה, שנבנה בסוף המאה ה-19, בתקופת המלך קרול הראשון ותוכנן ע“י הארכיטקט האוסטרי ליימן, אשר שימש כארכיטקט הראשי של חצר המלוכה הרומני. נמשיך לטירת בראן, מקום בו ההיסטוריה והמסתורין חוברים זו לזה ונותנים חיים לאגדתו של דרקולה. הטירה הלבנה המשקיפה על נופי העיר, נראית למרחק על שלל מגדליה העגולים והמחודדים. כאן גם יינתן זמן לקניות בשוק המקומי הססגוני. נמשיך למלון באזור פויאנה בראשוב וארוחת ערב.

 • 3

  בראשוב, סיגישוארה, מדיאש

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לבראשוב, "כתר הקרפטים". נסייר בעיר בעלת האופי והסגנון הגרמני, נצפה על הכנסייה השחורה, הקרויה כך עקב השריפה הגדולה בבראשוב לפני מאות שנים, אשר הותירה את הכנסייה מפויחת. נבקר (במידת האפשר) בבית הכנסת המרשים שנוסד ב-1901 ושופץ לפני מספר שנים. נבקר גם בגן פרס נובל, בו נמצא דיוקנו של יצחק רבין, חתן הפרס. נמשיך לסיגישוארה, עירו של דרקולה. עם הגעתנו נערוך סיור במקום ונתרשם מהעיר המבוצרת. נראה את שערי ומגדלי המצודה. מכאן נצא למדיאש, עיר בעלת קסם מיוחד בזכות הסמטאות הצרות, הבתים העתיקים והכיכר הגדולה. נסיים בטרגו מורש, עיר אוסטרו-הונגרית בעלת עבר יהודי ובה ניכרת השפעה הונגרית באזור טרנסילבניה הרומנית. לינה באיזור וארוחת ערב.

 • 4

  טרגו מורש, ביקאז', פיאטרה נימץ

  לפני שניפרד מטרגו מורש נבקר באנדרטת השואה, בבית הכנסת (במידת האפשר) ובארמון התרבות. נמשיך אל סכר ביקאז', ללאקו רושו ("האגם האדום"), השוכן במעבר ההרים המרשים ולקניון ביקאז'. הלאה לפיאטרה נימץ, בה נבקר בבית הכנסת של הבעל שם טוב (במידת האפשר) וארוחת ערב.

 • 5

  אגאפיה, טרפשטי, סוצ'אבה

  ניסע לאגאפיה. נבקר במנזר הנשים (במידה ופתוח), בו נראה את הנזירות עוסקות בפעילויות שונות. נמשיך לכפר טרפשטי ונבקר בביתו של פופה ניקולאו, האומן יוצר מסיכות הפולקלור. מכאן נצפין אל העיר סוצ'אבה, בירת המחוז שעל שמה. לינה באיזור וארוחת ערב.

 • 6

  וורונץ, קמפולונג מולדובנסק

  הבוקר ניסע לוורונץ לביקור במנזר, המפורסם בזכות ציורי הקיר שנשתמרו על קירותיו. נמשיך לקמפולונג מולדובנסק ונבקר במוזיאון אומנות העץ, בו תצוגת רהיטים וכלי בית. בתום הביקור נחלוף על פני ביסטריצה בדרכנו לבאיה מארה, בירת מחוז מרמורש. לינה באיזור וארוחת ערב.

 • 7

  באיה מארה, סיגט, ספנצה, קלוז'

  לאחר ארוחת הבוקר נבקר במוזיאון הקריסטל של באיה מארה. מכאן נצא לסיגט ונבקר במוזיאון שהיה ביתו של חתן פרס נובל, אלי ויזל. נמשיך לאורך הנהר על הגבול עם אוקראינה עד בית הקברות ה"עליז" בספנצה, שם נתרשם מהמצבות המעוטרות בתולדות החיים של המתים.  הלאה דרומה לקלוז', בירת טרנסילבניה בה נערוך סיור ונבקר בגנים הבוטניים.

  בערב – נצא לארוחת ערב גולאש וממיטב מטעמי המטבח ההונגרי, כולל הופעה על פי מסורת טרנסילבניה.

 • 8

  טורדה, אלבה יוליה, סיביאל, סיביו

  ניפרד מקלוז' בדרכנו לביקור במכרות המלח בטורדה. לאחר הביקור נמשיך לאלבה יוליה ונבקר במצודה, בכנסיית ההכתרה ובאנדרטת המורדים, שהוצאו להורג על ידי השלטון האוסטרי. מכאן נעשה דרכנו לסיביו, עיר חשובה בעבר באימפריה האוסטרו-הונגרית שהוכתרה כבירת התרבות האירופאית בשנת 2007. נבקר בעיר העתיקה ונראה את המבנים בכיכר המרכזית וביניהם בית העירייה. בהמשך ניסע בעגלות רתומות לסוסים לכפר סיביאל, נאכל ארוחת ערב בה נהנה ממטעמי המטבח הרומני.

 • 9

  קורטא דה ארג'ש, בוקרשט

  פנינו מועדות בחזרה לבוקרשט. בדרכינו נגיע לקורטא דה ארג'ש ונבקר במקום קבורתם של מלכי רומניה. נמשיך בין ערים ונופים עד שנגיע בחזרה לבוקרשט בשעות הערב המוקדמות.

  בערב – נצא לבילוי במופע פולקלור עפ"י מסורת ואלכיה, כולל ארוחת ערב.

 • 10

  בוקרשט - תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר נצא להשלמת הסיורים בעיר. ניסע לביקור במוזיאון הלאומי של הכפר ע"ש דימיטרייה גוסטי, מוזיאון פתוח עם מוצגים על חיי היומיום של תושבי הכפרים ברומניה. בהמשך נגיע לאחד הקניונים ונהנה מחוויות קניות.

  בערב – ניסע לנמל התעופה לטיסה שתיקחנו חזרה ארצה לנמל התעופה ע"ש בן גוריון.

 • מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום.
 •  ייתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות.
 • בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.
 • בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.
 • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי

הערות ומידע כללי

המחיר כולל:

ביקורים ואירועים מיוחדים

בוקרשט – בית הפרלמנט.

ארמון פלש.

טירת בראן – טירתו של דרקולה.

בראשוב – בית הכנסת.

סיגישוארה – עירו של דרקולה.

טרגו מורש – ארמון התרבות, בית הכנסת.

ביקאז' – האגם האדום.

פיאטרה נימץ – בית הכנסת.

אגאפיה – מנזר הנשים.

טרפשטי – ביקור בביתו של האומן פופה ניקולאו.

וורונץ – המנזר.

קמפולונג מולדובנסק – מוזיאון העץ.

באיה מארה – מוזיאון הקריסטל.

סיגט – בית הזיכרון אלי ויזל.

ספנצה – בית הקברות ה"עליז".

קלוז' – הגנים הבוטניים.

קלוז' – בילוי בערב גולאש.

טורדה – מכרות המלח.

אלבה יוליה – כנסיית ההכתרה.

כפר סיביאל – נסיעה בעגלות רתומות לסוסים.

קורטא דה ארג'ש – מקום קבורתם של מלכי רומניה.

בוקרשט – מופע פולקלור עפ"י מסורת ואלכיה, כולל ארוחת ערב.

בוקרשט – מוזיאון הכפר ע"ש דימיטריה גוסטי .

מידע כללי

טיסות סדירות בחברת טארום, ת"א-בוקרשט-ת"א.

בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה

כלכלה – חצי פנסיון.

טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

אוטובוס תיירים נוח וממוזג, בהתאם לרמה המקובלת ברומניה.

מה עושה את ההבדל

טיול מלא וגדוש בסיורים וביקורים מבוקר עד ערב,

ללא ימים או חצאי ימים חופשיים וללא סיורי בחירה

יותר ביקורים ואתרים הכלולים במחיר

חצי פנסיון

קבלת חדרים מוקדמת בהגעה, כולל ארוחת בוקר נוספת

ערב גולאש, כולל הופעה עפ"י המסורת הטרנסילבנית

בילוי ערב נוסף, כולל מופע פולקלור וארוחת ערב

כפר סיביאל – נסיעה בעגלות רתומות לסוסים

בהדרכת טובי המדריכים של רימון לרומניה

10 תשלומים שקליים ללא ריבית והצמדה

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון:

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם